Váš nákupní košík: prázdný Přihlášení obchod@sagit.cz
12
Ministerstvo zdravotnictví stanoví podle § 10 odst. 11 zákona č. 356/2003 Sb., o chemických látkách a chemických přípravcích a o změně některých zákonů, ve znění zákona č. 345/2005 Sb.:
Vyhláška č. 426/2004 Sb., o registraci chemických látek, se mění takto:
1. V § 1 v úvodní části ustanovení se slova "stanoví, v souladu s právem Evropských společenství1)," nahrazují slovy "zapracovává předpisy Evropských společenství1) a stanoví".Poznámka pod čarou č. 1 zní:
| "1) | Směrnice Komise 67/548/EHS o sbližování právních a správních předpisů týkajících se klasifikace, balení a označování nebezpečných látek ve znění směrnice Rady 92/32/EHS, kterou se po sedmé mění směrnice Rady 67/548/EHS o sbližování právních a správních předpisů týkajících se klasifikace, balení a označování nebezpečných látek, ve znění směrnice Komise 93/105/ES, kterou se stanoví příloha VII D obsahující informace požadované pro technický dokumentační soubor údajů uvedený v článku 12 sedmé změny směrnice Rady 67/548/EHS a ve znění směrnice Komise 2001/59/ES, kterou se po dvacáté osmé přizpůsobuje technickému pokroku směrnice Rady 67/548/EHS o sbližování právních a správních předpisů týkajících se klasifikace, balení a označování nebezpečných látek.". |
2. V § 1 se na konci textu písmene d) slovo "nebo" zrušuje, na konci písmene e) se tečka nahrazuje čárkou a doplňují se písmena f) až h), která znějí:
| "f) | žádosti o souhlas s předložením omezeného rozsahu informací (dále jen "omezená sada zkoušek") pro registraci meziproduktu podle § 12 odst. 5 zákona, |
| g) | žádosti o registraci meziproduktu s omezenou sadou zkoušek podle § 12 odst. 1 a 5 zákona, |
| h) | doplňujících zkoušek nebo studií při registraci meziproduktu podle § 12 odst. 2 zákona.". |
3. V nadpisu pod § 2 se za slovo "látky" doplňují slova "a registrace látky jako meziproduktu s omezenou sadou zkoušek".
4. V § 2 se za slova "podle § 12 odst. 1 zákona" vkládají slova "a náležitosti žádosti o registraci látky jako meziproduktu s omezenou sadou zkoušek podle § 12 odst. 1 a 5 zákona".
5. Nadpis § 6 zní: "
Náležitosti žádosti o registraci látky, registraci látky jako meziproduktu s omezenou sadou zkoušek nebo o registraci polymeru".
6. V § 6 odst. 1 se slova "nebo polymeru" nahrazují slovy " , látky jako meziproduktu s omezenou sadou zkoušek nebo o registraci polymeru".
7. V § 6 odst. 1 se za písmeno a) vkládá nové písmeno b), které zní:
| "b) | prohlášení, že:
|
8. V § 6 odst. 5, 6 a 7 se slova "podle odstavce 1 písm. a) nebo b)" nahrazují slovy "podle odstavce 1 písm. a) nebo c)".
9. V názvu přílohy č. 1 se za slova "registraci látky" vkládají slova "a registrace látky jako meziproduktu s omezenou sadou zkoušek".
10. V příloze č. 1 se za bod č. 6 vkládá nový bod č. 7, který včetně tabulky 1 zní:
Dosavadní bod č. 7 se označuje jako bod č. 8 a dosavadní tabulky 1 až 3 se označují jako tabulky 2 až 4.
11. V bodu č. 8 se za vysvětlivku č. 61 doplňují vysvětlivky č. 64 až 72, které znějí:
(Příloha je dostupná na adrese: https://aplikace.mvcr.cz/sbirka-zakonu)
12. V příloze č. 9 se na konec části "STUPEŇ 1" doplňuje kapitola, která zní:
(Příloha je dostupná na adrese: https://aplikace.mvcr.cz/sbirka-zakonu)
13. V příloze č. 9 se na konec části "STUPEŇ 2" doplňuje kapitola, která zní:
(Příloha je dostupná na adrese: https://aplikace.mvcr.cz/sbirka-zakonu)
Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem 1. února 2006.
Ministr:
MUDr. Rath v. r.
JUDr. Eva Šormová - Anag, spol. s r. o.
Jedná se o třetí vydání této publikace, které je aktualizované a doplněné podle zkušeností a poznatků nabytých za dobu platnosti správního řádu. Příručka je praktická a může sloužit jak ke každodennímu používání, tak pro nárazovou potřebu novým úředníkům, starostům, účastníkům a ... pokračování
Cena: 579 KčKOUPIT
Hana Březinová - Wolters Kluwer ČR, a.s.
Publikace Rozumíme účetní závěrce podnikatelů, 6. vydání, přistupuje k závěrce způsobem, jenž umožní její plné přiblížení čtenáři, který nemusí být znalý účtování. Seznámí se s podstatou účetních výkazů, které jsou podloženy účetními zásadami a vytvořeny na základě aplikace účetních ... pokračování
Cena: 559 KčKOUPIT
Sagit, a. s.
Publikace obsahuje aktuální znění Českých účetních standardů se změnami, ke kterým došlo od 1. 1. 2024. Jsou zde tři skupiny standardů, a to pro podnikatele (23 standardů), pro nevýdělečné organizace (14 standardů) a pro veřejný sektor – obce, kraje, organizační složky státu, ... pokračování
Cena: 137 KčKOUPIT
Sbírka zákonů a mezinárodních smluv | |
| Poslední právní akt: | 85 |
| Finanční zpravodaj | |
| Poslední číslo vydané MF: | 10 |
| Poslední předpis: | 11 |
Stav k 4. 6. 2026 | |
Nakladatelství Sagit, a. s.
Horní 457/1, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Společnost je zapsaná v obchodním
rejstříku vedeném KS v Ostravě,
oddíl B, vložka 3086.
IČ: 277 76 981
DIČ: CZ27776981
Zásilkový obchod: 558 944 614
Předplatné ÚZ: 558 944 615
Software: 558 944 629
Knihkupci: 558 944 621
Inzerce: 558 944 634
Zásilkový obchod: obchod@sagit.cz
Předplatné ÚZ: predplatne@sagit.cz
Software: software@sagit.cz
Knihkupci: knihkupci@sagit.cz
Inzerce: inzerce@sagit.cz