Váš nákupní košík:  prázdný Přihlášení obchod@sagit.cz

Navigace:  Úvod  »  Zákony  »  Sbírka zákonů

Vyhláška č. 207/2001 Sb., kterou se provádí zákon č. 301/2000 Sb., o matrikách, jménu a příjmení

Pouze ustanovení změněná k 1. 1. 2009

Znění účinné od 1. 1. 2009 do 31.12.2009.Celý předpis   Přehled účinností

ÚPLNÉ ZNĚNÍ
VYHLÁŠKY
č. 207/2001 Sb.,
kterou se provádí zákon č. 301/2000 Sb., o matrikách, jménu a příjmení a o změně některých souvisejících zákonů,

jak vyplývá ze změn provedených vyhláškami č. 230/2001 Sb., č. 499/2001 Sb., č. 566/2002 Sb., č. 660/2004 Sb., č. 539/2005 Sb., č. 300/2006 Sb., č. 352/2006 Sb., č. 389/2007 Sb., č. 419/2008 Sb. a č. 445/2008 Sb.

Ministerstvo vnitra stanoví podle § 96 zákona č. 301/2000 Sb., o matrikách, jménu a příjmení a o změně některých souvisejících zákonů, (dále jen „zákon“):

* * * * *

Účinnost novel a přechodná ustanovení:

předpisúčinnosti nabyl
dnem
  přechodná
ustanovení
Vyhláška č. 230/2001 Sb. 29. června 2001,
Vyhláška č. 499/2001 Sb. 1. ledna 2002,
Vyhláška č. 566/2002 Sb1. ledna 2003,
Vyhláška  č. 660/2004 Sb.1. ledna 2005,
Vyhláška č. 539/2005 Sb.1. ledna 2006,
Vyhláška č. 300/2006 Sb.1. července 2006,
Vyhláška č. 352/2006 Sb.1. července 2006,
Vyhláška č. 389/2007 Sb.1. ledna 2008,
Vyhláška č. 419/2008 Sb.1. prosince 2008,
Vyhláška č. 445/2008 Sb.1. ledna 2009.

* * * * *

 
SEZNAM MATRIČNÍCH ÚŘADŮ V ČESKÉ REPUBLICE
A VYMEZENÍ JEJICH SPRÁVNÍCH OBVODŮ
------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------
JIHOČESKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------   1. Blatná                   1. Bělčice                          1. Bělčice                                                                   2. Hornosín                                                                   3. Chobot                                                                   4. Uzenice                                                                   5. Uzeničky                               2. Blatná                            1. Bezdědovice                                                                   2. Blatná                                                                   3. Bratronice                                                                   4. Buzice                                                                   5. Čečelovice                                                                   6. Hajany                                                                   7. Chlum                                                                   8. Kadov                                                                   9. Lažánky                                                                  10. Lažany                                                                  11. Mačkov                                                                  12. Myštice                                                                  13. Záboří                               3. Lnáře                            1. Březí                                                                  2. Kocelovice                                                                  3. Lnáře                                                                  4. Předmíř                                                                  5. Tchořovice                               4. Sedlice                          1. Lom                                                                  2. Sedlice                                                                  3. Škvořetice   2. České Budějovice          1. Boršov nad Vltavou              1. Boršov nad Vltavou                                                                  2. Homole                                                                  3. Hradce                                                                  4. Planá                                                                  5. Vrábče                                                                  6. Závraty                                2. České Budějovice                 1. Borek                                                                   2. Borovnice                                                                   3. České Budějovice                                                                   4. Dasný                                                                   5. Dobrá Voda u Českých Budějovic                                                                   6. Doubravice                                                                   7. Doudleby                                                                   8. Heřmaň                                                                   9. Hrdějovice                                                                  10. Komařice                                                                  11. Litvínovice                                                                  12. Nedabyle                                                                  13. Nová Ves                                                                  14. Plav                                                                  15. Roudné                                                                  16. Srubec                                                                  17. Staré Hodějovice                                                                  18. Strážkovice                                                                  19. Střížov                                                                  20. Úsilné                                                                  21. Vidov                                3. Dříteň                           1. Dříteň                                                                   2. Nákří                                                                   3. Olešník                                4. Dubné                            1. Branišov                                                                   2. Břehov                                                                   3. Čakov                                                                   4. Čejkovice                                                                   5. Dubné                                                                   6. Habří                                                                   7. Jankov                                                                   8. Kvítkovice                                                                   9. Lipí                                                                  10. Radošovice                                                                  11. Strýčice                                                                  12. Záboří                                                                  13. Žabovřesky                                5. Hluboká nad Vltavou             1. Hluboká nad Vltavou                                                                          2. Hosín                                6. Kamenný Újezd                   1. Kamenný Újezd                                                                  2. Mokrý Lom                                                                  3. Římov                                                                  4. Včelná                                7. Ledenice                        1. Ledenice                                8. Lišov                           1. Hvozdec                                                                  2. Libín                                                                  3. Lišov                                                                  4. Štěpánovice                                                                  5. Zvíkov                                9. Rudolfov                        1. Adamov                                                                  2. Dubičné                                                                  3. Hlincová Hora                                                                  4. Hůry                                                                  5. Jivno                                                                  6. Libníč                                                                  7. Rudolfov                                                                  8. Vráto                               10. Ševětín                         1. Bošilec                                                                  2. Drahotěšice                                                                  3. Dynín                                                                  4. Chotýčany                                                                  5. Mazelov                                                                  6. Neplachov                                                                  7. Ševětín                                                                  8. Vitín                                                                  9. Vlkov                               11. Zliv                            1. Dívčice                                                                  2. Hlavatce                                                                  3. Mydlovary                                                                  4. Pištín                                                                  5. Sedlec                                                                  6. Zahájí                                                                  7. Zliv   3. Český Krumlov             1. Boletice                        1. Boletice (území vojenského                                                                     újezdu)                                2. Brloh                            1. Brloh                                                                   2. Nová Ves                                3. Český Krumlov                    1. Český Krumlov                                                                   2. Dolní Třebonín                                                                   3. Chlumec                                                                   4. Mirkovice                                                                   5. Mojné                                                                   6. Přídolí                                                                   7. Přísečná                                                                   8. Srnín                                                                   9. Věžovatá Pláně                                                                  10. Zubčice                                4. Frymburk                         1. Frymburk                                                                   2. Lipno nad Vltavou                                                                   3. Přední Výtoň                                 5. Horní Planá                     1. Černá v Pošumaví                                                                  2. Horní Planá                                6. Hořice na Šumavě                1. Hořice na Šumavě                                7. Chvalšiny                       1. Chvalšiny                                8. Kájov                           1. Kájov                                9. Křemže                          1. Holubov                                                                  2. Křemže                               10. Loučovice                       1. Loučovice                               11. Větřní                          1. Bohdalovice                                                                  2. Světlík                                                                  3. Větřní                               12. Vyšší Brod                      1. Malšín                                                                  2. Rožmberk nad Vltavou                                                                  3. Vyšší Brod                               13. Zlatá Koruna                    1. Zlatá Koruna   4. Dačice                   1. Dačice                            1. Báňovice                                                                   2. Budeč                                                                   3. Budíškovice                                                                   4. Cizkrajov                                                                   5. Červený Hrádek                                                                   6. Český Rudolec                                                                   7. Dačice                                                                   8. Dobrohošť                                                                   9. Horní Slatina                                                                  10. Hříšice                                                                  11. Kostelní Vydří                                                                  12. Peč                                                                  13. Staré Hobzí                                                                  14. Třebětice                                                                  15. Volfířov                               2. Dešná                            1. Dešná                                                                  2. Županovice                               3. Slavonice                        1. Písečné                                                                  2. Slavonice                               4. Studená                          1. Heřmaneč                                                                  2. Horní Meziříčko                                                                  3. Horní Němčice                                                                  4. Studená   5. Jindřichův Hradec        1. Deštná                           1. Březina                                                                  2. Deštná                                                                  3. Drunče                                                                  4. Rosička                                                                  5. Světce                                                                  6. Vícemil                               2. Jindřichův Hradec                 1. Bednárec                                                                   2. Bednáreček                                                                   3. Blažejov                                                                   4. Dolní Pěna                                                                   5. Hatín                                                                   6. Horní Pěna                                                                   7. Horní Skrýchov                                                                   8. Hospříz                                                                   9. Jarošov nad Nežárkou                                                                  10. Jindřichův Hradec                                                                  11. Kačlehy                                                                  12. Kamenný Malíkov                                                                  13. Lodhéřov                                                                  14. Polště                                                                  15. Popelín                                                                  16. Ratiboř                                                                  17. Rodvínov                                                                  18. Roseč                                                                  19. Velký Ratmírov                               3. Kardašova Řečice                 1. Doňov                                                                  2. Kardašova Řečice                                                                  3. Pleše                                                                  4. Pluhův Žďár                                                                  5. Újezdec                                                                  6. Višňová                                                                  7. Záhoří                               4. Kunžak                           1. Člunek                                                                  2. Kunžak                                                                  3. Střížovice                               5. Nová Bystřice                    1. Číměř                                                                  2. Nová Bystřice                                                                          3. Staré Město pod Landštejnem                               6. Nová Včelnice                    1. Dívčí Kopy                                                                  2. Hadravova Rosička                                                                  3. Horní Radouň                                                                  4. Kostelní Radouň                                                                  5. Nová Včelnice                                                                  6. Okrouhlá Radouň                                                                  7. Vlčetínec                                                                  8. Žďár                               7. Stráž nad Nežárkou               1. Dolní Žďár                                                                  2. Lásenice                                                                  3. Pístina                                                                  4. Plavsko                                                                  5. Příbraz                                                                  6. Stráž nad Nežárkou                                                                  7. Vydří                               8. Strmilov                         1. Bořetín                                                                  2. Jilem                                                                  3. Nová Olešná                                                                  4. Strmilov                                                                  5. Zahrádky   6. Kaplice                  1. Benešov nad Černou               1. Benešov nad Černou                                                                  2. Pohorská Ves                               2. Besednice                        1. Besednice                               3. Dolní Dvořiště                   1. Dolní Dvořiště                               4. Horní Dvořiště                   1. Horní Dvořiště                               5. Kaplice                          1. Kaplice                                                                  2. Omlenice                                                                  3. Soběnov                                                                  4. Střítež                               6. Malonty                          1. Malonty                               7. Rožmitál na Šumavě               1. Bujanov                                                                  2. Rožmitál na Šumavě                               8. Velešín                          1. Netřebice                                                                  2. Velešín                                                                  3. Zvíkov   7. Milevsko                 1. Bernartice                       1. Bernartice                                                                  2. Borovany                                                                  3. Veselíčko                                                                  4. Zběšičky                               2. Chyšky                           1. Chyšky                                                                  2. Vlksice                               3. Kovářov                          1. Hrazany                                                                  2. Kostelec nad Vltavou                                                                  3. Kovářov                               4. Milevsko                          1. Branice                                                                   2. Hrejkovice                                                                   3. Jetětice                                                                   4. Jickovice                                                                   5. Křižanov                                                                   6. Kučeř                                                                   7. Květov                                                                   8. Milevsko                                                                   9. Okrouhlá                                                                  10. Osek                                                                  11. Přeborov                                                                  12. Přeštěnice                                                                  13. Stehlovice                                                                  14. Zbelítov                                                                  15. Zhoř                               5. Sepekov                          1. Božetice                                                                  2. Sepekov   8. Písek                    1. Čimelice                         1. Čimelice                                                                  2. Rakovice                                                                  3. Smetanova Lhota                                                                  4. Varvažov                               2. Mirotice                         1. Boudy                                                                  2. Cerhonice                                                                  3. Mirotice                                                                  4. Ostrovec                               3. Mirovice                         1. Horosedly                                                                  2. Lety                                                                  3. Minice                                                                  4. Mirovice                                                                  5. Mišovice                                                                  6. Myslín                                                                  7. Nerestce                               4. Orlík nad Vltavou                1. Kožlí                                                                  2. Králova Lhota                                                                  3. Nevězice                                                                  4. Orlík nad Vltavou                                                                  5. Probulov                               5. Písek                             1. Albrechtice nad Vltavou                                                                   2. Čížová                                                                   3. Dobev                                                                   4. Drhovle                                                                   5. Heřmaň                                                                   6. Kestřany                                                                   7. Kluky                                                                   8. Křenovice                                                                   9. Olešná                                                                  10. Písek                                                                  11. Podolí I                                                                  12. Předotice                                                                  13. Putim                                                                  14. Ražice                                                                  15. Slabčice                                                                  16. Vráž                               6. Protivín                         1. Paseky                                                                  2. Protivín                                                                  3. Skály                                                                  4. Tálín                                                                  5. Žďár                               7. Záhoří                           1. Dolní Novosedly                                                                  2. Temešvár                                                                  3. Vlastec                                                                  4. Vojníkov                                                                  5. Vrcovice                                                                  6. Záhoří                               8. Zvíkovské Podhradí               1. Oslov                                                                  2. Zvíkovské Podhradí   9. Prachatice               1. Husinec                          1. Drslavice                                                                  2. Dvory                                                                  3. Husinec                                                                  4. Kratušín                                                                  5. Lažiště                                                                  6. Záblatí                                                                  7. Zábrdí                               2. Lhenice                          1. Ktiš                                                                  2. Lhenice                                                                  3. Mičovice                               3. Netolice                         1. Babice                                                                  2. Chvalovice                                                                  3. Lužice                                                                  4. Mahouš                                                                  5. Malovice                                                                  6. Němčice                                                                          7. Netolice                                                                  8. Olšovice                               4. Prachatice                       1. Chroboly                                                                  2. Nebahovy                                                                  3. Prachatice                                                                  4. Těšovice                                                                  5. Vitějovice                                                                  6. Žernovice                               5. Strunkovice nad Blanicí          1. Dub                                                                  2. Hracholusky                                                                  3. Strunkovice nad Blanicí                               6. Vlachovo Březí                    1. Bohunice                                                                   2. Budkov                                                                   3. Bušanovice                                                                   4. Chlumany                                                                   5. Lipovice                                                                   6. Pěčnov                                                                   7. Radhostice                                                                   8. Tvrzice                                                                   9. Újezdec                                                                  10. Vlachovo Březí                               7. Volary                           1. Křišťanov                                                                  2. Lenora                                                                  3. Nová Pec                                                                  4. Stožec                                                                  5. Volary                                                                  6. Zbytiny                                                                  7. Želnava  10. Soběslav                 1. Dírná                            1. Dírná                                                                  2. Třebějice                               2. Soběslav                          1. Dráchov                                                                   2. Hlavatce                                                                   3. Klenovice                                                                   4. Komárov                                                                   5. Mezná                                                                   6. Myslkovice                                                                   7. Přehořov                                                                   8. Roudná                                                                   9. Sedlečko u Soběslavě                                                                  10. Skalice                                                                  11. Soběslav                                                                  12. Vesce                                                                  13. Vlastiboř                                                                  14. Zvěrotice                               3. Tučapy                           1. Budislav                                                                  2. Chotěmice                                                                  3. Katov                                                                  4. Tučapy                               4. Veselí nad Lužnicí                1. Borkovice                                                                   2. Drahov                                                                   3. Mažice                                                                   4. Řípec                                                                   5. Sviny                                                                   6. Val                                                                   7. Veselí nad Lužnicí                                                                   8. Vlkov                                                                   9. Zálší                                                                  10. Zlukov                                                                  11. Žíšov  11. Strakonice               1. Čestice                          1. Čestice                                                                  2. Drážov                                                                  3. Dřešín                                                                  4. Hoslovice                                                                  5. Němčice                                                                  6. Nová Ves                                                                  7. Vacovice                                                                  8. Zahorčice                               2. Katovice                          1. Kalenice                                                                   2. Katovice                                                                   3. Kladruby                                                                   4. Krejnice                                                                   5. Krty-Hradec                                                                   6. Mnichov                                                                   7. Novosedly                                                                   8. Strašice                                                                   9. Štěchovice                                                                  10. Volenice                                                                  11. Zvotoky                               3. Radomyšl                         1. Chrášťovice                                                                  2. Osek                                                                  3. Radomyšl                                                                  4. Třebohostice                                                                  5. Únice                                                                  6. Velká Turná                               4. Strakonice                        1. Cehnice                                                                   2. Doubravice                                                                   3. Drachkov                                                                   4. Droužetice                                                                   5. Jinín                                                                   6. Kraselov                                                                   7. Kuřimany                                                                   8. Kváskovice                                                                   9. Libětice                                                                  10. Miloňovice                                                                  11. Mutěnice                                                                  12. Nebřehovice                                                                  13. Paračov                                                                  14. Pracejovice                                                                  15. Přední Zborovice                                                                  16. Radějovice                                                                  17. Radošovice                                                                  18. Rovná                                                                  19. Řepice                                                                  20. Skály                                                                  21. Sousedovice                                                                  22. Strakonice                                                                  23. Strunkovice nad Volyňkou                                                                  24. Třešovice                               5. Střelské Hoštice                 1. Hlupín                                                                  2. Horní Poříčí                                                                  3. Mečichov                                                                  4. Střelské Hoštice                               6. Štěkeň                           1. Čejetice                                                                  2. Přešťovice                                                                  3. Slaník                                                                  4. Štěkeň                               7. Volyně                            1. Čepřovice                                                                   2. Hoštice                                                                   3. Litochovice                                                                   4. Malenice                                                                   5. Milejovice                                                                   6. Němětice                                                                   7. Nihošovice                                                                   8. Nišovice                                                                   9. Předslavice                                                                  10. Přechovice                                                                  11. Úlehle                                                                  12. Volyně          12. Tábor                     1. Bechyně                          1. Bechyně                                                                   2. Březnice                                                                   3. Černýšovice                                                                   4. Dobronice u Bechyně                                                                   5. Haškovcova Lhota                                                                   6. Hodětín                                                                   7. Hodonice                                                                   8. Radětice                                                                   9. Rataje                                                                  10. Sudoměřice u Bechyně                                                                  11. Záhoří                                2. Borotín                         1. Borotín                                3. Chotoviny                       1. Chotoviny                                                                  2. Jedlany                                                                  3. Košín                                                                  4. Nemyšl                                                                  5. Sudoměřice u Tábora                                4. Choustník                       1. Dlouhá Lhota                                                                  2. Choustník                                                                  3. Chrbonín                                                                  4. Krátošice                                                                  5. Krtov                                                                  6. Mlýny                                                                  7. Psárov                                                                  8. Skopytce                                                                  9. Vlčeves                                5. Chýnov                          1. Bradáčov                                                                  2. Dolní Hořice                                                                  3. Chýnov                                                                  4. Nová Ves u Chýnova                                                                  5. Radenín                                                                  6. Turovec                                                                  7. Vodice                                                                  8. Zadní Střítež                                6. Jistebnice                      1. Jistebnice                                7. Malšice                         1. Bečice                                                                  2. Dražičky                                                                  3. Libějice                                                                  4. Lom                                                                  5. Malšice                                                                  6. Radimovice u Želče                                                                  7. Slapy                                8. Mladá Vožice                     1. Běleč                                                                   2. Hlasivo                                                                   3. Mladá Vožice                                                                   4. Nová Ves u Mladé Vožice                                                                   5. Oldřichov                                                                   6. Pojbuky                                                                   7. Řemíčov                                                                   8. Slapsko                                                                   9. Smilovy Hory                                                                  10. Šebířov                                                                  11. Vilice                                                                  12. Zhoř u Mladé Vožice                                9. Nadějkov                        1. Nadějkov                               10. Opařany                         1. Opařany                                                                  2. Řepeč                               11. Planá nad Lužnicí               1. Košice                                                                  2. Planá nad Lužnicí                                                                  3. Skrýchov u Malšic                                                                  4. Ústrašice                                                                  5. Zhoř u Tábora                                                                  6. Želeč                               12. Ratibořské Hory                 1. Dolní Hrachovice                                                                  2. Pohnánec                                                                  3. Pohnání                                                                  4. Ratibořské Hory                                                                  5. Rodná                               13. Sezimovo Ústí                   1. Sezimovo Ústí                               14. Stádlec                         1. Stádlec                               15. Tábor                           1. Balkova Lhota                                                                  2. Dražice                                                                  3. Drhovice                                                                  4. Meziříčí                                                                  5. Nasavrky                                                                  6. Radimovice u Tábora                                                                  7. Radkov                                                                  8. Svrabov                                                                  9. Tábor  13. Trhové Sviny             1. Borovany                         1. Borovany                                                                  2. Mladošovice                                                                  3. Ostrolovský Újezd                               2. Horní Stropnice                  1. Horní Stropnice                               3. Nové Hrady                       1. Hranice                                                                  2. Nové Hrady                                                                  3. Žár                               4. Trhové Sviny                     1. Čížkrajice                                                                  2. Jílovice                                                                  3. Kamenná                                                                  4. Ločenice                                                                  5. Olešnice                                                                  6. Petříkov                                                                  7. Slavče                                                                  8. Svatý Jan nad Malší                                                                  9. Trhové Sviny  14. Třeboň                   1. České Velenice                   1. České Velenice                                                                  2. Nová Ves nad Lužnicí                               2. Chlum u Třeboně                  1. Hamr                                                                  2. Chlum u Třeboně                                                                  3. Majdalena                                                                  4. Staňkov                               3. Lomnice nad Lužnicí              1. Frahelž                                                                  2. Klec                                                                  3. Lomnice nad Lužnicí                                                                  4. Lužnice                                                                  5. Novosedly nad Nežárkou                                                                  6. Ponědraž                                                                  7. Ponědrážka                                                                  8. Smržov                                                                  9. Záblatí                               4. Suchdol nad Lužnicí              1. Dvory nad Lužnicí                                                                  2. Halámky                                                                  3. Rapšach                                                                  4. Suchdol nad Lužnicí                               5. Třeboň                           1. Cep                                                                  2. Domanín                                                                  3. Dunajovice                                                                  4. Hrachoviště                                                                  5. Stříbřec                                                                  6. Třeboň  15. Týn nad Vltavou          1. Dolní Bukovsko                   1. Dolní Bukovsko                                                                  2. Hartmanice                               2. Temelín                          1. Temelín                                                                  2. Všemyslice                               3. Týn nad Vltavou                   1. Bečice                                                                           2. Čenkov u Bechyně                                                                   3. Dobšice                                                                   4. Dražíč                                                                   5. Horní Kněžeklady                                                                   6. Hosty                                                                   7. Chrášťany                                                                   8. Modrá Hůrka                                                                   9. Týn nad Vltavou                                                                  10. Žimutice  16. Vimperk                  1. Čkyně                            1. Bohumilice                                                                  2. Bošice                                                                  3. Čkyně                                                                  4. Lčovice                                                                  5. Zálezly                               2. Stachy                           1. Nicov                                                                  2. Stachy                               3. Šumavské Hoštice                 1. Buk                                                                  2. Šumavské Hoštice                                                                  3. Žárovná                               4. Vacov                            1. Vacov                                                                  2. Vrbice                               5. Vimperk                          1. Borová Lada                                                                  2. Horní Vltavice                                                                  3. Kubova Huť                                                                  4. Kvilda                                                                  5. Nové Hutě                                                                  6. Strážný                                                                  7. Svatá Maří                                                                  8. Vimperk                               6. Zdíkov                           1. Zdíkov  17. Vodňany                  1. Bavorov                          1. Bavorov                                                                  2. Bílsko                                                                  3. Budyně                                                                  4. Hájek                                                                  5. Krajníčko                                                                  6. Měkynec                                                                  7. Pivkovice                               2. Vodňany                           1. Číčenice                                                                   2. Drahonice                                                                   3. Chelčice                                                                   4. Krašlovice                                                                   5. Libějovice                                                                   6. Pohorovice                                                                   7. Skočice                                                                   8. Stožice                                                                   9. Truskovice                                                                  10. Vodňany------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------
JIHOMORAVSKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------   1. Blansko                  1. Adamov                          1. Adamov                                2. Blansko                         1. Blansko                                                                  2. Olomučany                                                                  3. Spešov                                                                  4. Šebrov-Kateřina                                3. Bořitov                         1. Bořitov                                4. Černá Hora                      1. Brťov-Jeneč                                                                  2. Býkovice                                                                  3. Černá Hora                                                                  4. Dlouhá Lhota                                                                  5. Lubě                                                                  6. Malá Lhota                                                                  7. Žernovník                                5. Doubravice nad Svitavou         1. Doubravice nad Svitavou                                                                  2. Kuničky                                6. Jedovnice                       1. Jedovnice                                                                  2. Kotvrdovice                                                                  3. Krasová                                                                  4. Rudice                                                                  5. Senetářov                                                                  6. Vilémovice                                7. Křtiny                          1. Bukovina                                                                  2. Bukovinka                                                                  3. Habrůvka                                                                  4. Křtiny                                8. Lipovec                         1. Holštejn                                                                  2. Kulířov                                                                  3. Lipovec                                9. Lipůvka                         1. Lažany                                                                  2. Lipůvka                                                                  3. Milonice                                                                  4. Svinošice                                                                  5. Újezd u Černé Hory                                                                  6. Závist                               10. Ostrov u Macochy                1. Ostrov u Macochy                               11. Rájec-Jestřebí                  1. Rájec-Jestřebí                               12. Ráječko                         1. Ráječko                               13. Sloup                           1. Petrovice                                                                  2. Sloup                                                                  3. Šošůvka                                                                  4. Vavřinec                                                                  5. Žďár                               14. Vysočany                        1. Vysočany   2. Boskovice                 1. Benešov                         1. Benešov                                                                  2. Kořenec                                                                  3. Okrouhlá                                2. Boskovice                        1. Boskovice                                                                   2. Chrudichromy                                                                   3. Jabloňany                                                                   4. Lhota Rapotina                                                                   5. Ludíkov                                                                   6. Němčice                                                                   7. Obora                                                                   8. Sudice                                                                   9. Újezd u Boskovic                                                                  10. Valchov                                                                  11. Velenov                                3. Knínice u Boskovic              1. Knínice u Boskovic                                                                  2. Světlá                                                                  3. Šebetov                                                                  4. Vanovice                                                                  5. Vážany                                4. Kunštát                         1. Kunštát                                                                  2. Makov                                                                  3. Nýrov                                                                  4. Petrov                                                                  5. Rozseč nad Kunštátem                                                                  6. Sulíkov                                                                  7. Zbraslavec                                5. Letovice                         1. Deštná                                                                   2. Horní Poříčí                                                                   3. Horní Smržov                                                                           4. Křetín                                                                   5. Lazinov                                                                   6. Letovice                                                                   7. Míchov                                                                   8. Pamětice                                                                   9. Prostřední Poříčí                                                                  10. Roubanina                                                                  11. Skrchov                                                                  12. Stvolová                                                                  13. Vísky                                                                  14. Vranová                                6. Lysice                           1. Bedřichov                                                                   2. Černovice                                                                   3. Drnovice                                                                   4. Hodonín                                                                   5. Kozárov                                                                   6. Krhov                                                                   7. Kunčina Ves                                                                   8. Kunice                                                                   9. Lhota u Lysic                                                                  10. Lysice                                                                  11. Štěchov                                                                  12. Tasovice                                                                  13. Voděrady                                                                  14. Žerůtky                                7. Olešnice                        1. Crhov                                                                  2. Kněževes                                                                  3. Křtěnov                                                                  4. Lhota u Olešnice                                                                  5. Louka                                                                  6. Olešnice                                                                  7. Rozsíčka                                                                  8. Ústup                                8. Svitávka                        1. Sebranice                                                                  2. Skalice nad Svitavou                                                                  3. Svitávka                                9. Velké Opatovice                 1. Borotín                                                                  2. Cetkovice                                                                  3. Malá Roudka                                                                  4. Uhřice                                                                  5. Úsobrno                                                                  6. Velké Opatovice                               10. Žďárná                          1. Suchý                                                                  2. Žďárná   3. Brno                     1. Brno-Bystrc                      1. Brno-Bystrc                                                                  2. Brno-Kníničky                                                                  3. Brno-Žebětín                               2. Brno-Královo Pole                1. Brno-Ivanovice                                                                  2. Brno-Jehnice                                                                  3. Brno-Královo Pole                                                                  4. Brno-Medlánky                                                                  5. Brno-Útěchov                               3. Brno-Líšeň                       1. Brno-Líšeň                                                                  2. Brno-Vinohrady                               4. Brno-Řečkovice a Mokrá Hora      1. Brno-Ořešín                                                                  2. Brno-Řečkovice a Mokrá Hora                               5. Brno-sever                       1. Brno-Maloměřice a Obřany                                                                  2. Brno-sever                               6. Brno-střed                       1. Brno-Bohunice                                                                  2. Brno-Bosonohy                                                                  3. Brno-Kohoutovice                                                                  4. Brno-Nový Lískovec                                                                  5. Brno-Starý Lískovec                                                                  6. Brno-střed                               7. Brno-Tuřany                      1. Brno-Chrlice                                                                  2. Brno-Tuřany                               8. Brno-Žabovřesky                  1. Brno-Jundrov                                                                  2. Brno-Komín                                                                  3. Brno-Žabovřesky                               9. Brno-Židenice                    1. Brno-Černovice                                                                  2. Brno-jih                                                                  3. Brno-Slatina                                                                  4. Brno-Židenice
    4. Břeclav                   1. Břeclav                         1. Břeclav                                                                  2. Ladná
                                2. Kostice                         1. Kostice                                3. Lanžhot                         1. Lanžhot                                4. Lednice                         1. Bulhary                                                                  2. Hlohovec                                                                  3. Lednice                                5. Moravská Nová Ves               1. Hrušky                                                                  2. Moravská Nová Ves                                                                  3. Týnec                                6. Podivín                         1. Podivín                                7. Rakvice                         1. Přítluky                                                                  2. Rakvice                                                                  3. Zaječí                                8. Tvrdonice                       1. Tvrdonice                                9. Valtice                         1. Valtice                               10. Velké Bílovice                  1. Moravský Žižkov                                                                  2. Velké Bílovice   5. Bučovice                 1. Brankovice                       1. Brankovice                                                                  2. Dobročkovice                                                                  3. Chvalkovice                                                                  4. Kožušice                                                                  5. Malínky                                                                  6. Nemochovice                               2. Bučovice                         1. Bohaté Málkovice                                                                  2. Bučovice                                                                  3. Kojátky                                                                  4. Křižanovice                                                                  5. Mouřínov                                                                  6. Rašovice                               3. Letonice                         1. Dražovice                                                                  2. Letonice                               4. Nemotice                         1. Nemotice                                                                  2. Snovídky                               5. Nesovice                         1. Milonice                                                                  2. Nesovice                                                                  3. Nevojice                                                                  4. Uhřice   6. Hodonín                   1. Čejč                            1. Čejč                                                                  2. Karlín                                                                  3. Terezín                                2. Čejkovice                       1. Čejkovice                                                                  2. Nový Poddvorov                                                                  3. Starý Poddvorov                                3. Dolní Bojanovice                1. Dolní Bojanovice                                4. Dubňany                         1. Dubňany                                5. Hodonín                         1. Hodonín                                6. Lužice                          1. Lužice                                7. Mikulčice                       1. Mikulčice                                8. Mutěnice                        1. Mutěnice                                        9. Prušánky                        1. Josefov                                                                  2. Prušánky                               10. Ratíškovice                     1. Ratíškovice                               11. Rohatec                         1. Petrov                                                                  2. Rohatec                                                                  3. Sudoměřice   7. Hustopeče                1. Boleradice                       1. Boleradice                                                                  2. Diváky                               2. Hustopeče                        1. Horní Bojanovice                                                                  2. Hustopeče                                                                  3. Kurdějov                                                                  4. Starovice                                                                  5. Starovičky                                                                  6. Šakvice                               3. Klobouky u Brna                  1. Borkovany                                                                  2. Kašnice                                                                  3. Klobouky u Brna                                                                  4. Krumvíř                                                                  5. Morkůvky                                                                  6. Velké Hostěrádky                               4. Kobylí                           1. Brumovice                                                                  2. Kobylí                                                                  3. Vrbice                               5. Popice                           1. Popice                                                                  2. Pouzdřany                                                                  3. Strachotín                               6. Šitbořice                        1. Nikolčice                                                                  2. Šitbořice                               7. Velké Němčice                    1. Křepice                                                                  2. Uherčice                                                                  3. Velké Němčice                               8. Velké Pavlovice                  1. Bořetice                                                                  2. Němčičky                                                                  3. Velké Pavlovice   8. Ivančice                 1. Dolní Kounice                    1. Dolní Kounice                                                                  2. Kupařovice                                                                  3. Mělčany                                                                  4. Moravské Bránice                                                                  5. Němčičky                                                                  6. Nové Bránice                                                                  7. Pravlov                                                                  8. Trboušany                               2. Ivančice                         1. Hlína                                                                  2. Ivančice                                                                  3. Neslovice                               3. Oslavany                         1. Biskoupky                                                                  2. Čučice                                                                  3. Ketkovice                                                                  4. Nová Ves                                                                  5. Oslavany                                                                  6. Senorady   9. Kuřim                    1. Kuřim                            1. Čebín                                                                  2. Česká                                                                  3. Jinačovice                                                                  4. Kuřim                                                                  5. Lelekovice                                                                  6. Moravské Knínice                                                                  7. Rozdrojovice                               2. Veverská Bítýška                 1. Hvozdec                                                                  2. Chudčice                                                                  3. Veverská Bítýška  10. Kyjov                     1. Bzenec                          1. Bzenec                                                                  2. Syrovín                                2. Dambořice                       1. Dambořice                                3. Domanín                         1. Domanín                                4. Hovorany                        1. Hovorany                                5. Ježov                           1. Ježov                                                                  2. Labuty                                                                  3. Skalka                                                                  4. Vřesovice                                                                  5. Žádovice                                6. Kostelec                        1. Čeložnice                                                                  2. Hýsly                                                                  3. Kostelec                                                                  4. Moravany                                7. Kyjov                            1. Bukovany                                                                   2. Kelčany                                                                   3. Kyjov                                                                   4. Mouchnice                                                                   5. Nechvalín                                                                   6. Nenkovice                                                                   7. Ostrovánky                                                                   8. Skoronice                                                                   9. Sobůlky                                                                  10. Stavěšice                                                                  11. Strážovice                                                                  12. Věteřov                                                                  13. Želetice                                8. Lovčice                         1. Lovčice                                9. Milotice                        1. Milotice                               10. Svatobořice-Mistřín             1. Svatobořice-Mistřín                               11. Šardice                         1. Šardice                               12. Těmice                          1. Těmice                               13. Vacenovice                      1. Vacenovice                               14. Vlkoš                           1. Vlkoš                               15. Vracov                          1. Vracov                               16. Žarošice                        1. Násedlovice                                                                  2. Uhřice                                                                  3. Žarošice                               17. Ždánice                         1. Archlebov                                                                  2. Dražůvky                                                                  3. Ždánice                               18. Žeravice                        1. Žeravice  11. Mikulov                  1. Dolní Dunajovice                 1. Brod nad Dyjí                                                                  2. Dolní Dunajovice                                                                  3. Perná                               2. Dolní Věstonice                  1. Dolní Věstonice                                                                  2. Horní Věstonice                                                                  3. Pavlov                               3. Drnholec                         1. Drnholec                                                                  2. Jevišovka                               4. Mikulov                          1. Bavory                                                                  2. Březí                                                                  3. Dobré Pole                                                                  4. Klentnice                                                                  5. Mikulov                                                                  6. Milovice                                                                  7. Sedlec                               5. Novosedly                        1. Novosedly                                                                  2. Nový Přerov  12. Moravský Krumlov         1. Miroslav                          1. Damnice                                                                   2. Dolenice                                                                   3. Hostěradice                                                                   4. Jiřice u Miroslavi                                                                   5. Miroslav                                                                   6. Miroslavské Knínice                                                                           7. Našiměřice                                                                   8. Skalice                                                                   9. Suchohrdly u Miroslavi                                                                  10. Trnové Pole                               2. Moravský Krumlov                  1. Čermákovice                                                                   2. Dobelice                                                                   3. Dobřínsko                                                                   4. Dolní Dubňany                                                                   5. Džbánice                                                                   6. Horní Dubňany                                                                   7. Horní Kounice                                                                   8. Jamolice                                                                   9. Lesonice                                                                  10. Moravský Krumlov                                                                  11. Rešice                                                                  12. Rybníky                                                                  13. Tavíkovice                                                                  14. Trstěnice                               3. Olbramovice                      1. Bohutice                                                                  2. Jezeřany-Maršovice                                                                  3. Kubšice                                                                  4. Olbramovice                                                                  5. Vedrovice                               4. Vémyslice                        1. Kadov                                                                  2. Petrovice                                                                  3. Tulešice                                                                  4. Vémyslice  13. Pohořelice               1. Ivaň                             1. Ivaň                               2. Pohořelice                        1. Branišovice                                                                   2. Cvrčovice                                                                   3. Loděnice                                                                   4. Malešovice                                                                   5. Odrovice                                                                   6. Pasohlávky                                                                   7. Pohořelice                                                                   8. Šumice                                                                   9. Troskotovice                                                                  10. Vlasatice                               3. Vranovice                        1. Přibice                                                                  2. Vranovice  14. Rosice                   1. Rosice                           1. Kratochvilka                                                                  2. Litostrov                                                                  3. Rosice                                                                  4. Tetčice                                                                  5. Vysoké Popovice                                                                  6. Zastávka                               2. Říčany                           1. Domašov                                                                  2. Javůrek                                                                  3. Lesní Hluboké                                                                  4. Ostrovačice                                                                  5. Přibyslavice                                                                  6. Rudka                                                                  7. Říčany                                                                  8. Říčky                                                                  9. Veverské Knínice                               3. Zbraslav                         1. Příbram na Moravě                                                                  2. Stanoviště                                                                  3. Újezd u Rosic                                                                  4. Zálesná Zhoř                                                                  5. Zbraslav                               4. Zbýšov                           1. Babice u Rosic                                                                  2. Lukovany                                                                  3. Zakřany                                                                  4. Zbýšov  15. Slavkov u Brna           1. Křenovice                        1. Hrušky                                                                  2. Křenovice                               2. Otnice                           1. Bošovice                                                                  2. Lovčičky                                                                  3. Milešovice                                                                  4. Otnice                               3. Slavkov u Brna                   1. Heršpice                                                                  2. Hodějice                                                                  3. Holubice                                                                  4. Kobeřice u Brna                                                                  5. Němčany                                                                  6. Nížkovice                                                                  7. Slavkov u Brna                                                                  8. Vážany nad Litavou                                                                  9. Velešovice                               4. Šaratice                         1. Hostěrádky-Rešov                                                                  2. Šaratice                                                                  3. Zbýšov  16. Šlapanice                 1. Bílovice nad Svitavou           1. Babice nad Svitavou                                                                  2. Bílovice nad Svitavou                                                                  3. Březina                                                                  4. Kanice                                                                  5. Ochoz u Brna                                                                  6. Řícmanice                                                                  7. Vranov                                2. Modřice                         1. Hajany                                                                  2. Modřice                                                                  3. Moravany                                                                  4. Nebovidy                                                                  5. Rebešovice                                                                  6. Želešice                                3. Ořechov                         1. Ořechov                                                                  2. Prštice                                                                  3. Radostice                                                                  4. Silůvky                                 4. Pozořice                        1. Hostěnice                                                                  2. Kovalovice                                                                  3. Pozořice                                                                  4. Sivice                                                                  5. Viničné Šumice                                5. Sokolnice                       1. Sokolnice                                                                  2. Telnice                                6. Střelice                        1. Střelice                                7. Šlapanice                       1. Blažovice                                                                  2. Jiříkovice                                                                  3. Kobylnice                                                                  4. Podolí                                                                  5. Ponětovice                                                                  6. Prace                                                                  7. Šlapanice                                8. Troubsko                        1. Omice                                                                  2. Ostopovice                                                                  3. Popůvky                                                                  4. Troubsko                                9. Tvarožná                        1. Mokrá-Horákov                                                                  2. Tvarožná                                                                  3. Velatice                               10. Újezd u Brna                    1. Újezd u Brna  17. Tišnov                   1. Deblín                           1. Braníškov                                                                  2. Deblín                                                                  3. Lažánky                                                                  4. Maršov                                                                  5. Nelepeč-Žernůvka                                                                          6. Svatoslav                                                                  7. Úsuší                               2. Dolní Loučky                      1. Borovník                                                                   2. Dolní Loučky                                                                   3. Horní Loučky                                                                   4. Kaly                                                                   5. Katov                                                                   6. Křižínkov                                                                   7. Kuřimská Nová Ves                                                                   8. Kuřimské Jestřabí                                                                   9. Lubné                                                                  10. Níhov                                                                  11. Rojetín                                                                  12. Řikonín                                                                  13. Skryje                                                                  14. Tišnovská Nová Ves                                                                  15. Újezd u Tišnova                                                                  16. Vratislávka                                                                  17. Žďárec                               3. Doubravník                       1. Borač                                                                  2. Doubravník                                                                  3. Drahonín                                                                  4. Olší                                                                  5. Pernštejnské Jestřabí                               4. Lomnice                          1. Běleč                                                                  2. Brumov                                                                  3. Lomnice                                                                  4. Ochoz u Tišnova                                                                  5. Osiky                                                                  6. Rašov                                                                  7. Strhaře                                                                  8. Synalov                                                                  9. Zhoř                               5. Nedvědice                        1. Černvír                                                                  2. Nedvědice                               6. Tišnov                            1. Březina                                                                   2. Bukovice                                                                   3. Drásov                                                                   4. Heroltice                                                                   5. Hluboké Dvory                                                                   6. Hradčany                                                                   7. Lomnička                                                                   8. Malhostovice                                                                   9. Předklášteří                                                                  10. Rohozec                                                                  11. Sentice                                                                  12. Skalička                                                                  13. Šerkovice                                                                  14. Štěpánovice                                                                  15. Tišnov                                                                  16. Unín                                                                  17. Vohančice                                                                  18. Všechovice                                                                  19. Železné  18. Veselí nad Moravou        1. Blatnice pod Svatým Antonínkem  1. Blatnice pod Svatým Antonínkem                                                                  2. Blatnička                                                                  3. Suchov                                2. Hroznová Lhota                  1. Hroznová Lhota                                                                  2. Kozojídky                                                                  3. Tasov                                                                  4. Žeraviny                                3. Hrubá Vrbka                     1. Hrubá Vrbka                                                                  2. Kuželov                                                                  3. Malá Vrbka                                4. Kněždub                         1. Kněždub                                                                  2. Tvarožná Lhota                                5. Lipov                           1. Lipov                                                                  2. Louka                                6. Moravský Písek                  1. Moravský Písek                                7. Nová Lhota                      1. Nová Lhota                                8. Strážnice                       1. Radějov                                                                  2. Strážnice                                9. Velká nad Veličkou              1. Javorník                                                                  2. Velká nad Veličkou                               10. Veselí nad Moravou              1. Veselí nad Moravou                               11. Vnorovy                         1. Vnorovy  19. Vyškov                    1. Bohdalice-Pavlovice             1. Bohdalice-Pavlovice                                                                  2. Kozlany                                2. Březina                         1. Březina (území vojenského                                                                    újezdu)                                3. Drnovice                        1. Drnovice                                                                  2. Ježkovice                                4. Hvězdlice                       1. Hvězdlice                                5. Ivanovice na Hané               1. Ivanovice na Hané                                                                  2. Medlovice                                                                  3. Rybníček                                6. Krásensko                       1. Krásensko                                7. Nemojany                        1. Luleč                                                                  2. Nemojany                                                                  3. Tučapy                                8. Podomí                          1. Podomí                                                                  2. Ruprechtov                                9. Pustiměř                        1. Drysice                                                                  2. Podivice                                                                  3. Pustiměř                                                                  4. Radslavice                                                                  5. Zelená Hora                               10. Račice-Pístovice                1. Račice-Pístovice                               11. Rousínov                        1. Habrovany                                                                  2. Komořany                                                                  3. Olšany                                                                  4. Podbřežice                                                                  5. Rousínov                               12. Švábenice                       1. Dětkovice                                                                  2. Švábenice                               13. Vyškov                           1. Hlubočany                                                                   2. Hoštice-Heroltice                                                                   3. Křižanovice u Vyškova                                                                   4. Kučerov                                                                   5. Lysovice                                                                   6. Moravské Málkovice                                                                   7. Nové Sady                                                                   8. Orlovice                                                                   9. Prusy-Boškůvky                                                                  10. Rostěnice-Zvonovice                                                                  11. Studnice                                                                  12. Topolany                                                                  13. Vážany                                                                  14. Vyškov  20. Znojmo                    1. Bítov                           1. Bítov                                                                  2. Chvalatice                                                                  3. Oslnovice                                                                  4. Vysočany                                                                  5. Zblovice                                2. Blížkovice                      1. Blanné                                                                          2. Blížkovice                                                                  3. Ctidružice                                                                  4. Grešlové Mýto                                                                  5. Hostim                                                                  6. Pavlice                                                                  7. Prokopov                                                                  8. Vranovská Ves                                3. Božice                          1. Borotice                                                                  2. Božice                                                                  3. Čejkovice                                4. Hodonice                        1. Hodonice                                                                  2. Krhovice                                                                  3. Tasovice                                5. Hrušovany nad Jevišovkou        1. Břežany                                                                  2. Hevlín                                                                  3. Hrabětice                                                                  4. Hrušovany nad Jevišovkou                                                                  5. Litobratřice                                                                  6. Mackovice                                                                  7. Pravice                                                                  8. Šanov                                6. Jaroslavice                     1. Dyjákovice                                                                  2. Hrádek                                                                  3. Jaroslavice                                                                  4. Křídlůvky                                                                  5. Slup                                                                  6. Strachotice                                                                  7. Valtrovice                                                                  8. Velký Karlov                                7. Jevišovice                      1. Bojanovice                                                                  2. Boskovštejn                                                                  3. Černín                                                                  4. Jevišovice                                                                  5. Jiřice u Moravských Budějovic                                                                  6. Rozkoš                                                                  7. Slatina                                                                  8. Střelice                                                                  9. Vevčice                                8. Kravsko                         1. Hluboké Mašůvky                                                                  2. Kravsko                                                                  3. Plenkovice                                                                  4. Žerůtky                                9. Mikulovice                      1. Běhařovice                                                                  2. Křepice                                                                  3. Mikulovice                                                                  4. Němčičky
                                                                  5. Rudlice                                                                  6. Újezd                                                                  7. Výrovice
                               10. Prosiměřice                      1. Bantice                                                                   2. Kyjovice                                                                   3. Lechovice                                                                   4. Oleksovice                                                                   5. Práče                                                                   6. Prosiměřice                                                                   7. Stošíkovice na Louce                                                                   8. Těšetice                                                                   9. Tvořihráz                                                                  10. Vítonice                                                                  11. Želetice                                                                  12. Žerotice                               11. Šatov                           1. Havraníky                                                                  2. Hnanice                                                                  3. Šatov                               12. Šumná                           1. Horní Břečkov                                                                  2. Lesná                                                                  3. Onšov                                                                  4. Štítary                                                                  5. Šumná                                                                  6. Vracovice                                                                  7. Zálesí                               13. Uherčice                        1. Korolupy                                                                  2. Lubnice                                                                  3. Uherčice                                                                  4. Vratěnín                               14. Višňové                         1. Horní Dunajovice                                                                  2. Medlice                                                                  3. Morašice                                                                  4. Přeskače                                                                  5. Višňové                               15. Vranov nad Dyjí                 1. Lančov                                                                  2. Podhradí nad Dyjí                                                                  3. Podmyče                                                                  4. Stálky                                                                  5. Starý Petřín                                                                  6. Šafov                                                                  7. Vranov nad Dyjí                               16. Znojmo                           1. Bezkov                                                                   2. Citonice                                                                   3. Dobšice                                                                   4. Dyjákovičky                                                                   5. Dyje                                                                   6. Chvalovice                                                                   7. Kuchařovice                                                                   8. Lukov                                                                   9. Mašovice                                                                  10. Milíčovice                                                                  11. Nový Šaldorf-Sedlešovice                                                                  12. Olbramkostel
                                                                  13. Plaveč                                                                  14. Podmolí                                                                  15. Suchohrdly                                                                  16. Únanov                                                                  17. Vrbovec                                                                  18. Znojmo
  21. Židlochovice             1. Blučina                          1. Blučina                                                                  2. Měnín                               2. Rajhrad                           1. Bratčice                                                                   2. Holasice                                                                   3. Ledce                                                                   4. Opatovice                                                                   5. Otmarov                                                                   6. Popovice                                                                   7. Rajhrad                                                                   8. Rajhradice                                                                   9. Sobotovice                                                                          10. Syrovice                               3. Těšany                           1. Moutnice                                                                  2. Nesvačilka                                                                  3. Těšany                                                                  4. Žatčany                               4. Židlochovice                     1. Hrušovany u Brna                                                                  2. Medlov                                                                  3. Nosislav                                                                  4. Přísnotice                                                                  5. Unkovice                                                                  6. Vojkovice                                                                  7. Žabčice                                                                  8. Židlochovice------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- --------------------- KARLOVARSKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------  1. Aš                        1. Aš                               1. Aš                                                                  2. Krásná                                                                  3. Podhradí                               2. Hazlov                           1. Hazlov                               3. Hranice                          1. Hranice  2. Cheb                      1. Dolní Žandov                     1. Dolní Žandov                                                                  2. Milíkov                                                                  3. Okrouhlá                               2. Františkovy Lázně                1. Františkovy Lázně                                                                  2. Poustka                                                                  3. Třebeň                                                                  4. Vojtanov                               3. Cheb                             1. Cheb                                                                  2. Lipová                                                                  3. Pomezí nad Ohří                               4. Libá                             1. Libá                               5. Luby                             1. Luby                                                                  2. Nový Kostel                               6. Nebanice                         1. Milhostov                                                                  2. Nebanice                                                                  3. Odrava                                                                  4. Tuřany                               7. Plesná                           1. Plesná                               8. Skalná                           1. Křižovatka                                                                  2. Skalná                                                                  3. Velký Luh  3. Karlovy Vary               1. Bečov nad Teplou                1. Bečov nad Teplou                                                                  2. Chodov                                                                  3. Teplička                                2. Bochov                          1. Bochov                                                                  2. Stružná                                3. Hradiště                        1. Hradiště (území vojenského                                                                    újezdu)                                4. Karlovy Vary                    1. Andělská Hora                                                                  2. Březová                                                                  3. Dalovice                                                                  4. Hory                                                                  5. Jenišov                                                                  6. Karlovy Vary                                                                  7. Mírová                                                                  8. Otovice                                5. Kyselka                         1. Kyselka                                                                  2. Šemnice                                6. Nejdek                          1. Černava                                                                  2. Nejdek                                                                  3. Nové Hamry                                                                  4. Smolné Pece                                                                  5. Vysoká Pec                                7. Nová Role                       1. Božičany                                                                  2. Děpoltovice                                                                  3. Nová Role                                8. Otročín                         1. Otročín                                9. Sadov                           1. Sadov                               10. Stanovice                       1. Kolová                                                                  2. Pila                                                                  3. Stanovice                               11. Toužim                          1. Krásné Údolí                                                                  2. Toužim                                                                  3. Útvina                               12. Žlutice                         1. Čichalov                                                                  2. Chyše                                                                  3. Pšov                                                                  4. Štědrá                                                                  5. Valeč                                                                  6. Verušičky                                                                  7. Vrbice                                                                  8. Žlutice  4. Kraslice                  1. Kraslice                         1. Bublava                                                                  2. Kraslice                                                                  3. Stříbrná                               2. Oloví                            1. Oloví                               3. Rotava                           1. Jindřichovice                                                                  2. Přebuz                                                                  3. Rotava                                                                  4. Šindelová  5. Mariánské Lázně           1. Lázně Kynžvart                   1. Lázně Kynžvart                                                                  2. Stará Voda                               2. Mariánské Lázně                  1. Mariánské Lázně                                                                  2. Mnichov                                                                  3. Ovesné Kladruby                                                                  4. Prameny                                                                  5. Vlkovice                                                                  6. Zádub-Závišín                               3. Teplá                            1. Teplá                               4. Velká Hleďsebe                   1. Drmoul                                                                  2. Trstěnice                                                                  3. Tři Sekery                                                                  4. Valy                                                                  5. Velká Hleďsebe  6. Ostrov                    1. Hroznětín                        1. Hroznětín                                                                  2. Merklín                               2. Jáchymov                         1. Boží Dar                                                                  2. Jáchymov                               3. Ostrov                           1. Hájek                                                                  2. Krásný Les                                                                  3. Ostrov                                                                  4. Stráž nad Ohří                                                                  5. Velichov                                                                  6. Vojkovice                               4. Pernink                          1. Abertamy                                                                  2. Horní Blatná                                                                  3. Pernink                                                                  4. Potůčky  7. Sokolov                    1. Březová                         1. Březová                                                                  2. Rovná                                2. Bukovany                        1. Bukovany                                                                          2. Chlum Svaté Maří                                3. Habartov                        1. Habartov                                                                  2. Josefov                                                                  3. Krajková                                4. Horní Slavkov                   1. Horní Slavkov                                                                  2. Krásno                                                                  3. Nová Ves                                5. Chodov                          1. Chodov                                                                  2. Tatrovice                                                                  3. Vintířov                                                                  4. Vřesová                                6. Kynšperk nad Ohří               1. Dasnice                                                                  2. Kaceřov                                                                  3. Kynšperk nad Ohří                                                                  4. Libavské Údolí                                                                  5. Šabina                                7. Loket                           1. Loket                                                                  2. Staré Sedlo                                8. Lomnice                         1. Dolní Nivy                                                                  2. Lomnice                                9. Nové Sedlo                      1. Nové Sedlo                               10. Sokolov                         1. Citice                                                                  2. Dolní Rychnov                                                                  3. Královské Poříčí                                                                  4. Sokolov                                                                  5. Svatava                                                                  6. Těšovice------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------   1. Broumov                  1. Broumov                          1. Božanov                                                                  2. Broumov                                                                  3. Hejtmánkovice                                                                  4. Heřmánkovice                                                                  5. Křinice                                                                  6. Martínkovice                                                                  7. Otovice                                                                  8. Šonov                               2. Meziměstí                        1. Hynčice                                                                  2. Jetřichov                                                                  3. Meziměstí                                                                  4. Vernéřovice                               3. Teplice nad Metují               1. Adršpach                                                                  2. Teplice nad Metují   2. Dobruška                 1. České Meziříčí                   1. České Meziříčí                                                                  2. Králova Lhota                                                                  3. Rohenice                               2. Dobruška                          1. Bačetín                                                                   2. Bohdašín                                                                   3. Bystré                                                                   4. Dobré                                                                   5. Dobruška                                                                   6. Chlístov                                                                   7. Janov                                                                   8. Kounov                                                                   9. Ohnišov                                                                  10. Podbřezí                                                                  11. Pohoří                                                                  12. Val                               3. Opočno                           1. Mokré                                                                  2. Očelice                                                                  3. Opočno                                                                  4. Přepychy                                                                  5. Semechnice                                                                  6. Trnov                              4.  Sedloňov                        1.  Deštné v Orlických horách                                                                  2.  Dobřany                                                                  3.  Olešnice v Orlických horách                                                                  4.  Sedloňov                                                                  5.  Sněžné  3. Dvůr Králové nad Labem   1. Bílá Třemešná                    1. Bílá Třemešná                                                                  2. Dolní Brusnice                                                                  3. Nemojov                                                                  4. Třebihošť                               2. Dubenec                          1. Bílé Poličany                                                                  2. Doubravice                                                                  3. Dubenec                                                                  4. Hřibojedy                                                                  5. Lanžov                                                                  6. Libotov                                                                  7. Litíč                                                                  8. Velký Vřešťov                                                                  9. Vilantice                               3. Dvůr Králové nad Labem            1. Dvůr Králové nad Labem                                                                   2. Choustníkovo Hradiště                                                                   3. Kocbeře                                                                   4. Kohoutov                                                                   5. Kuks                                                                   6. Stanovice                                                                   7. Trotina                                                                   8. Vítězná                                                                   9. Vlčkovice v Podkrkonoší                                                                  10. Zábřezí-Řečice                                                                  11. Zdobín                               4. Mostek                           1. Borovnice                                                                  2. Borovnička                                                                  3. Horní Brusnice                                                                  4. Mostek   4. Hořice                   1. Hořice                            1. Bašnice                                                                   2. Bílsko u Hořic                                                                   3. Boháňka                                                                   4. Bříšťany                                                                   5. Cerekvice nad Bystřicí                                                                   6. Dobrá Voda u Hořic                                                                   7. Hořice                                                                   8. Jeřice                                                                   9. Lukavec u Hořic                                                                  10. Milovice u Hořic                                                                  11. Petrovičky                                                                  12. Rašín                                                                  13. Sukorady                                                                  14. Třebnouševes                               2. Miletín                          1. Borek                                                                  2. Červená Třemešná                                                                  3. Miletín                                                                  4. Rohoznice                                                                  5. Tetín                                                                  6. Úhlejov                                                                  7. Vřesník                               3. Ostroměř                         1. Holovousy                                                                  2.         Chomutice                                                                  3. Lískovice                                                                  4. Nevratice                                                                  5. Ostroměř                                                                  6. Podhorní Újezd a Vojice                                                                  7. Sobčice                                                                  8. Staré Smrkovice   5. Hradec Králové           1. Černilov                         1. Černilov                                                                  2. Divec                                                                  3. Lejšovka                                                                  4. Libníkovice                                                                  5. Librantice                                                                  6. Libřice                                                                  7. Výrava                               2. Hradec Králové                   1. Hradec Králové                                                                  2. Lochenice                                                                  3. Neděliště                                                                  4. Předměřice nad Labem                                                                  5. Stěžery                                                                  6. Vysoká nad Labem                               3. Chlumec nad Cidlinou              1. Chlumec nad Cidlinou                                                                   2. Chudeřice                                                                   3. Káranice                                                                   4. Klamoš                                                                   5. Kosice                                                                   6. Kosičky                                                                   7. Lišice                                                                   8. Lovčice                                                                   9. Nové Město                                                                  10. Olešnice                                                                  11. Písek                                                                  12. Převýšov                                                                  13. Stará Voda                               4. Nechanice                        1. Boharyně                                                                  2. Dolní Přím                                                                  3. Hrádek                                                                  4. Kunčice                                                                  5. Lodín                                                                  6. Nechanice                                                                  7. Pšánky                                                                  8. Puchlovice                                                                  9. Stračov                               5. Praskačka                         1. Dobřenice                                                                   2. Hvozdnice                                                                   3. Kratonohy                                                                   4. Lhota pod Libčany                                                                   5. Libčany                                                                   6. Obědovice                                                                   7. Osice                                                                   8. Osičky                                                                   9. Praskačka                                                                  10. Radíkovice                                                                  11. Radostov                                                                  12. Roudnice                                                                  13. Syrovátka                                                                  14. Těchlovice                                                                  15. Urbanice                               6. Smiřice                           1. Benátky                                                                   2. Černožice                                                                   3. Habřina                                                                   4. Holohlavy                                                                   5. Hořiněves                                                                   6. Lužany                                                                   7. Račice nad Trotinou                                                                   8. Sendražice                                                                   9. Skalice                                                                  10. Smiřice                                                                  11. Smržov                                                                  12. Vrchovnice                               7. Třebechovice pod Orebem          1. Běleč nad Orlicí                                                                  2. Blešno                                                                  3. Jeníkovice                                                                  4. Jílovice                                                                  5. Ledce                                                                  6. Třebechovice pod Orebem                                                                  7. Vysoký Újezd                               8. Všestary                          1. Čistěves                                                                   2. Dohalice                                                                   3. Hněvčeves                                                                   4. Máslojedy                                                                   5. Mokrovousy                                                                   6. Mžany                                                                   7. Sadová                                                                   8. Sovětice                                                                   9. Střezetice                                                                  10. Světí                                                                  11. Třesovice                                                                  12. Všestary   6. Jaroměř                  1. Jaroměř                           1. Dolany                                                                   2. Heřmanice                                                                   3. Hořenice                                                                   4. Chvalkovice                                                                   5. Jaroměř                                                                   6. Jasenná                                                                   7. Nový Ples                                                                   8. Rasošky                                                                   9. Rožnov                                                                  10. Rychnovek                                                                  11. Šestajovice                                                                  12. Velichovky                                                                  13. Velký Třebešov                                                                  14. Vlkov                                                                  15. Zaloňov   7. Jičín                    1. Jičín                             1. Brada-Rybníček                                                                   2. Březina                                                                   3. Bukvice                                                                   4. Butoves                                                                   5. Češov                                                                   6. Dílce                                                                   7. Dolní Lochov                                                                   8. Dřevěnice                                                                   9. Holín                                                                  10. Chyjice                                                                  11. Jičín                                                                  12. Jičíněves                                                                  13. Jinolice                                                                  14. Kacákova Lhota                                                                  15. Kbelnice                                                                  16. Kněžnice                                                                  17. Konecchlumí                                                                  18. Kostelec                                                                  19. Kovač                                                                  20. Kyje                                                                  21. Libuň                                                                  22. Lužany                                                                  23. Nemyčeves                                                                  24. Ohaveč                                                                          25. Ostružno                                                                  26. Podhradí                                                                  27. Podůlší                                                                  28. Radim                                                                  29. Slatiny                                                                  30. Soběraz                                                                  31. Staré Místo                                                                  32. Střevač                                                                  33. Tuř                                                                  34. Újezd pod Troskami                                                                  35. Úlibice                                                                  36. Valdice                                                                  37. Veliš                                                                  38. Vitiněves                                                                  39. Železnice                               2. Kopidlno                         1. Běchary                                                                  2. Budčeves                                                                  3. Cholenice                                                                  4. Kopidlno                                                                  5. Slavhostice                                                                  6. Vršce                                                                  7. Židovice                               3. Lázně Bělohrad                   1. Choteč                                                                  2. Lázně Bělohrad                                                                  3. Mlázovice                                                                  4. Svatojanský Újezd                                                                  5. Šárovcova Lhota                               4. Libáň                            1. Bačalky                                                                  2. Bystřice                                                                  3. Dětenice                                                                  4. Libáň                                                                  5. Rokytňany                                                                  6. Sedliště                                                                  7. Staré Hrady                                                                  8. Údrnice                                                                  9. Zelenecká Lhota                               5. Sobotka                          1. Libošovice                                                                  2. Markvartice                                                                  3. Mladějov                                                                  4. Ohařice                                                                  5. Osek                                                                  6. Samšina                                                                  7. Sobotka                                                                  8. Zámostí-Blata                               6. Vysoké Veselí                    1. Kozojedy                                                                  2. Sběř                                                                  3. Sekeřice                                                                  4. Třtěnice                                                                  5. Volanice                                                                  6. Vrbice                                                                  7. Vysoké Veselí                                                                  8. Žeretice                                                                  9. Žlunice   8. Kostelec nad Orlicí      1. Borohrádek                       1. Borohrádek                                                                  2. Čermná nad Orlicí                                                                  3. Zdelov                                                                  4. Žďár nad Orlicí                               2. Doudleby nad Orlicí              1. Doudleby nad Orlicí                               3. Kostelec nad Orlicí               1. Borovnice                                                                   2. Častolovice                                                                   3. Čestice                                                                   4. Hřibiny-Ledská                                                                   5. Chleny                                                                   6. Kostelec nad Orlicí                                                                   7. Kostelecké Horky                                                                   8. Krchleby                                                                   9. Olešnice                                                                  10. Svídnice                                                                  11. Tutleky                                                                  12. Vrbice                               4. Týniště nad Orlicí               1. Albrechtice nad Orlicí                                                                  2. Bolehošť                                                                  3. Lípa nad Orlicí                                                                  4. Nová Ves                                                                  5. Týniště nad Orlicí   9. Náchod                   1. Červený Kostelec                 1. Červená Hora                                                                  2. Červený Kostelec                                                                  3. Horní Radechová                                                                  4. Slatina nad Úpou                                                                  5. Zábrodí                               2. Česká Skalice                    1. Česká Skalice                                                                  2. Říkov                                                                  3. Velká Jesenice                                                                  4. Žernov                               3. Hořičky                          1. Brzice                                                                  2. Hořičky                                                                  3. Lhota pod Hořičkami                                                                  4. Litoboř                                                                  5. Mezilečí                                                                  6. Vestec                               4. Hronov                           1. Hronov                                                                  2. Stárkov                                                                  3. Velké Poříčí                                                                  4. Vysoká Srbská                                                                  5. Žďárky                               5. Machov                           1. Machov                               6. Náchod                           1. Česká Čermná                                                                  2. Dolní Radechová                                                                  3. Kramolna                                                                  4. Náchod                                                                  5. Studnice                                                                  6. Vysokov                               7. Nový Hrádek                      1. Borová                                                                  2. Nový Hrádek                               8. Police nad Metují                1. Bezděkov nad Metují                                                                  2. Bukovice                                                                  3. Česká Metuje                                                                  4. Police nad Metují                                                                  5. Suchý Důl                                                                  6. Velké Petrovice                                                                  7. Žďár nad Metují  10. Nová Paka                1. Nová Paka                        1. Nová Paka                                                                  2. Pecka                                                                  3. Stará Paka                                                                  4. Úbislavice                                                                  5. Vidochov  11. Nové Město nad Metují    1. Bohuslavice                      1. Bohuslavice                                                                  2. Černčice                                                                  3. Slavětín nad Metují                                                                  4. Vršovka                               2. Nové Město nad Metují            1. Jestřebí                                                                  2. Libchyně                                                                  3. Mezilesí                                                                  4. Nahořany                                                                  5. Nové Město nad Metují                                                                  6. Provodov-Šonov                                                                          7. Přibyslav                                                                  8. Sendraž                                                                  9. Slavoňov  12. Nový Bydžov              1. Nový Bydžov                       1. Babice                                                                   2. Barchov                                                                   3. Hlušice                                                                   4. Humburky                                                                   5. Kobylice                                                                   6. Králíky                                                                   7. Lužec nad Cidlinou                                                                   8. Měník                                                                   9. Mlékosrby                                                                  10. Myštěves                                                                  11. Nepolisy                                                                  12. Nový Bydžov                                                                  13. Petrovice                                                                  14. Prasek                                                                  15. Skřivany                                                                  16. Sloupno                                                                  17. Starý Bydžov                                                                  18. Zachrašťany                                                                  19. Zdechovice                               2. Smidary                          1. Ohnišťany                                                                  2. Smidary                                                                  3. Šaplava                                                                  4. Vinary  13. Rychnov nad Kněžnou      1. Rokytnice v Orlických horách     1. Bartošovice v Orlických horách                                                                  2. Orlické Záhoří                                                                  3. Pěčín                                                                  4. Rokytnice v Orlických horách                                                                  5. Říčky v Orlických horách                                                                  6. Slatina nad Zdobnicí                               2. Rychnov nad Kněžnou              1. Jahodov                                                                  2. Javornice                                                                  3. Liberk                                                                  4. Lično                                                                  5. Lukavice                                                                  6. Rychnov nad Kněžnou                                                                  7. Skuhrov nad Bělou                                                                  8. Synkov-Slemeno                                                                  9. Zdobnice                               3. Solnice                          1. Bílý Újezd                                                                  2. Byzhradec                                                                  3. Černíkovice                                                                  4. Kvasiny                                                                  5. Libel                                                                  6. Osečnice                                                                  7. Solnice                                                                  8. Třebešov                               4. Vamberk                          1. Lhoty u Potštejna                                                                  2. Lupenice                                                                  3. Polom                                                                  4. Potštejn                                                                  5. Proruby                                                                  6. Rybná nad Zdobnicí                                                                  7. Vamberk                                                                  8. Záměl                               5. Voděrady                         1. Voděrady  14. Trutnov                   1. Horní Maršov                    1. Horní Maršov                                                                  2. Malá Úpa                                                                  3. Pec pod Sněžkou                                2. Janské Lázně                    1. Janské Lázně                                3. Malé Svatoňovice                1. Malé Svatoňovice                                4. Mladé Buky                      1. Mladé Buky                                5. Rtyně v Podkrkonoší             1. Rtyně v Podkrkonoší                                6. Svoboda nad Úpou                1. Svoboda nad Úpou                                7. Trutnov                          1. Dolní Olešnice                                                                   2. Hajnice                                                                   3. Horní Olešnice                                                                   4. Chotěvice                                                                   5. Chvaleč                                                                   6. Jívka                                                                   7. Pilníkov                                                                   8. Radvanice                                                                   9. Staré Buky                                                                  10. Trutnov                                                                  11. Vlčice                                8. Úpice                           1. Batňovice                                                                  2. Havlovice                                                                  3. Libňatov                                                                  4. Maršov u Úpice                                                                  5. Suchovršice                                                                  6. Úpice                                9. Velké Svatoňovice               1. Velké Svatoňovice                               10. Žacléř                          1. Bernartice                                                                  2. Královec                                                                  3. Lampertice                                                                  4. Zlatá Olešnice                                                                  5. Žacléř  15. Vrchlabí                 1. Hostinné                         1. Čermná                                                                  2. Dolní Kalná                                                                  3. Horní Kalná                                                                  4. Hostinné                                                                  5. Klášterská Lhota                                                                  6. Prosečné                               2. Rudník                           1. Rudník                               3. Vrchlabí                         1. Černý Důl                                                                  2. Dolní Branná                                                                  3. Dolní Dvůr                                                                  4. Dolní Lánov                                                                  5. Kunčice nad Labem                                                                  6. Lánov                                                                  7. Strážné                                                                  8. Špindlerův Mlýn                                                                  9. Vrchlabí------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------LIBERECKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------
   1. Česká Lípa               1. Česká Lípa                       1. Blíževedly                                                                   2. Česká Lípa                                                                   3. Holany                                                                   4. Horní Libchava                                                                   5. Jestřebí                                                                   6. Kozly                                                                   7. Kravaře                                                                   8. Kvítkov                                                                   9. Nový Oldřichov                                                                  10. Provodín                                                                  11. Sosnová                                                                  12. Stružnice                                                                  13. Stvolínky                                                                  14. Volfartice                                                                  15. Zahrádky
                               2. Doksy                            1. Bezděz                                                                  2. Doksy                                                                  3. Luka                                                                  4. Okna                                                                  5. Skalka u Doks                                                                  6. Tachov                                                                  7. Ždírec                               3. Dubá                             1. Blatce                                                                  2. Dubá                                                                  3. Chlum                                                                  4. Tuhaň                                                                  5. Vrchovany                               4. Mimoň                            1. Brniště                                                                  2. Mimoň                                                                  3. Noviny pod Ralskem                                                                  4. Pertoltice pod Ralskem                                                                  5. Ralsko                                                                  6. Velký Valtinov                               5. Stráž pod Ralskem                1. Dubnice                                                                  2. Hamr na Jezeře                                                                  3. Stráž pod Ralskem                               6. Zákupy                           1. Bohatice                                                                  2. Velenice                                                                  3. Zákupy                               7. Žandov                           1. Horní Police                                                                  2. Žandov   2. Frýdlant                 1. Frýdlant                          1. Bulovka                                                                   2. Černousy                                                                   3. Dětřichov                                                                   4. Dolní Řasnice                                                                   5. Frýdlant                                                                   6. Habartice                                                                   7. Heřmanice                                                                   8. Horní Řasnice                                                                   9. Krásný Les                                                                  10. Kunratice                                                                  11. Pertoltice                                                                  12. Višňová                               2. Hejnice                          1. Bílý Potok                                                                  2. Hejnice                                                                  3. Lázně Libverda                               3. Jindřichovice pod Smrkem         1. Jindřichovice pod Smrkem                               4. Nové Město pod Smrkem            1. Nové Město pod Smrkem                               5. Raspenava                        1. Raspenava   3. Jablonec nad Nisou       1. Jablonec nad Nisou               1. Bedřichov                                                                  2. Dalešice                                                                  3. Jablonec nad Nisou                                                                  4. Janov nad Nisou                                                                  5. Josefův Důl                                                                  6. Lučany nad Nisou                                                                  7. Maršovice                                                                  8. Nová Ves nad Nisou                               2. Rychnov u Jablonce nad Nisou     1. Pulečný                                                                  2. Rádlo                                                                  3. Rychnov u Jablonce nad Nisou   4. Jilemnice                1. Jablonec nad Jizerou             1. Jablonec nad Jizerou                               2. Jilemnice                         1. Benecko                                                                   2. Bukovina u Čisté                                                                   3. Čistá u Horek                                                                   4. Horka u Staré Paky                                                                   5. Horní Branná                                                                   6. Jilemnice                                                                   7. Kruh                                                                   8. Levínská Olešnice                                                                   9. Martinice v Krkonoších                                                                  10. Mříčná                                                                  11. Peřimov                                                                  12. Roztoky u Jilemnice                                                                  13. Studenec                                                                  14. Svojek                                                                  15. Víchová nad Jizerou                                                                  16. Vítkovice                               3. Poniklá                          1. Jestřabí v Krkonoších                                                                  2. Poniklá                               4. Rokytnice nad Jizerou            1. Paseky nad Jizerou                                                                  2. Rokytnice nad Jizerou   5. Liberec                  1. Český Dub                        1. Bílá                                                                  2. Cetenov                                                                  3. Český Dub                                                                  4. Hlavice                                                                  5. Proseč pod Ještědem                                                                  6. Světlá pod Ještědem                                                                  7. Všelibice                               2. Hodkovice nad Mohelkou           1. Hodkovice nad Mohelkou                               3. Hrádek nad Nisou                 1. Hrádek nad Nisou                                                                  2. Chotyně                                                                  3. Rynoltice                               4. Chrastava                        1. Bílý Kostel nad Nisou                                                                  2. Chrastava                                                                  3. Kryštofovo Údolí                                                                  4. Mníšek                                                                  5. Nová Ves                                                                  6. Oldřichov v Hájích                               5. Jablonné v Podještědí            1. Jablonné v Podještědí                                                                  2. Janovice v Podještědí                               6. Křižany                          1. Křižany                                                                  2. Zdislava                               7. Liberec                          1. Dlouhý Most                                                                  2. Jeřmanice                                                                  3. Liberec                                                                  4. Stráž nad Nisou                                                                  5. Šimonovice                               8. Liberec - Vratislavice         nad Nisou 1. Městský obvod Vratislavice                                                                    nad Nisou                               9. Osečná                           1. Janův Důl                                                                  2. Osečná   6. Nový Bor                 1. Cvikov                           1. Cvikov                                                                  2. Krompach                                                                  3. Kunratice u Cvikova                                                                  4. Mařenice                                                                  5. Svor                               2. Kamenický Šenov                  1. Kamenický Šenov                                                                  2. Prysk                               3. Nový Bor                         1. Chotovice                                                                  2. Nový Bor                                                                  3. Okrouhlá                                                                  4. Polevsko                                                                  5. Radvanec                                                                  6. Skalice u České Lípy                                                                  7. Sloup v Čechách                                                                  8. Slunečná                                                                  9. Svojkov   7. Semily                   1. Libštát                          1. Bělá                                                                  2. Košťálov                                                                  3. Libštát                               2. Lomnice nad Popelkou             1. Bradlecká Lhota                                                                  2. Lomnice nad Popelkou                                                                  3. Nová Ves nad Popelkou                                                                  4. Stružinec                                                                  5. Syřenov                                                                  6. Veselá                               3. Semily                            1. Benešov u Semil                                                                   2. Bozkov                                                                   3. Bystrá nad Jizerou                                                                   4. Háje nad Jizerou                                                                   5. Chuchelna                                                                   6. Jesenný                                                                   7. Příkrý                                                                   8. Roztoky u Semil                                                                   9. Semily                                                                  10. Slaná                                                                  11. Záhoří                               4. Vysoké nad Jizerou               1. Roprachtice                                                                  2. Vysoké nad Jizerou   8. Tanvald                  1. Desná                            1. Desná                                                                  2. Kořenov                               2. Harrachov                        1. Harrachov                               3. Smržovka                         1. Albrechtice v Jizerských horách                                                                  2. Jiřetín pod Bukovou                                                                  3. Smržovka                               4. Tanvald                          1. Tanvald                               5. Velké Hamry                      1. Plavy                                                                  2. Velké Hamry                                                                  3. Zlatá Olešnice   9. Turnov                   1. Hrubá Skála                      1. Hrubá Skála                                                                  2. Karlovice                               2. Jenišovice                       1. Frýdštejn                                                                  2. Jenišovice                               3. Příšovice                        1. Kobyly                                                                  2. Pěnčín                                                                  3. Příšovice                                                                  4. Soběslavice                                                                  5. Svijanský Újezd                                                                  6. Svijany                               4. Rovensko pod Troskami            1. Holenice                                                                  2. Ktová                                                                  3. Rovensko pod Troskami                                                                  4. Troskovice                                                                  5. Žernov                               5. Sychrov                          1. Čtveřín                                                                  2. Lažany                                                                  3. Paceřice                                                                  4. Radimovice                                                                  5. Sychrov                                                                  6. Vlastibořice                                                                  7. Žďárek                               6. Turnov                            1. Kacanovy                                                                   2. Klokočí                                                                   3. Loučky                                                                   4. Malá Skála                                                                   5. Mírová pod Kozákovem                                                                   6. Modřišice                                                                   7. Ohrazenice                                                                   8. Olešnice                                                                   9. Přepeře                                                                  10. Radostná pod Kozákovem                                                                  11. Rakousy                                                                  12. Tatobity                                                                  13. Turnov                                                                  14. Všeň                                                                  15. Vyskeř  10. Železný Brod             1. Železný Brod                      1. Držkov                                                                   2. Jílové u Držkova                                                                   3. Koberovy                                                                   4. Líšný                                                                   5. Loužnice                                                                   6. Pěnčín                                                                   7. Radčice                                                                   8. Skuhrov                                                                   9. Vlastiboř                                                                  10. Zásada                                                                  11. Železný Brod------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- --------------------- MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------   1. Bílovec                  1. Bílovec                          1. Bílov                                                                  2. Bílovec                                                                  3. Bítov                                                                  4. Bravantice                                                                  5. Kujavy                                                                  6. Slatina                                                                  7. Tísek                                                                  8. Velké Albrechtice                               2. Jistebník                        1. Jistebník                               3. Studénka                         1. Albrechtičky                                                                  2. Pustějov                                                                  3. Studénka   2. Bohumín                  1. Bohumín                          1. Bohumín                               2. Rychvald                         1. Rychvald   3. Bruntál                  1. Bruntál                           1. Bruntál                                                                   2. Dětřichov nad Bystřicí                                                                   3. Dlouhá Stráň                                                                           4. Leskovec nad Moravicí                                                                   5. Lomnice                                                                   6. Mezina                                                                   7. Milotice nad Opavou                                                                   8. Moravskoslezský Kočov                                                                   9. Nová Pláň                                                                  10. Nové Heřminovy                                                                  11. Oborná                                                                  12. Razová                                                                   13. Roudno                                                                  14. Staré Město                                                                  15. Václavov u Bruntálu                                                                  16. Valšov                               2. Dvorce                           1. Bílčice                                                                  2. Dvorce                                                                  3. Křišťanovice                               3. Horní Benešov                    1. Horní Benešov                                                                  2. Horní Životice                                                                  3. Staré Heřminovy                                                                  4. Svobodné Heřmanice                               4. Světlá Hora                      1. Andělská Hora                                                                  2. Rudná pod Pradědem                                                                  3. Světlá Hora                               5. Vrbno pod Pradědem               1. Karlova Studánka                                                                  2. Karlovice                                                                  3. Ludvíkov                                                                  4. Široká Niva                                                                  5. Vrbno pod Pradědem   4. Český Těšín              1. Český Těšín                      1. Český Těšín                                                                  2. Chotěbuz   5. Frenštát pod Radhoštěm   1. Frenštát pod Radhoštěm           1. Bordovice                                                                  2. Frenštát pod Radhoštěm                                                                  3. Trojanovice                               2. Lichnov                          1. Lichnov                               3. Tichá                            1. Tichá                               4. Veřovice                         1. Veřovice   6. Frýdek-Místek             1. Brušperk                        1. Brušperk                                                                  2. Krmelín                                2. Dobrá                           1. Dobrá                                                                  2. Dobratice                                                                  3. Dolní Tošanovice                                                                  4. Horní Tošanovice                                                                  5. Nižní Lhoty                                                                  6. Nošovice                                                                  7. Pazderna                                                                  8. Třanovice                                                                  9. Vojkovice                                3. Dolní Domaslavice               1. Dolní Domaslavice                                                                  2. Horní Domaslavice                                                                  3. Soběšovice                                4. Fryčovice                       1. Fryčovice                                5. Frýdek-Místek                   1. Baška                                                                  2. Frýdek-Místek                                                                  3. Řepiště                                                                  4. Staré Město                                                                  5. Sviadnov                                6. Hukvaldy                        1. Hukvaldy                                7. Kozlovice                       1. Kozlovice                                                                  2. Lhotka                                8. Lučina                          1. Lučina                                                                  2. Žermanice                                9. Palkovice                       1. Palkovice                               10. Paskov                          1. Paskov                                                                  2. Žabeň                               11. Raškovice                       1. Krásná                                                                  2. Morávka                                                                  3. Pražmo                                                                  4. Raškovice                                                                  5. Vyšní Lhoty                               12. Sedliště                        1. Bruzovice                                                                  2. Kaňovice                                                                  3. Sedliště                               13. Staříč                          1. Staříč   7. Frýdlant nad Ostravicí   1. Čeladná                          1. Čeladná                               2. Frýdlant nad Ostravicí           1. Frýdlant nad Ostravicí                                                                  2. Janovice                                                                  3. Malenovice                                                                  4. Metylovice                                                                  5. Pržno                                                                  6. Pstruží                               3. Kunčice pod Ondřejníkem          1. Kunčice pod Ondřejníkem                               4. Ostravice                        1. Ostravice                               5. Staré Hamry                      1. Bílá                                                                  2. Staré Hamry   8. Havířov                  1. Albrechtice                      1. Albrechtice                               2. Havířov                          1. Havířov                               3. Horní Bludovice                  1. Horní Bludovice                               4. Horní Suchá                      1. Horní Suchá                               5. Těrlicko                         1. Těrlicko   9. Hlučín                   1. Dolní Benešov                    1. Bohuslavice                                                                  2. Dolní Benešov                                                                  3. Závada                               2. Hlučín                           1. Darkovice                                                                  2. Děhylov                                                                  3. Dobroslavice                                                                  4. Hať                                                                  5. Hlučín                                                                  6. Kozmice                                                                  7. Vřesina                               3. Ludgeřovice                      1. Ludgeřovice                                                                  2. Markvartovice                                                                  3. Šilheřovice                               4. Píšť                             1. Bělá                                                                  2. Píšť  10. Jablunkov                1. Jablunkov                         1. Bocanovice                                                                   2. Bukovec                                                                   3. Dolní Lomná                                                                   4. Horní Lomná                                                                   5. Hrádek                                                                   6. Hrčava                                                                   7. Jablunkov                                                                   8. Milíkov                                                                   9. Návsí                                                                  10. Písečná                                                                  11. Písek                               2. Mosty u Jablunkova               1. Mosty u Jablunkova  11. Karviná                  1. Dětmarovice                      1. Dětmarovice                               2. Karviná                          1. Karviná                               3. Petrovice u Karviné              1. Petrovice u Karviné                               4. Stonava                          1. Stonava  12. Kopřivnice               1. Kopřivnice                       1. Kopřivnice                                                                  2. Závišice                               2. Petřvald                         1. Petřvald                               3. Příbor                           1. Kateřinice                                                                  2. Mošnov                                                                          3. Příbor                                                                  4. Skotnice                                                                  5. Trnávka                               4. Štramberk                        1. Štramberk                                                                  2. Ženklava  13. Kravaře                  1. Bolatice                         1. Bolatice                               2. Chuchelná                        1. Chuchelná                                                                  2. Strahovice                               3. Kobeřice                         1. Kobeřice                               4. Kravaře                          1. Kravaře                               5. Sudice                           1. Rohov                                                                  2. Sudice                                                                  3. Třebom                               6. Štěpánkovice                     1. Štěpánkovice  14. Krnov                    1. Brantice                         1. Brantice                               2. Jindřichov                       1. Janov                                                                  2. Jindřichov                                                                  3. Petrovice                                                                  4. Vysoká                               3. Krnov                            1. Býkov-Láryšov                                                                  2. Hošťálkovy                                                                  3. Krasov                                                                  4. Krnov                                                                  5. Lichnov                               4. Město Albrechtice                1. Heřmanovice                                                                  2. Holčovice                                                                  3. Liptaň                                                                  4. Město Albrechtice                                                                  5. Třemešná                               5. Osoblaha                         1. Bohušov                                                                  2. Dívčí Hrad                                                                  3. Hlinka                                                                  4. Osoblaha                                                                  5. Rusín                                                                  6. Slezské Pavlovice                                                                  7. Slezské Rudoltice                               6. Úvalno                           1. Úvalno                               7. Zátor                            1. Čaková                                                                  2. Zátor  15. Nový Jičín               1. Bartošovice                      1. Bartošovice                                                                  2. Sedlnice                               2. Hodslavice                       1. Hodslavice                               3. Jeseník nad Odrou                1. Jeseník nad Odrou                               4. Mořkov                           1. Mořkov                               5. Nový Jičín                       1. Bernartice nad Odrou                                                                  2. Hladké Životice                                                                  3. Hostašovice                                                                  4. Kunín                                                                  5. Nový Jičín                                                                  6. Rybí                                                                  7. Šenov u Nového Jičína                                                                  8. Životice u Nového Jičína                               6. Starý Jičín                      1. Starý Jičín                               7. Suchdol nad Odrou                1. Suchdol nad Odrou  16. Odry                     1. Fulnek                           1. Fulnek                                                                  2. Vrchy                               2. Odry                             1. Heřmanice u Oder                                                                  2. Heřmánky                                                                  3. Jakubčovice nad Odrou                                                                  4. Mankovice                                                                  5. Odry                                                                  6. Vražné                               3. Spálov                           1. Luboměř                                                                  2. Spálov  17. Opava                    1. Háj ve Slezsku                   1. Háj ve Slezsku                                                                  2. Mokré Lazce                               2. Hrabyně                          1. Budišovice                                                                  2. Hrabyně                               3. Hradec nad Moravicí              1. Branka u Opavy                                                                  2. Hradec nad Moravicí                               4. Litultovice                      1. Bratříkovice                                                                  2. Dolní Životice                                                                  3. Hlavnice                                                                  4. Jakartovice                                                                  5. Lhotka u Litultovic                                                                  6. Litultovice                                                                  7. Mladecko                               5. Opava                             1. Brumovice                                                                   2. Hněvošice                                                                   3. Holasovice                                                                   4. Chlebičov                                                                   5. Chvalíkovice                                                                   6. Mikolajice                                                                   7. Neplachovice                                                                   8. Nové Sedlice                                                                   9. Oldřišov                                                                  10. Opava                                                                  11. Otice                                                                  12. Raduň                                                                  13. Slavkov                                                                  14. Služovice                                                                  15. Štáblovice                                                                  16. Štítina                                                                  17. Uhlířov                                                                  18. Velké Hoštice                                                                  19. Vršovice                               6. Pustá Polom                      1. Hlubočec                                                                  2. Kyjovice                                                                  3. Pustá Polom                                                                  4. Těškovice                               7. Skřipov                          1. Skřipov                               8. Stěbořice                        1. Jezdkovice                                                                  2. Stěbořice                               9. Velké Heraltice                  1. Sosnová                                                                  2. Velké Heraltice  18. Orlová                   1. Dolní Lutyně                     1. Dolní Lutyně                               2. Doubrava                         1. Doubrava                               3. Orlová                           1. Orlová                               4. Petřvald                         1. Petřvald  19. Ostrava                   1. Klimkovice                      1. Klimkovice                                                                  2. Olbramice                                                                  3. Zbyslavice                                2. Mariánské Hory a Hulváky        1. Mariánské Hory a Hulváky                                                                  2. Nová Ves                                3. Moravská Ostrava a Přívoz       1. Hošťálkovice                                                                  2. Lhotka                                                                  3. Moravská Ostrava a Přívoz                                                                  4. Petřkovice                                4. Ostrava - Jih                   1. Hrabová                                                                  2. Ostrava - Jih                                                                  3. Proskovice                                5. Polanka nad Odrou               1. Polanka nad Odrou                                6. Poruba                          1. Martinov                                                                  2. Plesná                                                                  3. Poruba                                                                          4. Pustkovec                                                                  5. Třebovice                                7. Radvanice a Bartovice           1. Radvanice a Bartovice                                8. Slezská Ostrava                 1. Michálkovice                                                                  2. Slezská Ostrava                                9. Stará Bělá                      1. Nová Bělá                                                                  2. Stará Bělá                               10. Stará Ves nad Ondřejnicí        1. Stará Ves nad Ondřejnicí                               11. Svinov                          1. Krásné Pole                                                                  2. Svinov                               12. Šenov                           1. Šenov                               13. Václavovice                     1. Václavovice                               14. Velká Polom                     1. Čavisov                                                                  2. Dolní Lhota                                                                  3. Horní Lhota                                                                  4. Velká Polom                               15. Vítkovice                       1. Vítkovice                               16. Vratimov                        1. Vratimov                               17. Vřesina                         1. Vřesina  20. Rýmařov                  1. Břidličná                        1. Břidličná                                                                  2. Ryžoviště                                                                  3. Velká Štáhle                               2. Horní Město                      1. Horní Město                                                                  2. Tvrdkov                               3. Rýmařov                          1. Dolní Moravice                                                                  2. Jiříkov                                                                  3. Malá Morávka                                                                  4. Malá Štáhle                                                                  5. Rýmařov                                                                  6. Stará Ves  21. Třinec                   1. Bystřice                         1. Bystřice                                                                  2. Košařiska                               2. Hnojník                          1. Hnojník                                                                  2. Komorní Lhotka                                                                  3. Řeka                                                                  4. Smilovice                                                                  5. Střítež                                                                  6. Vělopolí                               3. Nýdek                            1. Nýdek                               4. Třinec                           1. Ropice                                                                  2. Třinec                                                                  3. Vendryně  22. Vítkov                   1. Březová                          1. Březová                               2. Budišov nad Budišovkou           1. Budišov nad Budišovkou                                                                  2. Kružberk                                                                  3. Nové Lublice                                                                  4. Staré Těchanovice                                                                  5. Svatoňovice                               3. Melč                             1. Melč                                                                  2. Moravice                                                                  3. Radkov                               4. Vítkov                           1. Čermná ve Slezsku                                                                  2. Větřkovice                                                                  3. Vítkov------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------OLOMOUCKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------  1. Hranice                  1. Bělotín                          1. Bělotín                                                                  2. Polom                               2. Hranice                           1. Černotín                                                                   2. Dolní Těšice                                                                   3. Horní Těšice                                                                   4. Hrabůvka                                                                   5. Hranice                                                                   6. Jindřichov                                                                   7. Klokočí                                                                   8. Milenov                                                                   9. Olšovec                                                                  10. Partutovice                                                                  11. Radíkov                                                                  12. Skalička                                                                  13. Střítež nad Ludinou                                                                  14. Teplice nad Bečvou                                                                  15. Ústí                                                                  16. Zámrsky                               3. Hustopeče nad Bečvou             1. Hustopeče nad Bečvou                                                                  2. Milotice nad Bečvou                                                                  3. Špičky                               4. Opatovice                        1. Býškovice                                                                  2. Opatovice                                                                  3. Paršovice                                                                  4. Rakov                               5. Potštát                          1. Potštát                               6. Všechovice                       1. Horní Újezd                                                                  2. Malhotice                                                                  3. Provodovice                                                                  4. Rouské                                                                  5. Všechovice   2. Jeseník                  1. Javorník                         1. Bernartice                                                                  2. Bílá Voda                                                                  3. Javorník                                                                  4. Uhelná                                                                  5. Vlčice                               2. Jeseník                          1. Bělá pod Pradědem                                                                  2. Česká Ves                                                                  3. Jeseník                                                                  4. Lipová-lázně                                                                  5. Ostružná                                                                  6. Písečná                               3. Mikulovice                       1. Hradec-Nová Ves                                                                  2. Mikulovice                                                                  3. Supíkovice                                                                  4. Velké Kunětice                               4. Vidnava                          1. Stará Červená Voda                                                                  2. Velká Kraš                                                                  3. Vidnava                               5. Zlaté Hory                       1. Zlaté Hory                               6. Žulová                           1. Černá Voda                                                                  2. Kobylá nad Vidnavkou                                                                  3. Skorošice                                                                  4. Vápenná                                                                  5. Žulová   3. Konice                   1. Bohuslavice                      1. Bohuslavice                                                                  2. Hačky                                                                  3. Hvozd                                                                  4. Polomí                                                                  5. Raková u Konice                                                                  6. Rakůvka                               2. Brodek u Konice                  1. Brodek u Konice                                                                          2. Lipová                                                                  3. Skřípov                                                                  4. Suchdol                               3. Horní Štěpánov                   1. Horní Štěpánov                               4. Kladky                           1. Kladky                                                                  2. Ludmírov                               5. Konice                           1. Březsko                                                                  2. Budětsko                                                                  3. Dzbel                                                                  4. Jesenec                                                                  5. Konice                                                                  6. Ochoz                                                                  7. Stražisko                                                                  8. Šubířov   4. Lipník nad Bečvou        1. Lipník nad Bečvou                1. Bohuslávky                                                                  2. Dolní Újezd                                                                  3. Jezernice                                                                  4. Lipník nad Bečvou                                                                  5. Týn nad Bečvou                               2. Osek nad Bečvou                  1. Osek nad Bečvou                                                                  2. Veselíčko                               3. Soběchleby                       1. Dolní Nětčice                                                                  2. Hlinsko                                                                  3. Horní Nětčice                                                                  4. Kladníky                                                                  5. Lhota                                                                  6. Radotín                                                                  7. Soběchleby   5. Litovel                  1. Bouzov                           1. Bouzov                                                                  2. Luká                                                                  3. Slavětín                               2. Cholina                          1. Bílsko                                                                  2. Dubčany                                                                  3. Cholina                                                                  4. Loučka                                                                  5. Olbramice                               3. Litovel                          1. Bílá Lhota                                                                  2. Červenka                                                                  3. Haňovice                                                                  4. Litovel                                                                  5. Měrotín                                                                  6. Mladeč                                                                  7. Pňovice                               4. Náklo                            1. Náklo                                                                  2. Střeň                               5. Senice na Hané                   1. Senice na Hané                                                                  2. Senička                                                                  3. Vilémov   6. Mohelnice                1. Loštice                          1. Loštice                                                                  2. Moravičany                                                                  3. Palonín                                                                  4. Pavlov                               2. Mohelnice                        1. Krchleby                                                                  2. Líšnice                                                                  3. Maletín                                                                  4. Mírov                                                                  5. Mohelnice                                                                  6. Třeština                               3. Úsov                             1. Klopina                                                                  2. Police                                                                  3. Stavenice                                                                  4. Úsov   7. Olomouc                   1. Bohuňovice                      1. Bohuňovice                                                                  2. Hlušovice                                2. Dolany                          1. Bělkovice-Lašťany                                                                  2. Dolany                                                                  3. Tovéř                                3. Doloplazy                       1. Doloplazy                                4. Drahanovice                     1. Drahanovice                                5. Dub nad Moravou                 1. Dub nad Moravou                                                                  2. Charváty                                                                  3. Věrovany                                6. Hlubočky                        1. Hlubočky                                7. Horka nad Moravou               1. Horka nad Moravou                                                                  2. Skrbeň                                8. Libavá                          1. Libavá (území vojenského újezdu)                                9. Liboš                           1. Liboš                               10. Lutín                           1. Luběnice                                                                  2. Lutín                                                                  3. Slatinice                               11. Náměšť na Hané                  1. Loučany                                                                  2. Náměšť na Hané                               12. Olomouc                         1. Blatec                                                                  2. Bystročice                                                                  3. Bystrovany                                                                  4. Hněvotín                                                                  5. Kožušany-Tážaly                                                                  6. Křelov-Břuchotín                                                                  7. Olomouc                                                                  8. Příkazy
                                                                  9. Samotišky
                               13. Štěpánov                        1. Štěpánov                               14. Těšetice                        1. Těšetice                                                                  2. Ústín                               15. Tršice                          1. Suchonice                                                                  2. Tršice                               16. Velká Bystřice                  1. Bukovany                                                                  2. Mrsklesy                                                                  3. Přáslavice                                                                  4. Svésedlice                                                                  5. Velká Bystřice                               17. Velký Týnec                     1. Grygov                                                                  2. Krčmaň                                                                  3. Majetín                                                                  4. Velký Týnec                               18. Velký Újezd                     1. Daskabát                                                                  2. Velký Újezd  8. Prostějov                 1. Bedihošť                        1. Bedihošť                                                                  2. Čehovice                                                                  3. Vřesovice                                                                  4. Výšovice                                2. Brodek u Prostějova             1. Brodek u Prostějova                                                                  2. Dobrochov                                                                  3. Hradčany-Kobeřice                                                                  4. Ondratice                                                                  5. Želeč                                3. Čechy pod Kosířem               1. Čechy pod Kosířem                                                                  2. Hluchov                                                                  3. Stařechovice                                4. Drahany                         1. Bousín                                                                  2. Drahany                                                                  3. Niva                                                                  4. Otinoves                                                                  5. Rozstání                                5. Klenovice na Hané               1. Čelčice                                                                          2. Ivaň                                                                  3. Klenovice na Hané                                                                  4. Obědkovice                                                                  5. Pivín                                                                  6. Skalka                                                                  7. Tvorovice                                6. Kostelec na Hané                1. Bílovice-Lutotín                                                                  2. Kostelec na Hané                                                                  3. Lešany                                7. Kralice na Hané                 1. Biskupice                                                                  2. Hrdibořice                                                                  3. Hrubčice                                                                  4. Klopotovice                                                                  5. Kralice na Hané                                8. Laškov                          1. Laškov                                                                  2. Pěnčín                                9. Němčice nad Hanou               1. Hruška                                                                  2. Mořice                                                                  3. Němčice nad Hanou                                                                  4. Pavlovice u Kojetína                                                                  5. Srbce                                                                  6. Vitčice                                                                  7. Vrchoslavice                               10. Nezamyslice                     1. Dobromilice                                                                  2. Doloplazy                                                                  3. Dřevnovice                                                                  4. Koválovice-Osíčany                                                                  5. Nezamyslice                                                                  6. Tištín                                                                  7. Víceměřice                               11. Otaslavice                      1. Otaslavice                                                                  2. Vincencov                                                                  3. Vranovice-Kelčice                               12. Plumlov                         1. Krumsín                                                                  2. Ohrozim                                                                  3. Plumlov                                                                  4. Prostějovičky
                              13. Prostějov                       1. Držovice                                                                                   2. Mostkovice                                                                  3. Olšany u Prostějova                                                                  4. Prostějov                                                                  5. Vrbátky
                              14. Protivanov                      1. Buková                                                                  2. Malé Hradisko                                                                  3. Protivanov                               15. Přemyslovice                    1. Přemyslovice                               16. Ptení                           1. Ptení                                                                  2. Stínava                                                                  3. Vícov                                                                  4. Zdětín                               17. Smržice                         1. Čelechovice na Hané                                                                  2. Slatinky                                                                  3. Smržice                               18. Určice                          1. Alojzov                                                                  2. Dětkovice                                                                  3. Myslejovice                                                                  4. Seloutky                                                                  5. Určice   9. Přerov                    1. Brodek u Přerova                1. Brodek u Přerova                                                                  2. Císařov                                                                  3. Citov                                                                  4. Rokytnice                                2. Domaželice                      1. Čechy                                                                  2. Domaželice                                                                  3. Líšná                                3. Dřevohostice                    1. Dřevohostice                                                                  2. Křtomil                                                                  3. Lipová                                                                  4. Nahošovice                                                                  5. Radkova Lhota                                                                  6. Radkovy                                                                  7. Turovice                                                                  8. Žákovice                                4. Horní Moštěnice                 1. Beňov                                                                  2. Dobrčice                                                                  3. Horní Moštěnice                                                                  4. Přestavlky                                                                  5. Říkovice                                                                  6. Stará Ves                                5. Kojetín                         1. Kojetín                                                                  2. Křenovice                                                                  3. Měrovice nad Hanou                                                                  4. Polkovice                                                                  5. Stříbrnice                                                                  6. Uhřičice                                6. Kokory                          1. Čelechovice                                                                  2. Kokory                                                                  3. Lhotka                                                                  4. Nelešovice                                7. Přerov                           1. Bezuchov                                                                   2. Bochoř                                                                   3. Lazníčky                                                                   4. Lazníky                                                                   5. Oprostovice                                                                   6. Podolí                                                                   7. Přerov                                                                   8. Tučín                                                                   9. Věžky                                                                  10. Vlkoš                                                                  11. Výkleky                                                                  12. Želatovice                                8. Radslavice                       1. Buk                                                                   2. Grymov                                                                   3. Hradčany                                                                   4. Oldřichov                                                                   5. Pavlovice u Přerova                                                                   6. Prosenice                                                                   7. Radslavice                                                                   8. Radvanice                                                                   9. Sobíšky                                                                  10. Sušice                                                                  11. Šišma                                                                  12. Zábeštní Lhota                                9. Tovačov                         1. Lobodice                                                                  2. Oplocany                                                                  3. Tovačov                               10. Troubky                         1. Troubky  10. Šternberk                1. Moravský Beroun                  1. Moravský Beroun                                                                  2. Norberčany                               2. Šternberk                         1. Babice                                                                   2. Domašov nad Bystřicí                                                                   3. Domašov u Šternberka                                                                           4. Hlásnice                                                                   5. Hnojice                                                                   6. Horní Loděnice                                                                   7. Hraničné Petrovice                                                                   8. Huzová                                                                   9. Jívová                                                                  10. Komárov                                                                  11. Lipina                                                                  12. Lužice                                                                  13. Mladějovice                                                                  14. Mutkov                                                                  15. Řídeč                                                                  16. Strukov                                                                  17. Štarnov                                                                  18. Šternberk                                                                  19. Žerotín  11. Šumperk                  1. Bludov                           1. Bludov                                                                  2. Bohutín                                                                  3. Chromeč                               2. Branná                           1. Branná                                                                  2. Šléglov                                                                  3. Vikantice                               3. Hanušovice                       1. Hanušovice                                                                  2. Jindřichov                                                                  3. Kopřivná                                                                  4. Malá Morava                               4. Libina                           1. Hrabišín                                                                  2. Libina                               5. Oskava                           1. Oskava                               6. Ruda nad Moravou                 1. Bohdíkov                                                                  2. Bušín                                                                  3. Jakubovice                                                                  4. Janoušov                                                                  5. Olšany                                                                  6. Ruda nad Moravou                               7. Staré Město                      1. Staré Město                               8. Šumperk                           1. Bratrušov                                                                   2. Dlouhomilov                                                                   3. Dolní Studénky                                                                   4. Hraběšice                                                                   5. Nový Malín                                                                   6. Písařov                                                                   7. Rapotín                                                                   8. Rejchartice                                                                   9. Sobotín                                                                  10. Sudkov                                                                  11. Šumperk                                                                  12. Vernířovice                                                                  13. Vikýřovice                               9. Velké Losiny                     1. Loučná nad Desnou                                                                  2. Velké Losiny  12. Uničov                   1. Dlouhá Loučka                    1. Dlouhá Loučka                               2. Paseka                           1. Paseka                               3. Šumvald                          1. Šumvald                               4. Troubelice                       1. Lipinka                                                                  2. Nová Hradečná                                                                  3. Troubelice                               5. Újezd                            1. Újezd                               6. Uničov                           1. Medlov                                                                  2. Uničov                                                                  3. Želechovice  13. Zábřeh                   1. Brníčko                          1. Brníčko                                                                  2. Lesnice                               2. Dubicko                          1. Bohuslavice                                                                  2. Dubicko                                                                  3. Hrabová                               3. Postřelmov                       1. Kolšov                                                                  2. Postřelmov                               4. Rohle                            1. Kamenná                                                                  2. Rohle                               5. Štíty                            1. Horní Studénky                                                                  2. Štíty                                                                  3. Zborov                               6. Zábřeh                            1. Drozdov                                                                   2. Hoštejn                                                                   3. Hynčina                                                                   4. Jedlí                                                                   5. Jestřebí                                                                   6. Kosov                                                                   7. Leština                                                                   8. Lukavice                                                                   9. Nemile                                                                  10. Postřelmůvek                                                                  11. Rájec                                                                  12. Rovensko                                                                  13. Svébohov                                                                  14. Vyšehoří                                                                  15. Zábřeh                                                                  16. Zvole------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------PARDUBICKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------  1. Česká Třebová            1. Česká Třebová                    1. Česká Třebová                                                                  2. Přívrat                                                                  3. Rybník                                                                  4. Semanín                                                                  5. Třebovice   2. Hlinsko                  1. Hlinsko                           1. Dědová                                                                   2. Hamry                                                                   3. Hlinsko                                                                   4. Holetín                                                                   5. Jeníkov                                                                   6. Kameničky                                                                   7. Kladno                                                                   8. Krouna                                                                   9. Miřetice                                                                  10. Otradov                                                                  11. Pokřikov                                                                  12. Raná                                                                  13. Studnice                                                                  14. Svratouch                                                                  15. Tisovec                                                                  16. Včelákov                                                                  17. Vítanov                                                                  18. Vojtěchov                                                                  19. Vortová                               2. Trhová Kamenice                  1. Trhová Kamenice                                                                  2. Všeradov                                                                  3. Vysočina   3. Holice                   1. Holice                            1. Býšť                                                                   2. Dolní Roveň                                                                   3. Dolní         Ředice                                                                   4. Holice                                                                   5. Horní Ředice                                                                   6. Chvojenec                                                                   7. Ostřetín                                                                   8. Poběžovice u Holic                                                                   9. Trusnov                                                                  10. Uhersko                                                                  11. Veliny                                                                  12. Vysoké Chvojno                               2. Horní Jelení                     1. Horní Jelení                                                                  2. Jaroslav   4. Chrudim                   1. Heřmanův Městec                  1. Heřmanův Městec                                                                   2. Hošťalovice                                                                   3. Klešice                                                                   4. Kostelec u Heřmanova Městce                                                                   5. Lány                                                                   6. Míčov-Sušice                                                                   7. Morašice                                                                   8. Načešice                                                                   9. Podhořany u Ronova                                                                  10. Prachovice                                                                  11. Rozhovice                                                                  12. Úherčice                                                                  13. Vápenný Podol                                                                  14. Vyžice                                2. Hrochův Týnec                   1. Bořice                                                                  2. Čankovice                                                                  3. Honbice                                                                  4. Hrochův Týnec                                                                  5. Nabočany                                                                  6. Přestavlky                                                                  7. Trojovice                                                                  8. Zájezdec                               3.  Chrast                         1. Bítovany                                                                  2. Horka                                                                  3. Hroubovice                                                                  4. Chrast                                                                  5. Jenišovice                                                                  6. Lozice                                                                  7. Rosice                                                                  8. Řestoky                                                                  9. Smrček                                                                 10. Zaječice                               4. Chroustovice                    1. Chroustovice                                                                  2. Ostrov                                5. Chrudim                          1. Bylany                                                                   2. Dolní Bezděkov                                                                   3. Dřenice                                                                   4. Dvakačovice                                                                   5. Chrudim                                                                   6. Kočí                                                                   7. Křižanovice                                                                   8. Liboměřice                                                                   9. Licibořice                                                                  10. Lukavice                                                                  11. Mladoňovice                                                                  12. Orel                                                                  13. Rabštejnská Lhota                                                                  14. Sobětuchy                                                                  15. Stolany                                                                  16. Svídnice                                                                  17. Třibřichy                                                                  18. Tuněchody                                                                  19. Úhřetice                                                                  20. Vejvanovice                                                                  21. Žumberk                                6. Luže                            1. Luže                                                                  2. Střemošice                                7. Nasavrky                        1. Bojanov                                                                  2. Ctětín                                                                  3. České Lhotice                                                                  4. Hodonín                                                                  5. Horní Bradlo                                                                  6. Krásné                                                                  7. Libkov                                                                  8. Nasavrky                                8. Proseč                          1. Bor u Skutče                                                                  2. Perálec                                                                  3. Proseč                                                                  4. Zderaz                                9. Ronov nad Doubravou             1. Biskupice                                                                  2. Bousov                                                                  3. Kněžice                                                                  4. Lipovec                                                                  5. Ronov nad Doubravou                                                                  6. Žlebské Chvalovice                               10. Skuteč                          1. Hluboká                                                                  2. Leštinka                                                                  3. Mrákotín                                                                  4. Prosetín                                                                  5. Předhradí                                                                  6. Skuteč                                                                  7. Vrbatův Kostelec                               11. Slatiňany                       1. Slatiňany                               12. Třemošnice                      1. Běstvina                                                                  2. Seč                                                                  3. Třemošnice   5. Králíky                  1. Červená Voda                     1. Červená Voda                               2. Králíky                          1. Dolní Morava                                                                  2. Králíky                                                                  3. Lichkov                                                                  4. Mladkov   6. Lanškroun                1. Dolní Čermná                     1. Dolní Čermná                                                                  2. Horní Čermná                                                                  3. Petrovice                               2. Lanškroun                         1. Albrechtice                                                                   2. Anenská Studánka                                                                   3. Cotkytle                                                                   4. Damníkov                                                                   5. Horní Třešňovec                                                                   6. Lanškroun                                                                   7. Lubník                                                                   8. Luková                                                                   9. Ostrov                                                                  10. Rudoltice                                                                  11. Sázava                                                                  12. Trpík                                                                  13. Žichlínek                               3. Tatenice                         1. Krasíkov                                                                  2. Strážná                                                                  3. Tatenice                               4. Výprachtice                      1. Čenkovice                                                                  2. Horní Heřmanice                                                                  3. Výprachtice   7. Litomyšl                 1. Dolní Újezd                      1. Budislav                                                                  2. Desná                                                                          3. Dolní Újezd                                                                  4. Horní Újezd                                                                  5. Chotěnov                                                                  6. Jarošov                                                                  7. Nová Ves u Jarošova                                                                  8. Poříčí u Litomyšle                                                                  9. Vidlatá Seč                               2. Litomyšl                          1. Benátky                                                                   2. Bohuňovice                                                                   3. Cerekvice nad Loučnou                                                                   4. Čistá                                                                   5. Horky                                                                   6. Chmelík                                                                   7. Chotovice                                                                   8. Janov                                                                   9. Litomyšl                                                                  10. Lubná                                                                  11. Makov                                                                  12. Morašice                                                                  13. Němčice                                                                  14. Nová Sídla                                                                  15. Osík                                                                  16. Příluka                                                                  17. Řídký                                                                  18. Sebranice                                                                  19. Sedliště                                                                  20. Strakov                                                                  21. Suchá Lhota                                                                  22. Trstěnice                                                                  23. Tržek                                                                  24. Újezdec                               3. Sloupnice                        1. Sloupnice                                                                  2. Vlčkov   8. Moravská Třebová         1. Jevíčko                           1. Bělá u Jevíčka                                                                   2. Biskupice                                                                   3. Březina                                                                   4. Březinky                                                                   5. Hartinkov                                                                   6. Chornice                                                                   7. Jaroměřice                                                                   8. Jevíčko                                                                   9. Slatina                                                                  10. Víska u Jevíčka                                                                  11. Vrážné                                                                  12. Vysoká                               2. Městečko Trnávka                 1. Bezděčí u Trnávky                                                                  2. Městečko Trnávka                                                                  3. Rozstání                                                                  4. Vranová Lhota                               3. Moravská Třebová                  1. Borušov                                                                   2. Dětřichov u Moravské Třebové                                                                   3. Dlouhá Loučka                                                                   4. Gruna                                                                   5. Janůvky                                                                   6. Koruna                                                                   7. Křenov                                                                   8. Kunčina                                                                   9. Linhartice                                                                  10. Malíkov                                                                  11. Mladějov na Moravě                                                                  12. Moravská Třebová                                                                  13. Radkov                                                                  14. Rychnov na Moravě                                                                  15. Staré Město                                                                  16. Třebařov                                                                  17. Útěchov   9. Pardubice                1. Dašice                           1. Dašice                                                                  2. Kostěnice                                                                  3. Lány u Dašic                               2. Lázně Bohdaneč                   1. Dolany                                                                  2. Křičeň                                                                  3. Lázně Bohdaneč                                                                  4. Neratov                                                                  5. Plch                                                                  6. Podůlšany                                                                  7. Rohoznice                                                                  8. Staré Ždánice                                                                  9. Živanice                               3. Moravany                         1. Moravany                                                                  2. Slepotice 
                              4. Pardubice                         1. Barchov                                                                   2. Bezděkov                                                                   3. Bukovina nad Labem                                                                   4. Čeperka                                                                   5. Čepí                                                                   6. Černá u Bohdanče                                                                   7. Dříteč                                                                   8. Dubany                                                                   9. Hrobice                                                                  10. Jezbořice                                                                  11. Libišany                                                                  12. Mikulovice                                                                  13. Němčice                                                                  14. Opatovice nad Labem                                                                  15. Ostřešany                                                                  16. Pardubice                                                                  17. Ráby                                                                  18. Rybitví                                                                  19. Spojil                                                                  20. Srch                                                                  21. Srnojedy                                                                  22. Staré Hradiště                                                                  23. Staré Jesenčany                                                                  24. Starý Mateřov                                                                  25. Stéblová                                                                  26. Třebosice                                                                  27. Úhřetická Lhota
                               5. Rohovládova Bělá                 1. Bukovka                                                                  2. Chýšť                                                                  3. Kasalice                                                                  4. Malé Výkleky                                                                  5. Pravy                                                                  6. Rohovládova Bělá                                                                  7. Vlčí Habřina                                                                  8. Voleč                               6. Sezemice                         1. Borek                                                                  2. Časy                                                                  3. Choteč                                                                  4. Kunětice                                                                  5. Rokytno                                                                  6. Sezemice                                                                  7. Újezd u Sezemic  10. Polička                  1. Bystré                           1. Bystré                                                                  2. Hartmanice                                                                  3. Jedlová                                                                  4. Nedvězí                                                                  5. Svojanov                                                                  6. Trpín                               2. Polička                           1. Borová                                                                   2. Březiny                                                                   3. Kamenec u Poličky                                                                   4. Korouhev                                                                   5. Květná                                                                   6. Oldřiš                                                                   7. Polička                                                                   8. Pomezí                                                                   9. Pustá Kamenice                                                                  10. Pustá Rybná                                                                  11. Sádek                                                                  12. Stašov                                                                  13. Široký Důl                                                                  14. Telecí  11. Přelouč                  1. Choltice                          1. Bukovina u Přelouče                                                                   2. Holotín                                                                   3. Choltice                                                                   4. Chrtníky                                                                   5. Jedousov                                                                   6. Jeníkovice                                                                   7. Lipoltice                                                                   8. Poběžovice u Přelouče                                                                   9. Sovolusky                                                                  10. Stojice                                                                  11. Svinčany                                                                  12. Svojšice                                                                  13. Turkovice                                                                  14. Urbanice                                                                  15. Veselí                               2. Chvaletice                       1. Chvaletice                                                                  2. Kojice                               3. Přelouč                           1. Brloh                                                                   2. Břehy                                                                   3. Jankovice                                                                   4. Litošice                                                                   5. Mokošín                                                                   6. Přelouč                                                                   7. Přelovice                                                                   8. Přepychy                                                                   9. Sopřeč                                                                  10. Valy                                                                  11. Vápno                                                                  12. Vyšehněvice                                                                  13. Žáravice                               4. Řečany nad Labem                  1. Hlavečník                                                                   2. Kladruby nad Labem                                                                   3. Labské Chrčice                                                                   4. Morašice                                                                   5. Řečany nad Labem                                                                   6. Selmice                                                                   7. Semín                                                                   8. Strašov                                                                   9. Tetov                                                                  10. Trnávka                                                                  11. Újezd u Přelouče                                                                  12. Zdechovice  12. Svitavy                  1. Brněnec                           1. Banín                                                                   2. Bělá nad Svitavou                                                                   3. Bohuňov                                                                   4. Brněnec                                                                   5. Chrastavec                                                                   6. Lavičné                                                                   7. Rozhraní                                                                   8. Rudná                                                                   9. Študlov                                                                  10. Vítějeves                                                                  11. Želivsko                               2. Březová nad Svitavou             1. Březová nad Svitavou                                                                  2. Pohledy                               3. Svitavy                           1. Dětřichov                                                                   2. Hradec nad Svitavou                                                                   3. Javorník                                                                   4. Kamenná Horka                                                                   5. Karle                                                                   6. Koclířov                                                                   7. Kukle                                                                   8. Mikuleč                                                                   9. Opatov                                                                  10. Opatovec                                                                  11. Radiměř                                                                  12. Rohozná                                                                  13. Sklené                                                                  14. Svitavy                                                                  15. Vendolí  13. Ústí nad Orlicí          1. Brandýs nad Orlicí               1. Brandýs nad Orlicí                                                                  2. Sudislav nad Orlicí                               2. Dolní Dobrouč                    1. Dolní Dobrouč                                                                  2. Hnátnice                               3. Ústí nad Orlicí                   1. České Libchavy                                                                   2. Dlouhá Třebová                                                                   3. Hrádek                                                                   4. Jehnědí                                                                   5. Libchavy                                                                   6. Orlické Podhůří                                                                   7. Řetová                                                                           8. Řetůvka                                                                   9. Sopotnice                                                                  10. Ústí nad Orlicí                                                                  11. Velká Skrovnice                                                                  12. Voděrady  14. Vysoké Mýto              1. Choceň                            1. Běstovice                                                                   2. Bošín                                                                   3. Dobříkov                                                                   4. Choceň                                                                   5. Koldín                                                                   6. Kosořín                                                                   7. Mostek                                                                   8. Nasavrky                                                                   9. Oucmanice                                                                  10. Plchovice                                                                  11. Podlesí                                                                  12. Seč                                                                  13. Skořenice                                                                  14. Sruby                                                                  15. Sudslava                                                                  16. Svatý Jiří                                                                  17. Újezd u Chocně                                                                  18. Vračovice-Orlov                                                                  19. Zálší                                                                  20. Zářecká Lhota                               2. Vysoké Mýto                       1. Bučina                                                                   2. České Heřmanice                                                                   3. Džbánov                                                                   4. Hrušová                                                                   5. Javorník                                                                   6. Leština                                                                   7. Libecina                                                                   8. Nové Hrady                                                                   9. Pustina                                                                  10. Radhošť                                                                  11. Řepníky                                                                  12. Slatina                                                                  13. Stradouň                                                                  14. Tisová                                                                  15. Týnišťko                                                                  16. Vinary                                                                  17. Vraclav                                                                  18. Vysoké Mýto                                                                  19. Zádolí                                                                  20. Zámrsk  15. Žamberk                  1. Jablonné nad Orlicí              1. Bystřec                                                                  2. Jablonné nad Orlicí                                                                  3. Jamné nad Orlicí                                                                  4. Mistrovice                                                                  5. Orličky                                                                  6. Sobkovice                                                                  7. Studené                                                                  8. Těchonín                                                                  9. Verměřovice                               2. Letohrad                         1. Letohrad                                                                  2. Lukavice                                                                  3. Nekoř                                                                  4. Písečná                                                                  5. Šedivec                                                                  6. Žampach                               3. Žamberk                           1. Česká Rybná                                                                   2. České Petrovice                                                                   3. Dlouhoňovice                                                                   4. Hejnice                                                                   5. Helvíkovice                                                                   6. Kameničná                                                                   7. Klášterec nad Orlicí                                                                   8. Kunvald                                                                   9. Líšnice                                                                  10. Pastviny                                                                  11. Záchlumí                                                                  12. Žamberk------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------PLZEŇSKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------  1. Blovice                  1. Blovice                           1. Blovice                                                                   2. Chlum                                                                   3. Chocenice                                                                   4. Jarov                                                                   5. Louňová                                                                   6. Milínov                                                                   7. Seč                                                                   8. Střížovice                                                                   9. Únětice                                                                  10. Vlčtejn                                                                  11. Zdemyslice                                                                  12. Žákava                                                                  13. Ždírec                               2. Letiny                           1. Drahkov                                                                  2. Letiny                               3. Spálené Poříčí                   1. Borovno                                                                  2. Míšov                                                                  3. Nové Mitrovice                                                                  4. Spálené Poříčí   2. Domažlice                1. Bělá nad Radbuzou                1. Bělá nad Radbuzou                               2. Domažlice                         1. Babylon                                                                   2. Česká Kubice                                                                   3. Domažlice                                                                   4. Chrastavice                                                                   5. Luženičky                                                                   6. Milavče                                                                   7. Mrákov                                                                   8. Nevolice                                                                   9. Pasečnice                                                                  10. Pelechy                                                                  11. Stráž                                                                  12. Tlumačov                                                                  13. Újezd                                                                  14. Zahořany                               3. Kdyně                             1. Brnířov                                                                   2. Chodská Lhota                                                                   3. Kdyně                                                                   4. Kout na Šumavě                                                                   5. Libkov                                                                   6. Loučim                                                                   7. Mezholezy                                                                   8. Nová Ves                                                                   9. Pocinovice                                                                  10. Spáňov                                                                  11. Úsilov                                                                  12. Všeruby                               4. Klenčí pod Čerchovem             1. Díly                                                                          2. Draženov                                                                  3. Chodov                                                                  4. Klenčí pod Čerchovem                                                                  5. Nemanice                                                                  6. Pec                                                                  7. Postřekov                                                                  8. Trhanov                                                                  9. Ždánov                               5. Koloveč                           1. Hradiště                                                                   2. Chocomyšl                                                                   3. Kanice                                                                   4. Kaničky                                                                   5. Koloveč                                                                   6. Němčice                                                                   7. Srbice                                                                   8. Úboč                                                                   9. Únějovice                                                                  10. Všepadly                               6. Poběžovice                        1. Drahotín                                                                   2. Hora Svatého Václava                                                                   3. Hostouň                                                                   4. Hvožďany                                                                   5. Mnichov                                                                   6. Mutěnín                                                                   7. Nový Kramolín                                                                   8. Otov                                                                   9. Pařezov                                                                  10. Poběžovice                                                                  11. Rybník                                                                  12. Vlkanov   3. Horažďovice              1. Horažďovice                       1. Břežany                                                                   2. Hejná                                                                   3. Horažďovice                                                                   4. Chanovice                                                                   5. Kejnice                                                                   6. Malý Bor                                                                   7. Maňovice                                                                   8. Slatina                                                                   9. Svéradice                                                                  10. Velké Hydčice                                                                  11. Velký Bor                               2. Myslív                           1. Kovčín                                                                  2. Myslív                                                                  3. Nehodiv                               3. Nalžovské Hory                   1. Hradešice                                                                  2. Nalžovské Hory                                                                  3. Tužice                               4. Pačejov                          1. Kvášňovice                                                                  2. Olšany                                                                  3. Pačejov   4. Horšovský Týn            1. Horšovský Týn                     1. Blížejov                                                                   2. Horšovský Týn                                                                   3. Křenovy                                                                   4. Meclov                                                                   5. Mezholezy                                                                   6. Mířkov                                                                   7. Močerady                                                                   8. Osvračín                                                                   9. Semněvice                                                                  10. Srby                                                                  11. Velký Malahov                                                                  12. Vidice                               2. Staňkov                          1. Čermná                                                                  2. Hlohová                                                                  3. Hlohovčice                                                                  4. Poděvousy                                                                  5. Puclice                                                                  6. Staňkov   5. Klatovy                   1. Běšiny                          1. Běšiny                                                                  2. Čachrov                                                                  3. Vrhaveč                                2. Chudenice                       1. Biřkov                                                                  2. Chudenice                                                                  3. Ježovy                                                                  4. Křenice                                                                  5. Poleň                                3. Janovice nad Úhlavou            1. Běhařov                                                                  2. Bezděkov                                                                  3. Dlažov                                                                  4. Janovice nad Úhlavou                                                                  5. Javor                                                                  6. Klenová                                                                  7. Lomec                                                                  8. Týnec                                4. Klatovy                         1. Bolešiny                                                                  2. Černíkov                                                                  3. Dolany                                                                  4. Chlistov                                                                  5. Klatovy                                                                  6. Mochtín                                                                  7. Myslovice                                                                  8. Obytce                                                                  9. Ostřetice                                5. Měčín                           1. Měčín                                                                  2. Předslav                                6. Nýrsko                          1. Dešenice                                                                  2. Hamry                                                                  3. Chudenín                                                                  4. Nýrsko                                7. Plánice                         1. Číhaň                                                                  2. Hnačov                                                                  3. Mlýnské Struhadlo                                                                  4. Plánice                                                                  5. Újezd u Plánice                                                                  6. Zborovy                                8. Strážov                         1. Strážov                                9. Švihov                          1. Červené Poříčí                                                                  2. Mezihoří                                                                  3. Švihov                                                                  4. Vřeskovice                               10. Zavlekov                        1. Zavlekov                               11. Železná Ruda                    1. Železná Ruda   6. Kralovice                1. Dolní Bělá                       1. Dolní Bělá                                                                  2. Dražeň                                                                  3. Horní Bělá                                                                  4. Líté                                                                  5. Loza                                                                  6. Mrtník                               2. Kaznějov                         1. Dobříč                                                                  2. Jarov                                                                  3. Kaznějov                                                                  4. Koryta                                                                  5. Obora                                                                  6. Rybnice                               3. Kožlany                          1. Černíkovice                                                                  2. Kožlany                               4. Kralovice                         1. Bílov                                                                   2. Bohy                                                                   3. Brodeslavy                                                                           4. Dolní Hradiště                                                                   5. Hlince                                                                   6. Holovousy                                                                   7. Chříč                                                                   8. Kočín                                                                   9. Kopidlo                                                                  10. Kozojedy                                                                  11. Kralovice                                                                  12. Potvorov                                                                  13. Sedlec                                                                  14. Slatina                                                                  15. Studená                                                                  16. Všehrdy                                                                  17. Výrov                                                                  18. Vysoká Libyně                               5. Manětín                          1. Bezvěrov                                                                  2. Hvozd                                                                  3. Manětín                                                                  4. Štichovice                               6. Nečtiny                          1. Nečtiny                               7. Plasy                            1. Pláně                                                                  2. Plasy                               8. Žihle                            1. Mladotice                                                                  2. Pastuchovice                                                                  3. Tis u Blatna                                                                  4. Velečín                                                                  5. Žihle   7. Nepomuk                  1. Kasejovice                       1. Hradiště                                                                  2. Kasejovice                                                                  3. Mladý Smolivec                                                                  4. Nezdřev                                                                  5. Oselce                                                                  6. Životice                               2. Nepomuk                           1. Čížkov                                                                   2. Čmelíny                                                                   3. Chlumy                                                                   4. Klášter                                                                   5. Kozlovice                                                                   6. Kramolín                                                                   7. Měcholupy                                                                   8. Mileč                                                                   9. Mohelnice                                                                  10. Nekvasovy                                                                  11. Nepomuk                                                                  12. Polánka                                                                  13. Prádlo                                                                  14. Sedliště                                                                  15. Srby                                                                  16. Tojice                                                                  17. Třebčice                                                                  18. Vrčeň                               3. Žinkovy                          1. Neurazy                                                                  2. Žinkovy   8. Nýřany                    1. Heřmanova Huť                   1. Heřmanova Huť                                                                  2. Hněvnice                                                                  3. Lochousice                                                                  4. Přehýšov                                2. Horní Bříza                     1. Bučí                                                                  2. Horní Bříza                                                                  3. Krašovice                                                                  4. Ledce                                                                  5. Příšov                                                                  6. Tatiná                                                                  7. Trnová                                                                  8. Žilov                                3. Chotíkov                        1. Chotíkov                                4. Líšťany                         1. Líšťany                                5. Město Touškov                   1. Bdeněves                                                                  2. Čeminy                                                                  3. Kozolupy                                                                  4. Město Touškov                                                                  5. Myslinka                                                                  6. Plešnice                                                                  7. Pňovany                                                                  8. Újezd nade Mží                                                                  9. Úlice                                6. Nýřany                          1. Blatnice                                                                  2. Kbelany                                                                  3. Nýřany                                                                  4. Rochlov                                7. Pernarec                        1. Čerňovice                                                                  2. Křelovice                                                                  3. Ostrov u Bezdružic                                                                  4. Pernarec                                                                  5. Úněšov                                8. Třemošná                        1. Česká Bříza                                                                  2. Dolany                                                                  3. Druztová                                                                  4. Hromnice                                                                  5. Kaceřov                                                                  6. Nadryby                                                                  7. Třemošná                                                                  8. Zruč-Senec                                9. Úterý                           1. Blažim                                                                  2. Krsy                                                                  3. Úterý                               10. Vejprnice                       1. Tlučná                                                                  2. Vejprnice                                                                  3. Vochov                               11. Všeruby                         1. Kunějovice                                                                  2. Nekmíř                                                                  3. Nevřeň                                                                  4. Všeruby                                                                  5. Zahrádka                               12. Zbůch                           1. Líně                                                                  2. Úherce                                                                  3. Zbůch   9. Plzeň                    1. Chrást                           1. Dýšina                                                                  2. Chrást                                                                  3. Kyšice                               2. Nezvěstice                       1. Chválenice                                                                  2. Nezvěstice                               3. Plzeň 3                           1. Plzeň 1                                                                   2. Plzeň 2 - Slovany                                                                   3. Plzeň 3                                                                   4. Plzeň 4                                                                   5. Plzeň 5 - Křimice                                                                   6. Plzeň 6 - Litice                                                                   7. Plzeň 7 - Radčice                                                                   8. Plzeň 8 - Černice                                                                   9. Plzeň 9 - Malesice                                                                  10. Plzeň 10 - Lhota                               4. Starý Plzenec                    1. Letkov                                                                  2. Lhůta                                                                  3. Losiná                                                                  4. Mokrouše                                                                  5. Starý Plzenec                                                                  6. Štěnovický Borek                                                                          7. Tymákov                               5. Šťáhlavy                         1. Nezbavětice                                                                  2. Šťáhlavy  10. Přeštice                 1. Merklín                          1. Bolkov                                                                  2. Buková                                                                  3. Merklín                                                                  4. Otěšice                                                                  5. Ptenín                                                                  6. Roupov                                                                  7. Soběkury                               2. Přeštice                          1. Borovy                                                                   2. Dolce                                                                   3. Dolní Lukavice                                                                   4. Horní Lukavice                                                                   5. Horšice                                                                   6. Chlumčany                                                                   7. Kbel                                                                   8. Lužany                                                                   9. Nezdice                                                                  10. Oplot                                                                  11. Přeštice                                                                  12. Příchovice                                                                  13. Radkovice                                                                  14. Řenče                                                                  15. Skašov                                                                  16. Týniště                                                                  17. Vlčí                               3. Štěnovice                        1. Čižice                                                                  2. Nebílovy                                                                  3. Netunice                                                                  4. Předenice                                                                  5. Štěnovice                                                                  6. Útušice  11. Rokycany                 1. Břasy                            1. Bezděkov                                                                  2. Břasy                                                                  3. Březina                                                                  4. Bušovice                                                                  5. Smědčice                                                                  6. Všenice                               2. Hrádek                           1. Hrádek                               3. Mirošov                          1. Kakejcov                                                                  2. Kornatice                                                                  3. Mešno                                                                  4. Mirošov                                                                  5. Příkosice                                                                  6. Skořice                                                                  7. Štítov                                                                  8. Trokavec                                                                  9. Vísky                               4. Mýto                             1. Cheznovice                                                                  2. Medový Újezd                                                                  3. Mýto                                                                  4. Těškov                               5. Radnice                           1. Bujesily                                                                   2. Hlohovice                                                                   3. Chlum                                                                   4. Chomle                                                                   5. Kamenec                                                                   6. Kladruby                                                                   7. Lhotka u Radnic                                                                   8. Liblín                                                                   9. Němčovice                                                                  10. Přívětice                                                                  11. Radnice                                                                  12. Sebečice                                                                  13. Skomelno                                                                  14. Újezd u Svatého Kříže                                                                  15. Vejvanov                               6. Rokycany                          1. Dobřív                                                                   2. Ejpovice                                                                   3. Holoubkov                                                                   4. Hůrky                                                                   5. Kamenný Újezd                                                                   6. Klabava                                                                   7. Litohlavy                                                                   8. Nevid                                                                   9. Osek                                                                  10. Raková                                                                  11. Rokycany                                                                  12. Svojkovice                                                                  13. Veselá                                                                  14. Volduchy                               7. Strašice                         1. Strašice                                                                  2. Těně                               8. Zbiroh                            1. Cekov                                                                   2. Čilá                                                                   3. Drahoňův Újezd                                                                   4. Hradiště                                                                   5. Kařez                                                                   6. Kařízek                                                                   7. Lhota pod Radčem                                                                   8. Líšná                                                                   9. Mlečice                                                                  10. Ostrovec-Lhotka                                                                  11. Plískov                                                                  12. Podmokly                                                                  13. Sirá                                                                  14. Terešov                                                                  15. Týček                                                                  16. Zbiroh                                                                  17. Zvíkovec  12. Stod                     1. Dobřany                          1. Dnešice                                                                  2. Dobřany                                                                  3. Nová Ves                                                                  4. Přestavlky                                                                  5. Vstiš                               2. Holýšov                          1. Bukovec                                                                  2. Čečovice                                                                  3. Černovice                                                                  4. Holýšov                                                                  5. Horní Kamenice                                                                  6. Kvíčovice                                                                  7. Neuměř                                                                  8. Štichov                                                                  9. Všekary                               3. Chotěšov                         1. Chotěšov                               4. Stod                             1. Honezovice                                                                  2. Hradec                                                                  3. Kotovice                                                                  4. Lisov                                                                  5. Líšina                                                                  6. Stod                                                                  7. Střelice                                                                  8. Ves Touškov                                                                  9. Zemětice  13. Stříbro                  1. Bezdružice                       1. Bezdružice                                                                  2. Cebiv                                                                  3. Horní Kozolupy                                                                          4. Kokašice                                                                  5. Konstantinovy Lázně                               2. Černošín                         1. Černošín                                                                  2. Olbramov                                                                  3. Ošelín                                                                  4. Svojšín                               3. Kladruby                         1. Kladruby                                                                  2. Kostelec                                                                  3. Prostiboř                                                                  4. Skapce                                                                  5. Zhoř                               4. Stříbro                           1. Benešovice                                                                   2. Erpužice                                                                   3. Kšice                                                                   4. Stříbro                                                                   5. Sulislav                                                                   6. Sytno                                                                   7. Trpísty                                                                   8. Únehle                                                                   9. Vranov                                                                  10. Záchlumí  14. Sušice                   1. Hartmanice                       1. Hartmanice                                                                  2. Prášily                               2. Kašperské Hory                   1. Horská Kvilda                                                                  2. Kašperské Hory                                                                  3. Modrava                                                                  4. Rejštejn                                                                  5. Srní                               3. Kolinec                          1. Kolinec                                                                  2. Mokrosuky                               4. Rabí                             1. Rabí                               5. Strašín                          1. Bukovník                                                                  2. Nezdice na Šumavě                                                                  3. Soběšice                                                                  4. Strašín                               6. Sušice                           1. Dlouhá Ves                                                                  2. Dobršín                                                                  3. Hrádek                                                                  4. Petrovice u Sušice                                                                  5. Podmokly                                                                  6. Sušice                               7. Velhartice                       1. Hlavňovice                                                                  2. Velhartice                               8. Žihobce                          1. Dražovice                                                                  2. Žihobce                               9. Žichovice                        1. Budětice                                                                  2. Čímice                                                                  3. Domoraz                                                                  4. Frymburk                                                                  5. Nezamyslice                                                                  6. Žichovice  15. Tachov                   1. Bor                              1. Bor                                                                  2. Staré Sedliště                               2. Chodová Planá                    1. Chodová Planá                               3. Planá                            1. Brod nad Tichou                                                                  2. Broumov                                                                  3. Chodský Újezd                                                                  4. Kočov                                                                  5. Lestkov                                                                  6. Planá                                                                  7. Zadní Chodov                               4. Přimda                           1. Přimda                                                                  2. Rozvadov                               5. Stráž                            1. Staré Sedlo                                                                  2. Stráž                                                                  3. Třemešné                               6. Tachov                            1. Ctiboř                                                                   2. Částkov                                                                   3. Dlouhý Újezd                                                                   4. Halže                                                                   5. Hošťka                                                                   6. Lesná                                                                   7. Lom u Tachova                                                                   8. Milíře                                                                   9. Obora                                                                  10. Studánka                                                                  11. Tachov                                                                  12. Tisová------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------STŘEDOČESKÝ KRAJ
------------------------------------------------------------------------------- ---------------------  1. Benešov                  1. Benešov                           1. Benešov                                                                   2. Čakov                                                                   3. Chlístov                                                                   4. Chotýšany                                                                   5. Chrášťany                                                                   6. Kozmice                                                                   7. Netvořice                                                                   8. Petroupim                                                                   9. Popovice                                                                  10. Postupice                                                                  11. Pyšely                                                                  12. Soběhrdy                                                                  13. Struhařov                                                                  14. Teplýšovice                                                                  15. Václavice                               2. Bystřice                          1. Bystřice                               3. Čerčany                           1. Čerčany                                                                   2. Čtyřkoly                                                                   3. Hvězdonice                                                                   4. Lštění                                                                   5. Mrač                                                                   6. Nespeky                                                                   7. Poříčí nad Sázavou                                                                   8. Přestavlky u Čerčan                                                                   9. Řehenice                                                                  10. Vranov                               4. Divišov                          1. Český Šternberk                                                                  2. Divišov                                                                  3. Drahňovice                                                                  4. Litichovice                                                                  5. Třebešice                               5. Neveklov                         1. Křečovice                                                                  2. Maršovice                                                                  3. Neveklov                                                                  4. Stranný                                                                  5. Tisem                               6. Sázava                           1. Chocerady                                                                  2. Choratice                                                                  3. Ostředek                                                                  4. Sázava                                                                  5. Vodslivy                                                                          6. Xaverov                               7. Týnec nad Sázavou                1. Bukovany                                                                  2. Chářovice                                                                  3. Chleby                                                                  4. Krhanice                                                                  5. Krňany                                                                  6. Lešany                                                                  7. Rabyně                                                                  8. Týnec nad Sázavou                                                                  9. Vysoký Újezd   2. Beroun                   1. Beroun                            1. Beroun                                                                   2. Bykoš                                                                   3. Hýskov                                                                   4. Chyňava                                                                   5. Koněprusy                                                                   6. Málkov                                                                   7. Nižbor                                                                   8. Suchomasty                                                                   9. Tetín                                                                  10. Tmaň                                                                  11. Vinařice                                                                  12. Vráž                                                                  13. Železná                               2. Hudlice                          1. Hudlice                                                                  2. Nový Jáchymov                                                                  3. Otročiněves                               3. Karlštejn                        1. Hlásná Třebaň                                                                  2. Karlštejn                                                                  3. Mořina                                                                  4. Mořinka                                                                  5. Srbsko                                                                  6. Zadní Třebaň                               4. Králův Dvůr                      1. Broumy                                                                  2. Králův Dvůr                                                                  3. Kublov                                                                  4. Svatá                                                                  5. Trubín                                                                  6. Trubská                               5. Liteň                            1. Korno                                                                  2. Liteň                                                                  3. Měňany                                                                  4. Nesvačily                                                                  5. Podbrdy                                                                  6. Skuhrov                                                                  7. Svinaře                                                                  8. Všeradice                               6. Loděnice                         1. Bubovice                                                                  2. Chrustenice                                                                  3. Loděnice                                                                  4. Lužce                                                                  5. Mezouň                                                                  6. Nenačovice                                                                  7. Svatý Jan pod Skalou                                                                  8. Vysoký Újezd                               7. Zdice                            1. Bavoryně                                                                  2. Chodouň                                                                  3. Stašov                                                                  4. Zdice   3. Brandýs nad Labem-       1. Brandýs nad Labem-                1. Brandýs nad Labem-     Stará Boleslav              Stará Boleslav                       Stará Boleslav                                                                   2. Brázdim                                                                   3. Dřevčice                                                                   4. Hlavenec                                                                   5. Jenštejn                                                                   6. Káraný                                                                   7. Kostelní Hlavno                                                                   8. Nový Vestec                                                                   9. Podolanka                                                                  10. Polerady                                                                  11. Přezletice                                                                  12. Radonice                                                                  13. Sluhy                                                                  14. Sudovo Hlavno                                                                  15. Veleň                                                                  16. Zápy                                                                  17. Záryby                               2. Čelákovice                       1. Čelákovice                                                                  2. Lázně Toušeň                                                                  3. Mochov                                                                  4. Nehvizdy                                                                  5. Svémyslice                                                                  6. Vyšehořovice                                                                  7. Zeleneč                               3. Dřísy                            1. Borek                                                                  2. Dřísy                                                                  3. Konětopy                                                                  4. Křenek                                                                  5. Lhota                               4. Klecany                          1. Husinec                                                                  2. Klecany                                                                  3. Máslovice                                                                  4. Větrušice                                                                  5. Vodochody                                                                  6. Zdiby                               5. Líbeznice                        1. Bašť                                                                  2. Bořanovice                                                                  3. Hovorčovice                                                                  4. Líbeznice                                                                  5. Předboj                                                                  6. Sedlec                                                                  7. Zlonín                               6. Měšice                           1. Měšice                                                                  2. Mratín                                                                  3. Nová Ves                               7. Odolena Voda                     1. Klíčany                                                                  2. Odolena Voda                                                                  3. Panenské Břežany                                                                  4. Veliká Ves                               8. Škvorec                          1. Květnice                                                                  2. Sibřina                                                                  3. Škvorec                                                                  4. Zlatá                               9. Úvaly                            1. Dobročovice                                                                  2. Horoušany                                                                  3. Jirny                                                                  4. Šestajovice                                                                  5. Úvaly   4. Čáslav                   1. Čáslav                            1. Bílé Podolí                                                                   2. Brambory                                                                   3. Čáslav                                                                   4. Čejkovice                                                                   5. Dobrovítov                                                                   6. Horka I                                                                   7. Horušice                                                                   8. Hraběšín                                                                   9. Chotusice                                                                  10. Kluky                                                                  11. Krchleby                                                                          12. Močovice                                                                  13. Rohozec                                                                  14. Semtěš                                                                  15. Souňov                                                                  16. Starkoč                                                                  17. Šebestěnice                                                                  18. Třebešice                                                                  19. Třebonín                                                                  20. Vlačice                                                                  21. Vodranty                                                                  22. Vrdy                                                                  23. Zbýšov                                                                  24. Žehušice                               2. Tupadly                          1. Adamov                                                                  2. Bratčice                                                                  3. Drobovice                                                                  4. Horky                                                                  5. Potěhy                                                                  6. Schořov                                                                  7. Tupadly                                                                  8. Vlkaneč                                                                  9. Žáky                               3. Žleby                            1. Hostovlice                                                                  2. Okřesaneč                                                                  3. Vinaře                                                                  4. Žleby   5. Černošice                 1. Černošice                       1. Černošice                                                                  2. Vonoklasy                                2. Červený Újezd                   1. Červený Újezd                                                                  2. Ptice                                                                  3. Úhonice                                3. Davle                           1. Davle                                                                  2. Hvozdnice                                                                  3. Měchenice                                4. Dobřichovice                    1. Černolice                                                                  2. Dobřichovice                                                                  3. Karlík                                                                  4. Všenory                                5. Dolní Břežany                   1. Dolní Břežany                                                                  2. Zlatníky-Hodkovice                                6. Horoměřice                      1. Horoměřice                                                                  2. Statenice                                                                  3. Únětice                                7. Hostivice                       1. Dobrovíz                                                                  2. Hostivice                                                                  3. Chýně                                                                  4. Jeneč                                8. Hradištko                       1. Hradištko                                9. Jesenice                        1. Jesenice                                                                  2. Psáry                                                                  3. Vestec                               10. Jílové u Prahy                  1. Jílové u Prahy                                                                   2. Kamenný Přívoz                                                                   3. Libeř                                                                            4. Ohrobec                                                                          5. Okrouhlo                                                                         6. Petrov                                                                           7. Pohoří                                                                                                          11. Jinočany                        1. Dobříč                                                                  2. Chrášťany                                                                  3. Jinočany                                                                  4. Ořech                                                                  5. Zbuzany                               12. Libčice nad Vltavou             1. Libčice nad Vltavou                                                                  2. Tursko                               13. Mníšek pod Brdy                 1. Bojanovice                                                                  2. Bratřínov                                                                  3. Čisovice                                                                  4. Jíloviště                                                                  5. Klínec                                                                  6. Kytín                                                                  7. Líšnice                                                                  8. Mníšek pod Brdy                                                                  9. Řitka                                                                 10. Trnová                                                                 11. Zahořany                               14. Nučice                          1. Nučice                                                                  2. Tachlovice                               15. Průhonice                       1. Průhonice                               16. Roztoky                         1. Roztoky                               17. Rudná                           1. Drahelčice                                                                  2. Rudná                               18. Řevnice                         1. Lety                                                                  2. Řevnice                               19. Štěchovice                      1. Buš                                                                  2. Slapy                                                                  3. Štěchovice                               20. Třebotov                        1. Choteč                                                                  2. Chýnice                                                                  3. Kosoř                                                                  4. Roblín                                                                  5. Třebotov                               21. Tuchoměřice                     1. Číčovice                                                                  2. Kněževes                                                                  3. Středokluky                                                                  4. Tuchoměřice                               22. Velké Přílepy                   1. Holubice                                                                  2. Lichoceves                                                                  3. Okoř                                                                  4. Svrkyně                                                                  5. Úholičky                                                                  6. Velké Přílepy                               23. Vrané nad Vltavou               1. Březová-Oleško                                                                  2. Vrané nad Vltavou                                                                  3. Zvole   6. Český Brod               1. Český Brod                        1. Břežany II                                                                   2. Český Brod                                                                   3. Doubravčice                                                                   4. Hradešín                                                                   5. Chrášťany                                                                   6. Klučov                                                                   7. Krupá                                                                   8. Kšely                                                                   9. Masojedy                                                                  10. Mrzky                                                                  11. Poříčany                                                                  12. Přehvozdí                                                                  13. Přistoupim                                                                  14. Přišimasy                                                                  15. Rostoklaty                                                                  16. Tismice                                                                  17. Tuchoraz                                                                  18. Tuklaty                                                                  19. Vitice                                                                  20. Vrátkov                               2. Kounice                          1. Bříství                                                                  2. Černíky                                                                          3. Kounice                                                                  4. Vykáň   7. Dobříš                   1. Dobříš                            1. Borotice                                                                   2. Daleké Dušníky                                                                   3. Dobříš                                                                   4. Drevníky                                                                   5. Drhovy                                                                   6. Obořiště                                                                   7. Ouběnice                                                                   8. Rosovice                                                                   9. Rybníky                                                                  10. Stará Huť                                                                  11. Svaté Pole                                                                  12. Voznice                                                                  13. Županovice                               2. Nečín                            1. Hřiměždice                                                                  2. Nečín                               3. Nová Ves pod Pleší               1. Malá Hraštice                                                                  2. Nová Ves pod Pleší                                                                  3. Velká Lečice                               4. Nový Knín                        1. Čím                                                                  2. Chotilsko                                                                  3. Korkyně                                                                  4. Mokrovraty                                                                  5. Nové Dvory                                                                  6. Nový Knín   8. Hořovice                 1. Cerhovice                        1. Cerhovice                                                                  2. Drozdov                                                                  3. Újezd                                                                  4. Záluží                               2. Hořovice                          1. Felbabka                                                                   2. Hořovice                                                                   3. Kotopeky                                                                   4. Lhotka                                                                   5. Libomyšl                                                                   6. Lochovice                                                                   7. Otmíče                                                                   8. Podluhy                                                                   9. Praskolesy                                                                  10. Rpety                                                                  11. Tlustice                               3. Hostomice                        1. Běštín                                                                  2. Hostomice                                                                  3. Lážovice                                                                  4. Neumětely                                                                  5. Osov                                                                  6. Skřipel                                                                  7. Velký Chlumec                                                                  8. Vižina                               4. Komárov                          1. Hvozdec                                                                  2. Chaloupky                                                                  3. Komárov                                                                  4. Malá Víska                                                                  5. Osek                               5. Zaječov                          1. Jivina                                                                  2. Olešná                                                                  3. Zaječov                               6. Žebrák                           1. Březová                                                                  2. Bzová                                                                  3. Hředle                                                                  4. Chlustina                                                                  5. Točník                                                                  6. Žebrák   9. Kladno                    1. Brandýsek                        1. Blevice                                                                   2. Brandýsek                                                                   3. Cvrčovice                                                                   4. Dřetovice                                                                   5. Koleč                                                                   6. Libochovičky                                                                   7. Otvovice                                                                   8. Slatina                                                                   9. Stehelčeves                                                                  10. Třebusice                                                                  11. Zákolany                                2. Buštěhrad                       1. Buštěhrad                                                                  2. Zájezd                                3. Kačice                          1. Hradečno                                                                  2. Kačice                                4. Kamenné Žehrovice               1. Běleč                                                                  2. Bratronice                                                                  3. Doksy                                                                  4. Kamenné Žehrovice                                                                  5. Lhota                                                                  6. Žilina                                5. Kladno                          1. Běloky                                                                  2. Dolany                                                                  3. Družec                                                                  4. Hostouň                                                                  5. Kladno                                                                  6. Malé Přítočno                                                                  7. Třebichovice                                                                  8. Velké Přítočno                                                                  9. Vinařice                                6. Lány                            1. Lány                                7. Libušín                         1. Libušín                                                                  2. Svinařov                                8. Lidice                          1. Hřebeč                                                                  2. Lidice                                                                  3. Makotřasy                                9. Pchery                          1. Pchery                               10. Stochov                         1. Stochov                                                                  2. Tuchlovice                               11. Unhošť                          1. Braškov                                                                  2. Horní Bezděkov                                                                  3. Kyšice                                                                  4. Malé Kyšice                                                                  5. Pavlov                                                                  6. Pletený Újezd                                                                  7. Svárov                                                                  8. Unhošť                               12. Velká Dobrá                     1. Velká Dobrá  10. Kolín                     1. Červené Pečky                   1. Červené Pečky                                                                  2. Nebovidy                                2. Kolín                            1. Břežany I                                                                   2. Býchory                                                                   3. Grunta                                                                   4. Jestřabí Lhota                                                                   5. Kbel                                                                   6. Kolín                                                                   7. Konárovice                                                                   8. Kořenice                                                                   9. Křečhoř                                                                  10. Libenice                                                                  11. Lošany                                                                  12. Němčice                                                                  13. Nová Ves I                                                                  14. Ovčáry                                                                  15. Pašinka                                                                          16. Pňov-Předhradí                                                                  17. Polepy                                                                  18. Radovesnice I                                                                  19. Ratboř                                                                  20. Starý Kolín                                                                  21. Tři Dvory                                                                  22. Veletov                                                                  23. Volárna                                3. Kouřim                          1. Horní Kruty                                                                  2. Klášterní Skalice                                                                  3. Kouřim                                                                  4. Krychnov                                                                  5. Libodřice                                                                  6. Svojšice                                                                  7. Toušice                                                                  8. Třebovle                                4. Pečky                           1. Cerhenice                                                                  2. Dobřichov                                                                  3. Chotutice                                                                  4. Pečky                                                                  5. Ratenice                                                                  6. Tatce                                5. Plaňany                         1. Plaňany                                                                  2. Radim                                                                  3. Vrbčany                                                                  4. Zalešany                                                                  5. Žabonosy                                6. Týnec nad Labem                 1. Bělušice                                                                  2. Krakovany                                                                  3. Týnec nad Labem                                                                  4. Uhlířská Lhota                                7. Velim                           1. Velim                                8. Velký Osek                      1. Velký Osek                                                                  2. Veltruby                                9. Zásmuky                          1. Barchovice                                                                   2. Bečváry                                                                   3. Církvice                                                                   4. Dolní Chvatliny                                                                   5. Drahobudice                                                                   6. Malotice                                                                   7. Polní Voděrady                                                                   8. Skvrňov                                                                   9. Zásmuky                                                                  10. Ždánice                               10. Žiželice                        1. Dománovice                                                                  2. Choťovice                                                                  3. Lipec                                                                  4. Ohaře                                                                  5. Polní Chrčice                                                                  6. Radovesnice II                                                                  7. Žehuň                                                                  8. Žiželice  11. Kralupy nad Vltavou      1. Kralupy nad Vltavou               1. Dolany                                                                   2. Dřínov                                                                   3. Chvatěruby                                                                   4. Kozomín                                                                   5. Kralupy nad Vltavou                                                                   6. Olovnice                                                                   7. Postřižín                                                                   8. Újezdec                                                                   9. Úžice                                                                  10. Zlončice                               2. Nelahozeves                      1. Nelahozeves                               3. Veltrusy                         1. Hostín u Vojkovic                                                                  2. Ledčice                                                                  3. Nová Ves                                                                  4. Veltrusy                                                                  5. Vojkovice                                                                  6. Všestudy                                                                  7. Zlosyň  12. Kutná Hora                1. Bohdaneč                        1. Bohdaneč                                2. Červené Janovice                1. Bludov                                                                  2. Červené Janovice                                                                  3. Opatovice I                                                                  4. Paběnice                                                                  5. Petrovice I                                                                  6. Třebětín                                3. Kácov                           1. Kácov                                                                  2. Zbizuby                                4. Kutná Hora                      1. Chlístovice                                                                  2. Křesetice                                                                  3. Kutná Hora                                                                  4. Malešov                                                                  5. Miskovice                                                                  6. Úmonín                                                                  7. Vidice                                5. Nové Dvory                      1. Církvice                                                                  2. Hlízov                                                                  3. Nové Dvory                                6. Rataje nad Sázavou              1. Ledečko                                                                  2. Podveky                                                                  3. Rataje nad Sázavou                                                                  4. Samopše                                                                  5. Soběšín                                7. Suchdol                         1. Suchdol                                8. Svatý Mikuláš                   1. Bernardov                                                                  2. Kobylnice                                                                  3. Svatý Mikuláš                                                                  4. Záboří nad Labem                                9. Uhlířské Janovice                1. Čestín                                                                   2. Košice                                                                   3. Nepoměřice                                                                   4. Onomyšl                                                                   5. Petrovice II                                                                   6. Rašovice                                                                   7. Staňkovice                                                                   8. Sudějov                                                                   9. Uhlířské Janovice                                                                  10. Úžice                                                                  11. Vavřinec                               10. Zbraslavice                     1. Černíny                                                                  2. Štipoklasy                                                                  3. Zbraslavice                               11. Zruč nad Sázavou                1. Dolní Pohleď                                                                  2. Horka II                                                                  3. Chabeřice                                                                  4. Pertoltice                                                                  5. Řendějov                                                                  6. Slavošov                                                                  7. Vlastějovice                                                                  8. Zruč nad Sázavou  13. Lysá nad Labem           1. Lysá nad Labem                   1. Jiřice                                                                  2. Lysá nad Labem                                                                  3. Ostrá                                                                  4. Přerov nad Labem                                                                  5. Semice                                                                  6. Stará Lysá                                                                          7. Starý Vestec                                                                  8. Stratov                               2. Milovice                         1. Milovice  14. Mělník                   1. Byšice                           1. Byšice                                                                  2. Čečelice                                                                  3. Hostín                                                                  4. Liblice                               2. Liběchov                         1. Dolní Zimoř                                                                  2. Liběchov                                                                  3. Medonosy                                                                  4. Tupadly                                                                  5. Vidim                                                                  6. Želízy                               3. Lužec nad Vltavou                1. Lužec nad Vltavou                               4. Mělnické Vtelno                  1. Mělnické Vtelno                               5. Mělník                            1. Býkev                                                                   2. Cítov                                                                   3. Dolní Beřkovice                                                                   4. Horní Počaply                                                                   5. Hořín                                                                   6. Jeviněves                                                                   7. Kly                                                                   8. Lhotka                                                                   9. Malý Újezd                                                                  10. Mělník                                                                  11. Spomyšl                                                                  12. Střemy                                                                  13. Tuhaň                                                                  14. Velký Borek                                                                  15. Vraňany                               6. Mšeno                            1. Chorušice                                                                  2. Kadlín                                                                  3. Kanina                                                                  4. Lobeč                                                                  5. Mšeno                                                                  6. Nebužely                                                                  7. Nosálov                                                                  8. Stránka                               7. Řepín                            1. Řepín                               8. Vysoká                           1. Dobřeň                                                                  2. Kokořín                                                                  3. Vysoká  15. Mladá Boleslav            1. Bakov nad Jizerou               1. Bakov nad Jizerou                                                                  2. Bítouchov                                                                  3. Nová Ves u Bakova                                2. Bělá pod Bezdězem               1. Bělá pod Bezdězem                                                                  2. Březovice                                                                  3. Čistá                                                                  4. Plužná                                3. Benátky nad Jizerou              1. Benátky nad Jizerou                                                                   2. Dolní Slivno                                                                   3. Horní Slivno                                                                   4. Kochánky                                                                   5. Mečeříž                                                                   6. Předměřice nad Jizerou                                                                   7. Sedlec                                                                   8. Skorkov                                                                   9. Sojovice                                                                  10. Tuřice                                                                  11. Zdětín                                4. Bezno                           1. Bezno                                                                  2. Nemyslovice                                                                  3. Niměřice                                                                  4. Pětikozly                                                                  5. Rokytovec                                                                  6. Sovínky                                                                  7. Strenice                                                                  8. Velké Všelisy                                5. Brodce                          1. Brodce                                                                  2. Horky nad Jizerou                                                                  3. Hrušov                                6. Čachovice                       1. Čachovice                                                                  2. Lipník                                                                  3. Vlkava                                7. Dobrovice                        1. Ctiměřice                                                                   2. Dobrovice                                                                   3. Kobylnice                                                                   4. Ledce                                                                   5. Němčice                                                                   6. Nepřevázka                                                                   7. Pěčice                                                                   8. Prodašice                                                                   9. Semčice                                                                  10. Ujkovice                                                                  11. Vinařice                                                                  12. Žerčice                                8. Dolní Bousov                     1. Dobšín                                                                   2. Dolní Bousov                                                                   3. Domousnice                                                                   4. Obrubce                                                                   5. Obruby                                                                   6. Přepeře                                                                   7. Rabakov                                                                   8. Rohatsko                                                                   9. Řitonice                                                                  10. Veselice                                9. Chotětov                        1. Chotětov                               10. Katusice                        1. Katusice                                                                  2. Kováň                                                                  3. Krásná Ves                                                                  4. Sudoměř                               11. Kosmonosy                       1. Bradlec                                                                  2. Kosmonosy                               12. Krnsko                          1. Jizerní Vtelno                                                                  2. Krnsko                                                                  3. Písková Lhota                                                                  4. Strašnov                               13. Kropáčova Vrutice               1. Košátky                                                                  2. Kropáčova Vrutice                               14. Luštěnice                       1. Charvatce                                                                  2. Chudíř                                                                  3. Jabkenice                                                                  4. Kosořice                                                                  5. Luštěnice                                                                  6. Smilovice                               15. Mladá Boleslav                   1. Březno                                                                   2. Bukovno                                                                   3. Dalovice                                                                   4. Dlouhá Lhota                                                                   5. Dolní Stakory                                                                   6. Hrdlořezy                                                                   7. Husí Lhota                                                                   8. Josefův Důl                                                                   9. Kolomuty                                                                  10. Lhotky                                                                  11. Mladá Boleslav                                                                  12. Nová Telib                                                                          13. Petkovy                                                                  14. Plazy                                                                  15. Řepov                                                                  16. Sukorady                                                                  17. Vinec                                                                  18. Židněves                               16. Skalsko                         1. Boreč                                                                  2. Doubravička                                                                  3. Kluky                                                                  4. Kovanec                                                                  5. Skalsko                                                                  6. Vrátno                               17. Všejany                         1. Všejany  16. Mnichovo Hradiště        1. Mnichovo Hradiště                 1. Bílá Hlína                                                                   2. Boseň                                                                   3. Branžež                                                                   4. Březina                                                                   5. Dolní Krupá                                                                   6. Horní Bukovina                                                                   7. Chocnějovice                                                                   8. Jivina                                                                   9. Klášter Hradiště nad Jizerou                                                                  10. Kněžmost                                                                  11. Mnichovo Hradiště                                                                  12. Mohelnice nad Jizerou                                                                  13. Mukařov                                                                  14. Neveklovice                                                                  15. Ptýrov                                                                  16. Rokytá                                                                  17. Strážiště                               2. Žďár                             1. Koryta                                                                  2. Loukov                                                                  3. Loukovec                                                                  4. Sezemice                                                                  5. Žďár  17. Neratovice               1. Kostelec nad Labem               1. Kostelec nad Labem                                                                  2. Tišice                               2. Neratovice                       1. Čakovičky                                                                  2. Chlumín                                                                  3. Kojetice                                                                  4. Libiš                                                                  5. Neratovice                                                                  6. Zálezlice                               3. Obříství                         1. Obříství                               4. Všetaty                          1. Nedomice                                                                  2. Ovčáry                                                                  3. Všetaty  18. Nymburk                  1. Kostomlaty nad Labem             1. Kostomlátky                                                                  2. Kostomlaty nad Labem                               2. Křinec                           1. Křinec                                                                  2. Vestec                               3. Loučeň                           1. Jizbice                                                                  2. Loučeň                                                                  3. Mcely                               4. Nymburk                           1. Bobnice                                                                   2. Budiměřice                                                                   3. Čilec                                                                   4. Dvory                                                                   5. Hořátev                                                                   6. Kamenné Zboží                                                                   7. Kovanice                                                                   8. Krchleby                                                                   9. Netřebice                                                                  10. Nymburk                                                                  11. Straky                                                                  12. Všechlapy                                                                  13. Zbožíčko                               5. Oskořínek                        1. Hrubý Jeseník                                                                  2. Chleby                                                                  3. Jíkev                                                                  4. Nový Dvůr                                                                  5. Oskořínek                               6. Rožďalovice                      1. Košík                                                                  2. Rožďalovice                                                                  3. Seletice                                                                  4. Žitovlice                               7. Sadská                            1. Hořany                                                                   2. Hradištko                                                                   3. Chrást                                                                   4. Kostelní Lhota                                                                   5. Milčice                                                                   6. Písty                                                                   7. Sadská                                                                   8. Třebestovice                                                                   9. Velenka                                                                  10. Zvěřínek  19. Poděbrady                1. Dymokury                         1. Činěves                                                                  2. Dymokury                                                                  3. Velenice                               2. Kněžice                          1. Chotěšice                                                                  2. Chroustov                                                                  3. Kněžice                               3. Městec Králové                    1. Běrunice                                                                   2. Dlouhopolsko                                                                   3. Hradčany                                                                   4. Kněžičky                                                                   5. Městec Králové                                                                   6. Opočnice                                                                   7. Podmoky                                                                   8. Sloveč                                                                   9. Vrbice                                                                  10. Záhornice                               4. Poděbrady                         1. Choťánky                                                                   2. Kouty                                                                   3. Křečkov                                                                   4. Libice nad Cidlinou                                                                   5. Odřepsy                                                                   6. Okřínek                                                                   7. Oseček                                                                   8. Pátek                                                                   9. Písková Lhota                                                                  10. Poděbrady                                                                  11. Senice                                                                  12. Sokoleč                                                                  13. Úmyslovice                                                                  14. Vlkov pod Oškobrhem                                                                  15. Vrbová Lhota                               5. Sány                             1. Dobšice                                                                  2. Kolaje                                                                  3. Opolany                                                                  4. Sány  20. Příbram                   1. Brdy                            1. Brdy (území vojenského újezdu)                                2. Březnice                         1. Březnice                                                                   2. Drahenice                                                                   3. Hlubyně                                                                   4. Horčápsko                                                                   5. Hudčice                                                                           6. Chrást                                                                   7. Koupě                                                                   8. Nestrašovice                                                                   9. Počaply                                                                  10. Starosedlský Hrádek                                                                  11. Svojšice                                                                  12. Tochovice                                                                  13. Tušovice                                                                  14. Volenice                                3. Dolní Hbity                     1. Dolní Hbity                                                                  2. Jablonná                                4. Hluboš                          1. Bratkovice                                                                  2. Buková u Příbramě                                                                  3. Hluboš                                                                  4. Pičín                                5. Hvožďany                        1. Hvožďany                                6. Jince                           1. Čenkov                                                                  2. Jince                                                                  3. Křešín                                                                  4. Ohrazenice                                7. Kamýk nad Vltavou               1. Kamýk nad Vltavou                                                                  2. Zduchovice                                8. Milín                            1. Bohostice                                                                   2. Cetyně                                                                   3. Lazsko                                                                   4. Lešetice                                                                   5. Milín                                                                   6. Ostrov                                                                   7. Pečice                                                                   8. Radětice                                                                   9. Smolotely                                                                  10. Solenice                                                                  11. Těchařovice                                                                  12. Vrančice                                9. Obecnice                        1. Drahlín                                                                  2. Obecnice                                                                  3. Sádek                               10. Příbram                          1. Bohutín                                                                   2. Dlouhá Lhota                                                                   3. Dubenec                                                                   4. Dubno                                                                   5. Háje                                                                   6. Kotenčice                                                                   7. Láz                                                                   8. Lhota u Příbramě                                                                   9. Modřovice                                                                  10. Narysov                                                                  11. Občov                                                                  12. Podlesí                                                                  13. Příbram                                                                  14. Suchodol                                                                  15. Trhové Dušníky                                                                  16. Třebsko                                                                  17. Vysoká u Příbramě                               11. Rožmitál pod Třemšínem          1. Bezděkov pod Třemšínem                                                                  2. Nepomuk                                                                  3. Rožmitál pod Třemšínem                                                                  4. Sedlice                                                                  5. Věšín                                                                  6. Vranovice                                                                  7. Vševily                               12. Višňová                         1. Drásov                                                                  2. Obory                                                                  3. Višňová                               13. Zalužany                        1. Bukovany                                                                  2. Chraštice                                                                  3. Kozárovice                                                                  4. Zalužany                                                                  5. Zbenice  21. Rakovník                  1. Čistá                           1. Břežany                                                                  2. Čistá                                                                  3. Šípy                                                                  4. Velká Chmelištná                                                                  5. Všesulov                                2. Jesenice                        1. Děkov                                                                  2. Drahouš                                                                  3. Hořovičky                                                                  4. Jesenice                                                                  5. Kolešov                                                                  6. Krty                                                                  7. Oráčov                                                                  8. Švihov                                                                  9. Žďár                                3. Kněževes                        1. Chrášťany                                                                  2. Kněževes                                                                  3. Přílepy                                                                  4. Svojetín                                4. Kolešovice                      1. Hořesedly                                                                  2. Kolešovice                                5. Křivoklát                       1. Branov                                                                  2. Karlova Ves                                                                  3. Křivoklát                                                                  4. Městečko                                                                  5. Nezabudice                                                                  6. Pustověty                                                                  7. Velká Buková                                6. Lišany                          1. Lišany                                7. Lužná                           1. Lužná                                8. Mšec                            1. Bdín                                                                  2. Kalivody                                                                  3. Milý                                                                  4. Mšec                                                                  5. Mšecké Žehrovice                                                                  6. Přerubenice                                                                  7. Srbeč                                                                  8. Třtice                                9. Mutějovice                      1. Hředle                                                                  2. Janov                                                                  3. Kounov                                                                  4. Krupá                                                                  5. Milostín                                                                  6. Mutějovice                                                                  7. Nesuchyně                               10. Nové Strašecí                   1. Nové Strašecí                                                                  2. Ruda                               11. Petrovice                       1. Petrovice                                                                  2. Příčina                                                                  3. Řeřichy                                                                  4. Šanov                                                                  5. Václavy                                                                  6. Zavidov                               12. Rakovník                        1. Lašovice                                                                  2. Lubná                                                                  3. Nový Dům                                                                  4. Olešná                                                                  5. Pavlíkov                                                                  6. Rakovník                                                                  7. Senec                                                                          8. Všetaty                               13. Roztoky                         1. Roztoky                               14. Rynholec                        1. Rynholec                               15. Řevničov                        1. Kozojedy                                                                  2. Kroučová                                                                  3. Krušovice                                                                  4. Pochvalov                                                                  5. Řevničov                                                                  6. Smilovice                                                                  7. Třeboc                               16. Senomaty                        1. Pšovlky                                                                  2. Senomaty                               17. Slabce                          1. Hracholusky                                                                  2. Hřebečníky                                                                  3. Hvozd                                                                  4. Krakov                                                                  5. Krakovec                                                                  6. Malinová                                                                  7. Panoší Újezd                                                                  8. Skryje                                                                  9. Slabce                               18. Zbečno                          1. Račice                                                                  2. Sýkořice                                                                  3. Zbečno  22. Říčany                   1. Jevany                           1. Černé Voděrady                                                                  2. Jevany                                                                  3. Vyžlovka                               2. Kostelec nad Černými lesy        1. Konojedy                                                                  2. Kostelec nad Černými Lesy                                                                  3. Kozojedy                                                                  4. Nučice                                                                  5. Oleška                                                                  6. Oplany                                                                  7. Prusice                                                                  8. Štíhlice                                                                  9. Výžerky                               3. Mnichovice                       1. Hrusice                                                                  2. Kaliště                                                                  3. Mirošovice                                                                  4. Mnichovice                                                                  5. Ondřejov                                                                  6. Pětihosty                                                                  7. Senohraby                                                                  8. Strančice                                                                  9. Struhařov                                                                 10. Všestary                                                                 11. Zvánovice                               4. Říčany                            1. Babice                                                                   2. Březí                                                                   3. Čestlice                                                                   4. Dobřejovice                                                                   5. Doubek                                                                   6. Herink                                                                   7. Klokočná                                                                   8. Křenice                                                                   9. Louňovice                                                                  10. Modletice                                                                  11. Mukařov                                                                  12. Nupaky                                                                  13. Popovičky                                                                  14. Říčany                                                                  15. Sluštice                                                                  16. Světice                                                                  17. Svojetice                                                                  18. Tehov                                                                  19. Tehovec                               5. Stříbrná Skalice                 1. Stříbrná Skalice                                                                  2. Vlkančice                               6. Velké Popovice                   1. Kamenice                                                                  2. Kostelec u Křížků                                                                  3. Křížkový Újezdec                                                                  4. Kunice                                                                  5. Petříkov                                                                  6. Radějovice                                                                  7. Sulice                                                                  8. Velké Popovice  23. Sedlčany                 1. Dublovice                        1. Dublovice                               2. Klučenice                        1. Klučenice                                                                  2. Milešov                               3. Kosova Hora                      1. Kosova Hora                                                                  2. Prosenická Lhota                                                                  3. Štětkovice                               4. Krásná Hora nad Vltavou          1. Krásná Hora nad Vltavou                               5. Petrovice                        1. Nechvalice                                                                  2. Petrovice                               6. Sedlčany                          1. Jesenice                                                                   2. Kňovice                                                                   3. Křepenice                                                                   4. Nalžovice                                                                   5. Nedrahovice                                                                   6. Osečany                                                                   7. Počepice                                                                   8. Příčovy                                                                   9. Radíč                                                                  10. Sedlčany                                                                  11. Svatý Jan                                                                  12. Vysoký Chlumec                               7. Sedlec-Prčice                    1. Sedlec-Prčice  24. Slaný                    1. Slaný                             1. Bílichov                                                                   2. Drnek                                                                   3. Hobšovice                                                                   4. Hořešovice                                                                   5. Hořešovičky                                                                   6. Jedomělice                                                                   7. Jemníky                                                                   8. Kamenný Most                                                                   9. Klobuky                                                                  10. Knovíz                                                                  11. Kutrovice                                                                  12. Kvílice                                                                  13. Libovice                                                                  14. Líský                                                                  15. Malíkovice                                                                  16. Neprobylice                                                                  17. Neuměřice                                                                  18. Plchov                                                                  19. Podlešín                                                                  20. Pozdeň                                                                  21. Řisuty                                                                  22. Slaný                                                                  23. Studeněves                                                                  24. Třebíz                                                                  25. Tuřany                                                                  26. Vrbičany                                                                  27. Zichovec                                                                  28. Zvoleněves                                                                  29. Želenice                                                                          30. Žižice                               2. Smečno                           1. Hrdlív                                                                  2. Ledce                                                                  3. Přelíc                                                                  4. Smečno                               3. Velvary                          1. Černuc                                                                  2. Hospozín                                                                  3. Chržín                                                                  4. Kmetiněves                                                                  5. Loucká                                                                  6. Poštovice                                                                  7. Sazená                                                                  8. Uhy                                                                  9. Velvary                               4. Zlonice                          1. Beřovice                                                                  2. Dřínov                                                                  3. Jarpice                                                                  4. Královice                                                                  5. Páleč                                                                  6. Stradonice                                                                  7. Šlapanice                                                                  8. Vraný                                                                  9. Zlonice  25. Vlašim                   1. Čechtice                         1. Borovnice                                                                  2. Čechtice                                                                  3. Křivsoudov                                                                  4. Mnichovice                                                                  5. Strojetice                               2. Dolní Kralovice                   1. Bernartice                                                                   2. Blažejovice                                                                   3. Děkanovice                                                                   4. Dolní Kralovice                                                                   5. Dunice                                                                   6. Keblov                                                                   7. Loket                                                                   8. Snět                                                                   9. Studený                                                                  10. Šetějovice                                                                  11. Tomice                               3. Louňovice pod Blaníkem           1. Kamberk                                                                  2. Louňovice pod Blaníkem                                                                  3. Ostrov                                                                  4. Veliš                               4. Trhový Štěpánov                  1. Hulice                                                                  2. Soutice                                                                  3. Tichonice                                                                  4. Trhový Štěpánov                               5. Vlašim                            1. Bílkovice                                                                   2. Ctiboř                                                                   3. Hradiště                                                                   4. Chlum                                                                   5. Chmelná                                                                   6. Javorník                                                                   7. Kladruby                                                                   8. Kondrac                                                                   9. Kuňovice                                                                  10. Libež                                                                  11. Miřetice                                                                  12. Načeradec                                                                  13. Nemíž                                                                  14. Pavlovice                                                                  15. Pravonín                                                                  16. Psáře                                                                  17. Radošovice                                                                  18. Rataje                                                                  19. Řimovice                                                                  20. Slověnice                                                                  21. Tehov                                                                  22. Vlašim                                                                  23. Vracovice                                                                  24. Všechlapy                                                                  25. Zdislavice  26. Votice                   1. Votice                            1. Červený Újezd                                                                   2. Heřmaničky                                                                   3. Jankov                                                                   4. Ješetice                                                                   5. Mezno                                                                   6. Miličín                                                                   7. Neustupov                                                                   8. Olbramovice                                                                   9. Ratměřice                                                                  10. Smilkov                                                                  11. Střezimíř                                                                  12. Votice                                                                  13. Zvěstov                               2. Vrchotovy Janovice               1. Vojkov                                                                  2. Vrchotovy Janovice
------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------ÚSTECKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------  1. Bílina                   1. Bílina                           1. Bílina                                                                  2. Hrobčice                                                                  3. Ledvice                                                                  4. Lukov                                                                  5. Měrunice                               2. Hostomice                        1. Hostomice                                                                  2. Ohníč                               3. Světec                           1. Světec   2. Děčín                    1. Benešov nad Ploučnicí             1. Benešov nad Ploučnicí                                                                   2. Dolní Habartice                                                                   3. Františkov nad Ploučnicí                                                                   4. Heřmanov                                                                   5. Horní Habartice                                                                   6. Malá Veleň                                                                   7. Merboltice                                                                   8. Starý Šachov                                                                   9. Valkeřice                                                                  10. Velká Bukovina                                                                  11. Verneřice                               2. Česká Kamenice                   1. Česká Kamenice                                                                  2. Janská                                                                  3. Jetřichovice                                                                  4. Kunratice                                                                  5. Kytlice                                                                  6. Markvartice                                                                  7. Srbská Kamenice                                                                  8. Veselé                               3. Děčín                             1. Arnoltice                                                                   2. Bynovec                                                                   3. Děčín                                                                   4. Dobkovice                                                                   5. Dobrná                                                                           6. Hřensko                                                                   7. Huntířov                                                                   8. Janov                                                                   9. Kámen                                                                  10. Labská Stráň                                                                  11. Ludvíkovice                                                                  12. Malšovice                                                                  13. Růžová                                                                  14. Těchlovice                               4. Jílové                           1. Jílové   3. Chomutov                 1. Chomutov                          1. Bílence                                                                   2. Blatno                                                                   3. Březno                                                                   4. Černovice                                                                   5. Droužkovice                                                                   6. Hora Svatého Šebestiána                                                                   7. Hrušovany                                                                   8. Chomutov                                                                   9. Kalek                                                                  10. Křimov                                                                  11. Málkov                                                                  12. Místo                                                                  13. Nezabylice                                                                  14. Spořice                                                                  15. Údlice                                                                  16. Všehrdy                                                                  17. Výsluní                               2. Jirkov                           1. Boleboř                                                                  2. Jirkov                                                                  3. Otvice                                                                  4. Pesvice                                                                  5. Strupčice                                                                  6. Vrskmaň                                                                  7. Všestudy                                                                  8. Vysoká Pec   4. Kadaň                    1. Kadaň                            1. Chbany                                                                  2. Kadaň                                                                  3. Libědice                                                                  4. Pětipsy                                                                  5. Rokle                               2. Klášterec nad Ohří               1. Domašín                                                                  2. Klášterec nad Ohří                              3. Kovářská                         1. Kovářská                                                                  2. Měděnec                               4. Perštejn                         1. Okounov                                                                  2. Perštejn                               5. Radonice                         1. Mašťov                                                                  2. Račetice                                                                  3. Radonice                                                                  4. Veliká Ves                                                                  5. Vilémov                               6. Vejprty                          1. Kryštofovy Hamry                                                                  2. Loučná pod Klínovcem                                                                  3. Vejprty   5. Litoměřice                1. Bohušovice nad Ohří             1. Bohušovice nad Ohří                                                                  2. Brňany                                                                  3. Oleško                                2. Brozany nad Ohří                1. Brozany nad Ohří                                                                  2. Dolánky nad Ohří                                                                  3. Rochov                                3. Hoštka                          1. Hoštka                                4. Křešice                         1. Křešice                                5. Liběšice                        1. Horní Řepčice                                                                  2. Chotiněves                                                                  3. Liběšice                                6. Litoměřice                       1. Býčkovice                                                                   2. Hlinná                                                                   3. Chudoslavice                                                                   4. Kamýk                                                                   5. Libochovany                                                                   6. Litoměřice                                                                   7. Malíč                                                                   8. Michalovice                                                                   9. Miřejovice                                                                  10. Mlékojedy                                                                  11. Píšťany                                                                  12. Ploskovice                                                                  13. Staňkovice                                                                  14. Trnovany                                                                  15. Třebušín                                                                  16. Velké Žernoseky                                                                  17. Žalhostice                                7. Polepy                          1. Drahobuz                                                                  2. Polepy                                                                  3. Vrutice                                8. Štětí                           1. Račice                                                                  2. Snědovice                                                                  3. Štětí                                9. Terezín                         1. Terezín                                                                  2. Travčice                               10. Úštěk                           1. Levín                                                                  2. Lovečkovice                                                                  3. Úštěk                               11. Žitenice                        1. Žitenice   6. Litvínov                 1. Hora Svaté Kateřiny              1. Brandov                                                                  2. Hora Svaté Kateřiny                                                                  3. Nová Ves v Horách                               2. Horní Jiřetín                    1. Horní Jiřetín                               3. Litvínov                         1. Český Jiřetín                                                                  2. Klíny                                                                  3. Litvínov                                                                  4. Louka u Litvínova                               4. Lom                              1. Lom                                                                  2. Mariánské Radčice                               5. Meziboří                         1. Meziboří   7. Louny                    1. Hřivice                          1. Domoušice                                                                  2. Hřivice                                                                  3. Jimlín                                                                  4. Opočno                                                                  5. Pnětluky                                                                  6. Zbrašín                               2. Lenešice                         1. Břvany                                                                  2. Lenešice                               3. Libčeves                         1. Kozly                                                                  2. Libčeves                                                                  3. Želkovice                               4. Louny                             1. Blšany u Loun                                                                   2. Brodec                                                                   3. Cítoliby                                                                   4. Černčice                                                                   5. Dobroměřice                                                                   6. Chlumčany                                                                   7. Chožov                                                                   8. Chraberce                                                                   9. Koštice                                                                  10. Líšťany                                                                  11. Louny                                                                          12. Obora                                                                  13. Počedělice                                                                  14. Raná                                                                  15. Ročov                                                                  16. Slavětín                                                                  17. Veltěže                                                                  18. Vinařice                                                                  19. Vršovice                               5. Panenský Týnec                   1. Hříškov                                                                  2. Nová Ves                                                                  3. Panenský Týnec                                                                  4. Smolnice                                                                  5. Toužetín                                                                  6. Úherce                                                                  7. Žerotín                               6. Peruc                            1. Peruc                                                                  2. Vrbno nad Lesy                               7. Postoloprty                      1. Postoloprty                                                                  2. Výškov   8. Lovosice                 1. Libochovice                       1. Černiv                                                                   2. Evaň                                                                   3. Chotěšov                                                                   4. Klapý                                                                   5. Křesín                                                                   6. Libochovice                                                                   7. Lkáň                                                                   8. Radovesice                                                                   9. Sedlec                                                                  10. Slatina                               2. Lovosice                          1. Čížkovice                                                                   2. Chotiměř                                                                   3. Keblice                                                                   4. Lhotka nad Labem                                                                   5. Lovosice                                                                   6. Lukavec                                                                   7. Malé Žernoseky                                                                   8. Prackovice nad Labem                                                                   9. Siřejovice                                                                  10. Sulejovice                                                                  11. Úpohlavy                                                                  12. Velemín                                                                  13. Vchynice                                                                  14. Vrbičany                               3. Třebenice                        1. Dlažkovice                                                                  2. Chodovlice                                                                  3. Jenčice                                                                  4. Podsedice                                                                  5. Třebenice                                                                  6. Vlastislav                               4. Třebívlice                       1. Děčany                                                                  2. Třebívlice   9. Most                     1. Bečov                            1. Bečov                                                                  2. Bělušice                                                                  3. Korozluky                                                                  4. Skršín                                                                  5. Volevčice                               2. Most                              1. Braňany                                                                   2. Havraň                                                                   3. Lišnice                                                                   4. Lužice                                                                   5. Malé Březno                                                                   6. Most                                                                   7. Obrnice                                                                   8. Patokryje                                                                   9. Polerady                                                                  10. Želenice  10. Podbořany                1. Blšany                           1. Blšany                                                                  2. Očihov                               2. Kryry                            1. Kryry                                                                  2. Petrohrad                               3. Lubenec                          1. Blatno                                                                  2. Lubenec                               4. Podbořany                        1. Krásný Dvůr                                                                  2. Nepomyšl                                                                  3. Podbořanský Rohozec                                                                  4. Podbořany                                                                  5. Vroutek  11. Roudnice nad Labem       1. Budyně nad Ohří                  1. Budyně nad Ohří                                                                  2. Přestavlky                                                                  3. Žabovřesky nad Ohří                               2. Horní Beřkovice                  1. Ctiněves                                                                  2. Černouček                                                                  3. Horní Beřkovice                                                                  4. Kostomlaty pod Řípem                                                                  5. Libkovice pod Řípem                                                                  6. Mnetěš                                                                  7. Vražkov                               3. Mšené-lázně                      1. Bříza                                                                  2. Martiněves                                                                  3. Mšené-lázně                                                                  4. Račiněves                               4. Roudnice nad Labem                1. Bechlín                                                                   2. Brzánky                                                                   3. Černěves                                                                   4. Dobříň                                                                   5. Doksany                                                                   6. Dušníky                                                                   7. Hrobce                                                                   8. Chodouny                                                                   9. Kleneč                                                                  10. Krabčice                                                                  11. Kyškovice                                                                  12. Libotenice                                                                  13. Nové Dvory                                                                  14. Roudnice nad Labem                                                                  15. Straškov-Vodochody                                                                  16. Vědomice                                                                  17. Vrbice                                                                  18. Záluží                                                                  19. Židovice  12. Rumburk                  1. Krásná Lípa                      1. Doubice                                                                  2. Krásná Lípa                               2. Rumburk                          1. Jiříkov                                                                  2. Rumburk                                                                  3. Staré Křečany                               3. Šluknov                          1. Šluknov                               4. Velký Šenov                      1. Dolní Poustevna                                                                  2. Lipová                                                                  3. Lobendava                                                                  4. Mikulášovice                                                                  5. Velký Šenov                                                                  6. Vilémov 
 13. Teplice                  1. Dubí                             1. Dubí                               2. Duchcov                          1. Duchcov                                                                  2. Jeníkov                                                                  3. Lahošť                                                                  4. Zabrušany
                               3. Hrob                             1. Hrob                                                                  2. Mikulov                                                                  3. Moldava                               4. Košťany                          1. Košťany                               5. Krupka                           1. Krupka                               6. Modlany                          1. Modlany                                                                  2. Srbice                               7. Osek                             1. Háj u Duchcova                                                                  2. Osek                               8. Teplice                          1. Bystřany                                                                  2. Kladruby                                                                  3. Kostomlaty pod Milešovkou                                                                  4. Novosedlice                                                                  5. Proboštov                                                                  6. Teplice                                                                  7. Újezdeček                               9. Žalany                           1. Bořislav                                                                  2. Bžany                                                                  3. Rtyně nad Bílinou                                                                  4. Žalany                                                                  5. Žim  14. Ústí nad Labem            1. Chabařovice                     1. Chabařovice                                                                  2. Přestanov                                2. Chlumec                         1. Chlumec                                                                  2. Telnice                                3. Libouchec                       1. Libouchec                                                                  2. Tisá                                                                  3. Velké Chvojno                                4. Petrovice                       1. Petrovice                                5. Povrly                          1. Povrly                                6. Řehlovice                       1. Habrovany                                                                  2. Řehlovice                                                                  3. Stebno                                7. Trmice                          1. Trmice                                8. Ústí nad Labem - město          1. Dolní Zálezly                                                                  2. Chuderov                                                                  3. Malečov                                                                  4. Tašov                                                                  5. Ústí nad Labem - město                                                                  6. Ústí nad Labem - Severní terasa                                                                  7. Ústí nad Labem - Střekov                                9. Ústí nad Labem - Neštěmice      1. Ryjice                                                                  2. Ústí nad Labem - Neštěmice                               10. Velké Březno                    1. Homole u Panny                                                                  2. Malé Březno                                                                  3. Velké Březno                                                                  4. Zubrnice  15. Varnsdorf                1. Varnsdorf                        1. Dolní Podluží                                                                  2. Horní Podluží                                                                  3. Chřibská                                                                  4. Jiřetín pod Jedlovou                                                                  5. Rybniště                                                                  6. Varnsdorf  16. Žatec                    1. Měcholupy                        1. Deštnice                                                                  2. Holedeč                                                                  3. Libořice                                                                  4. Měcholupy                               2. Tuchořice                        1. Liběšice                                                                  2. Lipno                                                                  3. Tuchořice                               3. Žatec                             1. Bitozeves                                                                   2. Blažim                                                                   3. Čeradice                                                                   4. Libočany                                                                   5. Lišany                                                                   6. Nové Sedlo                                                                   7. Staňkovice                                                                   8. Velemyšleves                                                                   9. Zálužice                                                                  10. Žatec                                                                  11. Žiželice------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ VYSOČINA------------------------------------------------------------------------------- ---------------------  1. Bystřice nad Pernštejnem 1. Bystřice nad Pernštejnem          1. Bohuňov                                                                   2. Bystřice nad Pernštejnem                                                                   3. Býšovec                                                                   4. Dalečín                                                                   5. Chlum-Korouhvice                                                                   6. Lísek                                                                   7. Písečné                                                                   8. Rozsochy                                                                   9. Strachujov                                                                  10. Unčín                                                                  11. Věchnov                                                                  12. Velké Janovice                                                                  13. Vír                                                                  14. Ždánice                               2. Dolní Rožínka                    1. Blažkov                                                                  2. Bukov                                                                  3. Dolní Rožínka                                                                  4. Horní Rožínka                                                                  5. Milasín                                                                  6. Moravecké Pavlovice                                                                  7. Rodkov                                                                  8. Střítež                                                                  9. Zvole                               3. Rovečné                          1. Nyklovice                                                                  2. Rovečné                                                                  3. Sulkovec                                                                  4. Ubušínek                                                                  5. Velké Tresné                                                                  6. Věstín                               4. Rožná                            1. Rožná                                                                  2. Sejřek                                                                  3. Věžná                               5. Strážek                          1. Radkov                                                                  2. Strážek                               6. Štěpánov nad Svratkou            1. Koroužné                                                                  2. Prosetín                                                                  3. Skorotice                                                                  4. Štěpánov nad Svratkou                                                                  5. Ujčov   2. Havlíčkův Brod           1. Golčův Jeníkov                   1. Golčův Jeníkov                                                                          2. Chrtníč                                                                  3. Nová Ves u Leštiny                                                                  4. Podmoky                                                                  5. Skryje                                                                  6. Zvěstovice                               2. Habry                            1. Bačkov                                                                  2. Habry                                                                  3. Kámen                                                                  4. Leškovice                                                                  5. Rybníček                               3. Havlíčkův Brod                    1. Bartoušov                                                                   2. Boňkov                                                                   3. Břevnice                                                                   4. Česká Bělá                                                                   5. Dlouhá Ves                                                                   6. Dolní Krupá                                                                   7. Havlíčkův Brod                                                                   8. Herálec                                                                   9. Horní Krupá                                                                  10. Hurtova Lhota                                                                  11. Knyk                                                                  12. Kochánov                                                                  13. Kojetín                                                                  14. Krátká Ves                                                                  15. Květinov                                                                  16. Kyjov                                                                  17. Lípa                                                                  18. Lučice                                                                  19. Michalovice                                                                  20. Okrouhlice                                                                  21. Okrouhlička                                                                  22. Olešná                                                                  23. Pohled                                                                  24. Radostín                                                                  25. Rozsochatec                                                                  26. Skorkov                                                                  27. Skuhrov                                                                  28. Slavníč                                                                  29. Šlapanov                                                                  30. Štoky                                                                  31. Tis                                                                  32. Úhořilka                                                                  33. Úsobí                                                                  34. Veselý Žďár                                                                  35. Věž                                                                  36. Vysoká                                                                  37. Ždírec                               4. Lipnice nad Sázavou              1. Krásná Hora                                                                  2. Lipnice nad Sázavou                               5. Přibyslav                        1. Havlíčkova Borová                                                                  2. Modlíkov                                                                  3. Olešenka                                                                  4. Přibyslav                                                                  5. Stříbrné Hory                                                                  6. Žižkovo Pole   3. Humpolec                 1. Humpolec                          1. Budíkov                                                                   2. Bystrá                                                                   3. Čejov                                                                   4. Hojanovice                                                                   5. Horní Rápotice                                                                   6. Hořice                                                                   7. Humpolec                                                                   8. Ježov                                                                   9. Jiřice                                                                  10. Kaliště                                                                  11. Kejžlice                                                                  12. Koberovice                                                                  13. Komorovice                                                                  14. Mladé Bříště                                                                  15. Mysletín                                                                  16. Píšť                                                                  17. Proseč                                                                  18. Řečice                                                                  19. Sedlice                                                                  20. Senožaty                                                                  21. Staré Bříště                                                                  22. Syrov                                                                  23. Vojslavice                                                                  24. Vystrkov                                                                  25. Želiv   4. Chotěboř                 1. Chotěboř                          1. Bezděkov                                                                   2. Borek                                                                   3. Čachotín                                                                   4. Čečkovice                                                                   5. Dolní Sokolovec                                                                   6. Heřmanice                                                                   7. Chotěboř                                                                   8. Jeřišno                                                                   9. Jilem                                                                  10. Jitkov                                                                  11. Klokočov                                                                  12. Kraborovice                                                                  13. Lány                                                                  14. Libice nad Doubravou                                                                  15. Maleč                                                                  16. Nejepín                                                                  17. Nová Ves u Chotěboře                                                                  18. Oudoleň                                                                  19. Rušinov                                                                  20. Sedletín                                                                  21. Sloupno                                                                  22. Uhelná Příbram                                                                  23. Vepříkov                                                                  24. Vilémov                                                                  25. Víska                               2. Krucemburk                       1. Krucemburk                               3. Ždírec nad Doubravou             1. Podmoklany                                                                  2. Slavětín                                                                  3. Slavíkov                                                                  4. Sobíňov                                                                  5. Ždírec nad Doubravou   5. Jihlava                   1. Batelov                         1. Batelov                                                                  2. Švábov                                2. Brtnice                         1. Brtnice                                3. Dobronín                        1. Dobronín                                                                  2. Kamenná                                                                  3. Střítež                                                                  4. Ždírec                                4. Dolní Cerekev                   1. Dolní Cerekev                                                                  2. Rohozná                                5. Dušejov                         1. Boršov                                                                  2. Dušejov                                                                  3. Hojkov                                                                  4. Hubenov                                                                  5. Ježená                                                                  6. Milíčov                                                                  7. Mirošov                                                                  8. Opatov                                        6. Horní Dubenky                   1. Horní Dubenky                                                                  2. Jihlávka                                                                  3. Kaliště                                7. Jamné                           1. Arnolec                                                                  2. Jamné                                                                  3. Jersín                                                                  4. Nadějov                                                                  5. Rybné                                                                  6. Věžnice                                8. Jihlava                          1. Bílý Kámen                                                                   2. Cerekvička-Rosice                                                                   3. Čížov                                                                   4. Hybrálec                                                                   5. Jihlava                                                                   6. Malý Beranov                                                                   7. Měšín                                                                   8. Plandry                                                                   9. Puklice                                                                  10. Rančířov                                                                  11. Rantířov                                                                  12. Smrčná                                                                  13. Velký Beranov                                                                  14. Vílanec                                                                  15. Vyskytná nad Jihlavou                                9. Kamenice                        1. Kamenice                               10. Kněžice                         1. Hrutov                                                                  2. Kněžice                               11. Kostelec                        1. Cejle                                                                  2. Dvorce                                                                  3. Kostelec                               12. Luka nad Jihlavou               1. Bítovčice                                                                  2. Kozlov                                                                  3. Luka nad Jihlavou                                                                  4. Vysoké Studnice                               13. Polná                           1. Brzkov                                                                  2. Dobroutov                                                                  3. Polná                                                                  4. Stáj                                                                  5. Věžnice                                                                  6. Věžnička                                                                  7. Záborná                               14. Stonařov                        1. Brtnička                                                                  2. Dlouhá Brtnice                                                                  3. Hladov                                                                  4. Otín                                                                  5. Stonařov                                                                  6. Suchá                               15. Třešť                           1. Hodice                                                                  2. Jezdovice                                                                  3. Panenská Rozsíčka                                                                  4. Pavlov                                                                  5. Růžená                                                                  6. Třešť                                                                  7. Třeštice                               16. Větrný Jeníkov                  1. Dudín                                                                  2. Kalhov                                                                  3. Šimanov                                                                  4. Ústí                                                                  5. Větrný Jeníkov                                                                  6. Zbilidy                                                                  7. Zbinohy                               17. Zhoř                            1. Zhoř   6. Moravské Budějovice      1. Jemnice                           1. Bačkovice                                                                   2. Budkov                                                                   3. Chotěbudice                                                                   4. Jemnice                                                                   5. Lhotice                                                                   6. Lomy                                                                   7. Lovčovice                                                                   8. Menhartice                                                                   9. Mladoňovice                                                                  10. Oponešice                                                                  11. Pálovice                                                                  12. Rácovice                                                                  13. Radkovice u Budče                                                                  14. Radotice                                                                  15. Slavíkovice                                                                  16. Štěpkov                                                                  17. Třebelovice                               2. Moravské Budějovice               1. Babice                                                                   2. Blatnice                                                                   3. Bohušice                                                                   4. Cidlina                                                                   5. Častohostice                                                                   6. Dědice                                                                   7. Dešov                                                                   8. Dolní Lažany                                                                   9. Domamil                                                                  10. Hornice                                                                  11. Jakubov u Moravských Budějovic                                                                  12. Kojatice                                                                  13. Komárovice                                                                  14. Láz                                                                  15. Lesonice                                                                  16. Litohoř                                                                  17. Lukov                                                                  18. Martínkov                                                                  19. Moravské Budějovice                                                                  20. Nimpšov                                                                  21. Nové Syrovice                                                                  22. Vícenice                                                                  23. Zvěrkovice                               3. Police                           1. Jiratice                                                                  2. Kdousov                                                                  3. Kostníky                                                                  4. Police                               4. Želetava                         1. Lesná                                                                  2. Meziříčko                                                                  3. Želetava   7. Náměšť nad Oslavou       1. Mohelno                          1. Kladeruby nad Oslavou                                                                  2. Kramolín                                                                  3. Lhánice                                                                  4. Mohelno                               2. Náměšť nad Oslavou                1. Březník                                                                   2. Čikov                                                                   3. Hartvíkovice                                                                   4. Hluboké                                                                   5. Jasenice                                                                   6. Jinošov                                                                   7. Kralice nad Oslavou                                                                   8. Krokočín                                                                   9. Kuroslepy                                                                  10. Lesní Jakubov                                                                  11. Naloučany                                                                  12. Náměšť nad Oslavou                                                                  13. Ocmanice                                                                  14. Okarec                                                                          15. Popůvky                                                                  16. Pucov                                                                  17. Rapotice                                                                  18. Sedlec                                                                  19. Studenec                                                                  20. Sudice                                                                  21. Třesov                                                                  22. Vícenice u Náměště nad Oslavou                                                                  23. Zahrádka   8. Nové Město na Moravě     1. Bobrová                          1. Bobrová                                                                  2. Bobrůvka                                                                  3. Dlouhé                                                                  4. Mirošov                                                                  5. Podolí                                                                  6. Račice                                                                  7. Radešín                                                                  8. Radešínská Svratka                               2. Jimramov                         1. Borovnice                                                                  2. Javorek                                                                  3. Jimramov                                                                  4. Nový Jimramov                                                                  5. Věcov                               3. Nové Město na Moravě             1. Fryšava pod Žákovou horou                                                                  2. Křídla                                                                  3. Nová Ves u Nového Města                                                                    na Moravě                                                                  4. Nové Město na Moravě                                                                  5. Radňovice                                                                  6. Řečice                                                                  7. Tři Studně                                                                  8. Vlachovice                                                                  9. Zubří                               4. Sněžné                           1. Daňkovice                                                                  2. Kadov                                                                  3. Krásné                                                                  4. Křižánky                                                                  5. Kuklík                                                                  6. Líšná                                                                  7. Sněžné                                                                  8. Spělkov   9. Pacov                    1. Lukavec                          1. Čáslavsko                                                                  2. Lukavec                                                                  3. Mezilesí                                                                  4. Salačova Lhota                                                                  5. Vyklantice                               2. Obrataň                          1. Dobrá Voda u Pacova                                                                  2. Eš                                                                  3. Kámen                                                                  4. Obrataň                                                                  5. Věžná                                                                  6. Vysoká Lhota                                                                  7. Zlátenka                               3. Pacov                             1. Bratřice                                                                   2. Buřenice                                                                   3. Cetoraz                                                                   4. Důl                                                                   5. Lesná                                                                   6. Pacov                                                                   7. Pošná                                                                   8. Samšín                                                                   9. Těchobuz                                                                  10. Útěchovice pod Stražištěm                                                                  11. Velká Chyška                                                                  12. Zhořec  10. Pelhřimov                 1. Černovice                       1. Bořetín                                                                  2. Černovice                                                                  3. Hojovice                                                                  4. Křeč                                                                  5. Lidmaň                                                                  6. Mnich                                2. Červená Řečice                  1. Bácovice                                                                  2. Červená Řečice                                                                  3. Křelovice                                3. Horní Cerekev                   1. Bělá                                                                  2. Černov                                                                  3. Horní Cerekev                                                                  4. Horní Ves                                                                  5. Nová Buková                                4. Hořepník                        1. Bořetice                                                                  2. Hořepník                                                                  3. Rovná                                5. Kamenice nad Lipou              1. Bohdalín                                                                  2. Kamenice nad Lipou                                                                  3. Lhota-Vlasenice                                                                  4. Rodinov                                                                  5. Těmice                                                                  6. Včelnička                                6. Košetice                        1. Arneštovice                                                                  2. Chýstovice                                                                  3. Chyšná                                                                  4. Košetice                                                                  5. Křešín                                                                  6. Martinice u Onšova                                                                  7. Onšov                                7. Nová Cerekev                    1. Čížkov                                                                  2. Leskovice                                                                  3. Moraveč                                                                  4. Nová Cerekev                                8. Nový Rychnov                    1. Nový Rychnov                                9. Pelhřimov                        1. Božejov                                                                   2. Čelistná                                                                   3. Dehtáře                                                                   4. Dobrá Voda                                                                   5. Dubovice                                                                   6. Kojčice                                                                   7. Krasíkovice                                                                   8. Libkova Voda                                                                   9. Litohošť                                                                  10. Mezná                                                                  11. Olešná                                                                  12. Ondřejov                                                                  13. Pavlov                                                                  14. Pelhřimov                                                                  15. Proseč pod Křemešníkem                                                                  16. Putimov                                                                  17. Rynárec                                                                  18. Střítež                                                                  19. Svépravice                                                                  20. Ústrašín                                                                  21. Útěchovice                                                                  22. Útěchovičky                                                                  23. Velký Rybník                                                                  24. Vokov                                                                  25. Zachotín                                                                  26. Zajíčkov                                                                  27. Žirov                               10. Počátky                         1. Častrov                                                                          2. Počátky                                                                  3. Polesí                                                                  4. Stojčín                                                                  5. Veselá                               11. Vyskytná                        1. Jankov                                                                  2. Střítež pod Křemešníkem                                                                  3. Vyskytná                               12. Žirovnice                       1. Žirovnice  11. Světlá nad Sázavou       1. Ledeč nad Sázavou                 1. Bělá                                                                   2. Bojiště                                                                   3. Číhošť                                                                   4. Hněvkovice                                                                   5. Horní Paseka                                                                   6. Hradec                                                                   7. Chřenovice                                                                   8. Jedlá                                                                   9. Kamenná Lhota                                                                  10. Kouty                                                                  11. Kozlov                                                                  12. Kožlí                                                                  13. Ledeč nad Sázavou                                                                  14. Ostrov                                                                  15. Pavlov                                                                  16. Prosíčka                                                                  17. Trpišovice                                                                  18. Vilémovice                               2. Světlá nad Sázavou                1. Dolní Město                                                                   2. Druhanov                                                                   3. Kunemil                                                                   4. Kynice                                                                   5. Leština u Světlé                                                                   6. Malčín                                                                   7. Nová Ves u Světlé                                                                   8. Ovesná Lhota                                                                   9. Pohleď                                                                  10. Příseka                                                                  11. Sázavka                                                                  12. Služátky                                                                  13. Světlá nad Sázavou                                                                  14. Vlkanov  12. Telč                     1. Mrákotín                         1. Hostětice                                                                  2. Lhotka                                                                  3. Mrákotín                                                                  4. Řásná                                                                  5. Řídelov                               2. Nová Říše                         1. Bohuslavice                                                                   2. Dolní Vilímeč                                                                   3. Jindřichovice                                                                   4. Knínice                                                                   5. Krasonice                                                                   6. Nová Říše                                                                   7. Rozseč                                                                   8. Svojkovice                                                                   9. Vápovice                                                                  10. Vystrčenovice                                                                  11. Zdeňkov                               3. Stará Říše                       1. Markvartice                                                                  2. Olšany                                                                  3. Sedlatice                                                                  4. Stará Říše                               4. Telč                              1. Borovná                                                                   2. Černíč                                                                   3. Doupě                                                                   4. Dyjice                                                                   5. Horní Myslová                                                                   6. Klatovec                                                                   7. Kostelní Myslová                                                                   8. Krahulčí                                                                   9. Mysletice                                                                  10. Mysliboř                                                                  11. Nevcehle                                                                  12. Olší                                                                  13. Ořechov                                                                  14. Panské Dubenky                                                                  15. Radkov                                                                  16. Sedlejov                                                                  17. Strachoňovice                                                                  18. Telč                                                                  19. Urbanov                                                                  20. Vanov                                                                  21. Vanůvek                                                                  22. Volevčice                                                                  23. Zadní Vydří                                                                  24. Zvolenovice                                                                  25. Žatec  13. Třebíč                    1. Budišov                         1. Budišov                                                                  2. Hodov                                                                  3. Kamenná                                                                  4. Nárameč                                                                  5. Pozďatín                                                                  6. Pyšel                                                                  7. Rohy                                                                  8. Studnice                                                                  9. Valdíkov                                2. Čáslavice                       1. Čáslavice                                                                  2. Loukovice                                                                  3. Římov                                3. Dukovany                        1. Dukovany                                4. Hrotovice                        1. Bačice                                                                   2. Biskupice-Pulkov                                                                   3. Dalešice                                                                   4. Hrotovice                                                                   5. Krhov                                                                   6. Litovany                                                                   7. Odunec                                                                   8. Račice                                                                   9. Radkovice u Hrotovic                                                                  10. Slavětice                                                                  11. Stropešín                                                                  12. Třebenice                                                                  13. Zárubice                                5. Jaroměřice nad Rokytnou         1. Jaroměřice nad Rokytnou                                                                  2. Lesůňky                                                                  3. Myslibořice                                                                  4. Příštpo                                                                  5. Šebkovice                                6. Okříšky                          1. Bransouze                                                                   2. Číchov                                                                   3. Heraltice                                                                   4. Hvězdoňovice                                                                   5. Nová Ves                                                                   6. Okříšky                                                                   7. Petrovice                                                                   8. Pokojovice                                                                   9. Přibyslavice                                                                  10. Radonín                                                                  11. Zašovice                                7.         Opatov                          1. Opatov                                8. Předín                          1. Předín                                                                  2. Štěměchy                                9. Rokytnice nad Rokytnou          1. Chlístov                                                                  2. Markvartice                                                                  3. Rokytnice nad Rokytnou                               10. Rouchovany                      1. Přešovice                                                                  2. Rouchovany                               11. Rudíkov                         1. Horní Heřmanice                                                                  2. Hroznatín                                                                  3. Nový Telečkov                                                                  4. Přeckov                                                                  5. Rudíkov                                                                  6. Vlčatín                               12. Třebíč                           1. Benetice                                                                   2. Bochovice                                                                   3. Čechočovice                                                                   4. Čechtín                                                                   5. Červená Lhota                                                                   6. Číhalín                                                                   7. Dolní Vilémovice                                                                   8. Horní Smrčné                                                                   9. Horní Újezd                                                                  10. Horní Vilémovice                                                                  11. Chlum                                                                  12. Klučov                                                                  13. Kojetice                                                                  14. Koněšín                                                                  15. Kouty                                                                  16. Kozlany                                                                  17. Kožichovice                                                                  18. Krahulov                                                                  19. Lipník                                                                  20. Mastník                                                                  21. Mikulovice                                                                  22. Okřešice                                                                  23. Ostašov                                                                  24. Petrůvky                                                                  25. Radošov                                                                  26. Slavičky                                                                  27. Stařeč                                                                  28. Střítež                                                                  29. Svatoslav                                                                  30. Trnava                                                                  31. Třebíč                                                                  32. Valeč                                                                  33. Výčapy                               13. Vladislav                       1. Číměř                                                                  2. Kojatín                                                                  3. Smrk                                                                  4. Vladislav  14. Velké Meziříčí           1. Křižanov                          1. Dobrá Voda                                                                   2. Dolní Libochová                                                                   3. Heřmanov                                                                   4. Horní Libochová                                                                   5. Jívoví                                                                   6. Kadolec                                                                   7. Kozlov                                                                   8. Křižanov                                                                   9. Kundratice                                                                  10. Milešín                                                                  11. Moravec                                                                  12. Nová Ves                                                                  13. Pikárec                                                                  14. Radňoves                                                                  15. Rozseč                                                                  16. Sviny                                                                  17. Vidonín                               2. Měřín                            1. Blízkov                                                                  2. Černá                                                                  3. Horní Radslavice                                                                  4. Chlumek                                                                  5. Měřín                                                                  6. Meziříčko                                                                  7. Otín                                                                  8. Pavlínov                                                                  9. Stránecká Zhoř                               3. Osová Bítýška                    1. Březí                                                                  2. Ořechov                                                                  3. Osová Bítýška                                                                  4. Skřinářov                                                                  5. Vlkov                                                                  6. Záblatí                               4. Tasov                            1. Tasov                               5. Velká Bíteš                      1. Březské                                                                  2. Křoví                                                                  3. Nové Sady                                                                  4. Velká Bíteš                               6. Velké Meziříčí                    1. Baliny                                                                   2. Bory                                                                   3. Březejc                                                                   4. Dolní Heřmanice                                                                   5. Jabloňov                                                                   6. Lavičky                                                                   7. Martinice                                                                   8. Netín                                                                   9. Oslavice                                                                  10. Oslavička                                                                  11. Osové                                                                  12. Petráveč                                                                  13. Radenice                                                                  14. Rousměrov                                                                  15. Ruda                                                                  16. Sklené nad Oslavou                                                                  17. Uhřínov                                                                  18. Velké Meziříčí                                                                  19. Vídeň                                                                  20. Zadní Zhořec  15. Žďár nad Sázavou         1. Bohdalov                         1. Bohdalov                                                                  2. Kyjov                                                                  3. Pokojov                                                                  4. Rudolec                               2. Herálec                          1. Herálec                               3. Nížkov                           1. Nížkov                                                                  2. Poděšín                                                                  3. Sirákov                               4. Nové Veselí                      1. Březí nad Oslavou                                                                  2. Budeč                                                                  3. Kotlasy                                                                  4. Matějov                                                                  5. Nové Veselí                                                                  6. Újezd                               5. Radostín nad Oslavou             1. Kněževes                                                                  2. Krásněves                                                                  3. Pavlov                                                                  4. Radostín nad Oslavou                                                                  5. Znětínek                               6. Svratka                          1. Chlumětín                                                                          2. Svratka                               7. Žďár nad Sázavou                  1. Bohdalec                                                                   2. Cikháj                                                                   3. Hamry nad Sázavou                                                                   4. Hodíškov                                                                   5. Jámy                                                                   6. Karlov                                                                   7. Lhotka                                                                   8. Malá Losenice                                                                   9. Nové Dvory                                                                  10. Obyčtov                                                                  11. Ostrov nad Oslavou                                                                  12. Počítky                                                                  13. Polnička                                                                  14. Račín                                                                  15. Radostín                                                                  16. Rosička                                                                  17. Sázava                                                                  18. Sazomín                                                                  19. Sklené                                                                  20. Světnov                                                                  21. Škrdlovice                                                                  22. Vatín                                                                  23. Velká Losenice                                                                  24. Vepřová                                                                  25. Vojnův Městec                                                                  26. Vysoké                                                                  27. Žďár nad Sázavou------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ:                        Matriční úřad:                      Seznam obcí, měst, městskýchObec                                                             částí, městských obvodůs rozšířenou                                                     a vojenských újezdů správníhopůsobností:                                                      obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- ---------------------ZLÍNSKÝ KRAJ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------  1. Bystřice pod Hostýnem    1. Bystřice pod Hostýnem             1. Blazice                                                                   2. Brusné                                                                   3. Bystřice pod Hostýnem                                                                   4. Chomýž                                                                   5. Loukov                                                                   6. Mrlínek                                                                   7. Osíčko                                                                   8. Rusava                                                                   9. Slavkov pod Hostýnem                                                                  10. Vítonice                               2. Chvalčov                         1. Chvalčov                               3. Rajnochovice                     1. Komárno                                                                  2. Podhradní Lhota                                                                  3. Rajnochovice   2. Holešov                  1. Holešov                           1. Bořenovice                                                                   2. Holešov                                                                   3. Horní Lapač                                                                   4. Jankovice                                                                   5. Kurovice                                                                   6. Lechotice                                                                   7. Ludslavice                                                                   8. Martinice                                                                   9. Míškovice                                                                  10. Pacetluky                                                                  11. Prusinovice                                                                  12. Přílepy                                                                  13. Rymice                                                                  14. Třebětice                                                                  15. Zahnašovice                                                                  16. Žeranovice                               2. Kostelec u Holešova              1. Kostelec u Holešova                                                                  2. Němčice                                                                  3. Roštění   3. Kroměříž                  1. Břest                           1. Břest                                2. Hulín                           1. Hulín                                                                  2. Pravčice                                3. Chropyně                        1. Chropyně                                                                  2. Kyselovice                                                                  3. Záříčí                                                                  4. Žalkovice                                4. Koryčany                        1. Chvalnov-Lísky                                                                  2. Koryčany                                                                  3. Střílky                                                                  4. Zástřizly                                5. Kroměříž                         1. Bařice-Velké Těšany                                                                   2. Bezměrov                                                                   3. Jarohněvice                                                                   4. Kostelany                                                                   5. Kroměříž                                                                   6. Lubná                                                                   7. Lutopecny                                                                   8. Rataje                                                                   9. Skaštice                                                                  10. Šelešovice                                                                  11. Věžky                                                                  12. Zlobice                                6. Kvasice                         1. Karolín                                                                  2. Kvasice                                                                  3. Nová Dědina                                                                  4. Střížovice                                                                  5. Sulimov                                                                  6. Vrbka                                7. Litenčice                       1. Hoštice                                                                  2. Kunkovice                                                                  3. Litenčice                                                                  4. Nítkovice                                8. Morkovice-Slížany               1. Dřínov                                                                  2. Morkovice-Slížany                                                                  3. Pačlavice                                                                  4. Počenice-Tetětice                                                                  5. Prasklice                                                                  6. Uhřice                                9. Zborovice                       1. Troubky-Zdislavice                                                                  2. Zborovice                               10. Zdounky                         1. Cetechovice                                                                  2. Honětice                                                                  3. Roštín                                                                  4. Soběsuky                                                                  5. Zdounky   4. Luhačovice               1. Luhačovice                       1. Biskupice                                                                  2. Dolní Lhota                                                                  3. Horní Lhota                                                                  4. Ludkovice                                                                  5. Luhačovice                                                                  6. Podhradí                                                                  7. Pozlovice                                                                  8. Sehradice                                                                  9. Slopné                               2. Slavičín                         1. Bohuslavice nad Vláří                                                                          2. Lipová                                                                  3. Petrůvka                                                                  4. Rudimov                                                                  5. Slavičín                                                                  6. Šanov   5. Otrokovice               1. Halenkovice                      1. Halenkovice                               2. Napajedla                        1. Komárov                                                                  2. Napajedla                                                                  3. Oldřichovice                                                                  4. Pohořelice                                                                  5. Spytihněv                                                                  6. Žlutava                               3. Otrokovice                       1. Bělov                                                                  2. Otrokovice                               4. Tlumačov                         1. Tlumačov   6. Rožnov pod Radhoštěm     1. Horní Bečva                      1. Horní Bečva                               2. Hutisko-Solanec                  1. Hutisko-Solanec                                                                  2. Prostřední Bečva                                                                  3. Vigantice                               3. Rožnov pod Radhoštěm             1. Dolní Bečva                                                                  2. Rožnov pod Radhoštěm                               4. Valašská Bystřice                1. Valašská Bystřice                               5. Vidče                            1. Vidče                               6. Zubří                            1. Zubří   7. Uherské Hradiště          1. Babice                          1. Babice                                                                  2. Huštěnovice                                                                  3. Kudlovice                                                                  4. Sušice                                2. Bílovice                        1. Bílovice                                                                  2. Kněžpole                                                                  3. Mistřice                                                                  4. Topolná                                3. Boršice                         1. Boršice                                                                  2. Stříbrnice                                4. Boršice u Blatnice              1. Boršice u Blatnice                                5. Březolupy                       1. Březolupy                                                                  2. Svárov                                                                  3. Zlámanec                                6. Buchlovice                      1. Břestek                                                                  2. Buchlovice                                                                  3. Staré Hutě                                                                  4. Stupava                                                                  5. Tupesy                                                                  6. Zlechov                                7. Hluk                            1. Hluk                                8. Jalubí                          1. Jalubí                                9. Kostelany nad Moravou           1. Kostelany nad Moravou                               10. Kunovice                        1. Kunovice                               11. Nedachlebice                    1. Částkov                                                                  2. Nedachlebice                               12. Nedakonice                      1. Nedakonice                               13. Ostrožská Lhota                 1. Ostrožská Lhota                               14. Ostrožská Nová Ves              1. Ostrožská Nová Ves                               15. Osvětimany                      1. Hostějov                                                                  2. Medlovice                                                                  3. Osvětimany                                                                  4. Újezdec                               16. Polešovice                      1. Ořechov                                                                  2. Polešovice                                                                  3. Tučapy                                                                  4. Vážany                               17. Staré Město                     1. Staré Město                               18. Traplice                        1. Jankovice                                                                  2. Košíky                                                                  3. Traplice                               19. Uherské Hradiště                1. Podolí                                                                  2. Popovice                                                                  3. Uherské Hradiště                               20. Uherský Ostroh                  1. Uherský Ostroh                               21. Velehrad                        1. Modrá                                                                  2. Salaš                                                                  3. Velehrad   8. Uherský Brod              1. Bánov                           1. Bánov                                                                  2. Bystřice pod Lopeníkem                                                                  3. Suchá Loz                                2. Bojkovice                       1. Bojkovice                                                                  2. Hostětín                                                                  3. Komňa                                                                  4. Pitín                                                                  5. Záhorovice                                3. Březová                         1. Březová                                                                  2. Lopeník                                4. Dolní Němčí                     1. Dolní Němčí                                5. Horní Němčí                     1. Horní Němčí                                                                  2. Slavkov                                6. Hradčovice                      1. Drslavice                                                                  2. Hradčovice                                                                  3. Veletiny                                7. Korytná                         1. Korytná                                8. Nivnice                         1. Nivnice                                9. Prakšice                        1. Pašovice                                                                  2. Prakšice                               10. Starý Hrozenkov                 1. Starý Hrozenkov                                                                  2. Vápenice                                                                  3. Vyškovec                                                                  4. Žítková                               11. Strání                          1. Strání                               12. Šumice                          1. Nezdenice                                                                  2. Rudice                                                                  3. Šumice                               13. Uherský Brod                    1. Uherský Brod                               14. Vlčnov                          1. Vlčnov   9. Valašské Klobouky        1. Brumov-Bylnice                   1. Brumov-Bylnice                               2. Nedašov                          1. Návojná                                                                  2. Nedašov                                                                  3. Nedašova Lhota                               3. Štítná nad Vláří-Popov           1. Jestřabí                                                                  2. Rokytnice                                                                  3. Štítná nad Vláří-Popov                               4. Újezd                            1. Drnovice                                                                  2. Loučka                                                                  3. Újezd                                                                  4. Vysoké Pole                               5. Valašské Klobouky                1. Křekov                                                                  2. Poteč                                                                  3. Študlov                                                                  4. Tichov                                                                  5. Valašské Klobouky                                                                  6. Valašské Příkazy                               6. Vlachovice                       1. Haluzice                                                                  2. Vlachova Lhota                                                                  3. Vlachovice  10. Valašské Meziříčí        1. Kelč                             1. Kelč                                                                  2. Kladeruby                               2. Lešná                            1. Choryně                                                                  2. Lešná                               3. Loučka                                   1. Kunovice                                                                  2. Loučka                                                                  3. Podolí                                                                  4. Police                               4. Valašské Meziříčí                1. Branky                                                                  2. Jarcová                                                                  3. Mikulůvka                                                                  4. Oznice                                                                  5. Valašské Meziříčí                                                                  6. Velká Lhota                               5. Zašová                           1. Střítež nad Bečvou                                                                  2. Zašová  11. Vizovice                 1. Slušovice                        1. Březová                                                                  2. Dešná                                                                  3. Hrobice                                                                  4. Neubuz                                                                  5. Slušovice                                                                  6. Veselá                               2. Trnava                           1. Podkopná Lhota                                                                  2. Trnava                               3. Vizovice                         1. Bratřejov                                                                  2. Jasenná                                                                  3. Lhotsko                                                                  4. Lutonina                                                                  5. Ublo                                                                  6. Vizovice                                                                  7. Zádveřice-Raková                               4. Všemina                          1. Všemina  12. Vsetín                    1. Halenkov                        1. Halenkov                                2. Horní Lideč                     1. Francova Lhota                                                                  2. Horní Lideč                                                                  3. Lačnov                                                                  4. Lidečko                                                                  5. Střelná                                                                  6. Valašská Senice                                3. Hošťálková                      1. Hošťálková                                4. Hovězí                          1. Hovězí                                5. Huslenky                        1. Huslenky                                                                  2. Zděchov                                6. Jablůnka                        1. Jablůnka                                                                  2. Pržno                                7. Karolinka                       1. Karolinka                                8. Nový Hrozenkov                  1. Nový Hrozenkov                                9. Ratiboř                         1. Kateřinice                                                                  2. Ratiboř                               10. Růžďka                          1. Bystřička                                                                  2. Růžďka                               11. Valašská Polanka                1. Lužná                                                                  2. Pozděchov                                                                  3. Prlov                                                                  4. Seninka                                                                  5. Valašská Polanka                               12. Velké Karlovice                 1. Velké Karlovice                               13. Vsetín                          1. Janová                                                                  2. Leskovec                                                                  3. Lhota u Vsetína                                                                  4. Liptál                                                                  5. Malá Bystřice                                                                  6. Ústí                                                                  7. Vsetín  13. Zlín                     1. Fryšták                          1. Fryšták                                                                  2. Lukoveček                               2. Kašava                           1. Držková                                                                  2. Kašava                                                                  3. Vlčková                               3. Lukov                            1. Lukov                               4. Mysločovice                      1. Hostišová                                                                  2. Machová                                                                  3. Mysločovice                                                                  4. Sazovice                               5. Velký Ořechov                    1. Dobrkovice                                                                  2. Doubravy                                                                  3. Hřivínův Újezd                                                                  4. Kaňovice                                                                  5. Kelníky                                                                  6. Velký Ořechov                               6. Zlín                              1. Bohuslavice u Zlína                                                                   2. Březnice                                                                   3. Březůvky                                                                   4. Hvozdná                                                                   5. Karlovice                                                                   6. Lhota                                                                   7. Lípa                                                                   8. Ostrata                                                                   9. Provodov                                                                  10. Racková                                                                  11. Šarovy                                                                  12. Tečovice                                                                  13. Zlín
14. Želechovice nad Dřevnicí------------------------------------------------------------------------------- ---------------------KRAJ: Matriční úřad: Seznam obcí, měst, městskýchObec částí, městských obvodůs rozšířenou a vojenských újezdů správníhopůsobností: obvodu matričního úřadu:------------------------------------------------------------------------------- --------------------- Hlavní město Praha ------------------------------------------------------------------------------- ---------------------
                               1. Praha 1                         1. Praha 1                                2. Praha 2                         1. Praha 2                                3. Praha 3                         1. Praha 3                                4. Praha 4                         1. Praha 4                                                                  2. Praha - Kunratice                                5. Praha 5                         1. Praha 5                                                                  2. Praha - Slivenec                                6. Praha 6                         1. Praha 6                                                                  2. Praha - Lysolaje                                                                  3. Praha - Nebušice                                                                  4. Praha - Přední Kopanina                                                                  5. Praha - Suchdol                                7. Praha 7                         1. Praha 7                                                                  2. Praha - Troja                                8. Praha 8                         1. Praha 8                                                                  2. Praha - Březiněves                                                                  3. Praha - Dolní Chabry                                                                  4. Praha - Ďáblice                                9. Praha 9                         1. Praha 9                               10. Praha 10                        1. Praha 10                               11. Praha 11                        1. Praha 11                                                                  2. Praha - Křeslice                                                                  3. Praha - Šeberov                                                                  4. Praha - Újezd                               12. Praha 12                        1. Praha 12                                                                  2. Praha - Libuš                               13. Praha 13                        1. Praha 13                                                                  2. Praha - Řeporyje                               14. Praha 14                        1. Praha 14                                                                  2. Praha - Dolní Počernice                               15. Praha 15                        1. Praha 15                                                                  2. Praha - Dolní Měcholupy                                                                  3. Praha - Dubeč                                                                  4. Praha - Petrovice                                                                  5. Praha - Štěrboholy                               16. Praha 16                        1. Praha 16                                                                  2. Praha - Lipence                                                                  3. Praha - Lochkov                                                                  4. Praha - Velká Chuchle                                                                  5. Praha - Zbraslav                               17. Praha 17                        1. Praha 17                                                                  2. Praha - Zličín                               18. Praha 18                        1. Praha 18                                                                  2. Praha - Čakovice                                                                                                19. Praha 19                        1. Praha 19                                                                  2. Praha - Satalice                                                                  3. Praha - Vinoř                               20. Praha 20                        1. Praha 20                               21. Praha 21                        1. Praha 21                                                                  2. Praha - Běchovice                                                                  3. Praha - Klánovice                                                                  4. Praha - Koloděje                               22. Praha 22                        1. Praha 22                                                                  2. Praha - Benice                                                                  3. Praha - Kolovraty                                                                  4. Praha - Královice                                                                  5. Praha - Nedvězí------------------------------------------------------------------------------- --------------------- 

* * * * *

Nabídka k tématu

ÚZ č. 1424 - Předpisy související s občanským zákoníkem, Veřejné rejstříky, Evidence skutečných majitelů

ÚZ č. 1424 - Předpisy související s občanským zákoníkem, Veřejné rejstříky, Evidence skutečných majitelů

Sagit, a. s.

Největší změny nastaly u zákona o veřejných rejstřících, který je významně novelizován k 1. 1. 2021 a k 1. 6. 2021 – všechny současné i budoucí změny jsou již v publikaci zapracovány a vzájemně ...

Cena: 79 KčKOUPIT

ÚZ č. 1340 - Mezinárodní justiční spolupráce ve věcech trestních, Státní zastupitelství

ÚZ č. 1340 - Mezinárodní justiční spolupráce ve věcech trestních, Státní zastupitelství

Sagit, a. s.

Publikace obsahuje novelizovaný text zákona o mezinárodní justiční spolupráci ve věcech trestních a novelizovaný zákon o státním zastupitelství; obě novely řeší zejména postavení evropských žalobců. Vedle ...

Cena: 97 KčKOUPIT

ÚZ č. 1339 - Vnitřní správa

ÚZ č. 1339 - Vnitřní správa

Sagit, a. s.

Publikace je rozdělena do tří kapitol: osobní stav obyvatelstva (občanské průkazy, cestovní doklady, matriky, evidence obyvatel, státní občanství), ověřování (vidimace, legalizace), ostatní (matriční a další agendy zastupitelských úřadů, shromažďovací právo). Od minulého vydání ...

Cena: 107 KčKOUPIT

Právní předpisy

Sbírka zákonů ČR

 /
Číslo  /
Částka  /

Sbírka mezinárodních smluv

 /
Číslo  /
Částka  /

Finanční zpravodaj

 /
Číslo  /

Provozovatel

Nakladatelství Sagit, a. s.
Horní 457/1, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Společnost je zapsaná v obchodním
rejstříku vedeném KS v Ostravě,
oddíl B, vložka 3086.
IČ: 277 76 981
DIČ: CZ27776981

Telefony


Zásilkový obchod: 558 944 614
Předplatné ÚZ: 558 944 615
Software: 558 944 629
Knihkupci: 558 944 621
Inzerce: 558 944 634

E-maily


Zásilkový obchod: obchod@sagit.cz
Předplatné ÚZ: predplatne@sagit.cz
Software: software@sagit.cz
Knihkupci: knihkupci@sagit.cz
Inzerce: inzerce@sagit.cz

© 1996–2021 Nakladatelství Sagit, a. s. Všechna práva vyhrazena.