Váš nákupní košík:  prázdný Přihlášení obchod@sagit.cz

Navigace:  Úvod  »  Kontakty

Kontakty

Provozovatel serveru:
Nakladatelství Sagit, a. s.
Horní 457/1
700 30 Ostrava-Hrabůvka

IČ: 27776981
DIČ: CZ27776981
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3086
 

Podatelna: 558 944 644 sagit@sagit.cz
Zásilkový obchod: 558 944 614 obchod@sagit.cz
Předplatné ÚZ: 558 944 615 predplatne@sagit.cz
Knihkupci: 558 944 621 knihkupci@sagit.cz
Podpora pro software:  558 944 629 software@sagit.cz
Inzerce: 558 944 634 inzerce@sagit.cz
Redakce: 558 944 628 redakce@sagit.cz
Webmaster: webmaster@sagit.cz


Zásilkový prodej všech produktů zajišťuje Nakladatelství Sagit, a. s.



© 1996–2021 Nakladatelství Sagit
Všechna práva vyhrazena.

Redakční zprávy

ÚZ 1401 Veřejné zakázky - Aktualizační dodatek

V publikaci "Veřejné zakázky, Registr smluv, Hospodářská soutěž, Investiční pobídky", kterou jsme...
12. 1. 2021

Oprava ÚZ č. 1397 - Obce, kraje, hl. m. Praha, úředníci obcí a krajů, obecní policie

V publikaci Obce, kraje, hl. m. Praha, úředníci obcí a krajů, obecní policie, které jsme vydali pod...
9. 1. 2021

COVID PORTÁL

Kompletní informace o tom, která omezení platí a jak pomáhá stát
3. 12. 2020

ZPRAVODAJSTVÍ

Zpravodajství vás každý týden seznámí s novými právními předpisy a publikacemi z vašeho oboru.
Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Provozovatel

Nakladatelství Sagit, a. s.
Horní 457/1, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Společnost je zapsaná v obchodním
rejstříku vedeném KS v Ostravě,
oddíl B, vložka 3086.
IČ: 277 76 981
DIČ: CZ27776981

Telefony


Zásilkový obchod: 558 944 614
Předplatné ÚZ: 558 944 615
Software: 558 944 629
Knihkupci: 558 944 621
Inzerce: 558 944 634

E-maily


Zásilkový obchod: obchod@sagit.cz
Předplatné ÚZ: predplatne@sagit.cz
Software: software@sagit.cz
Knihkupci: knihkupci@sagit.cz
Inzerce: inzerce@sagit.cz

© 1996–2021 Nakladatelství Sagit, a. s. Všechna práva vyhrazena.