Váš nákupní košík:  prázdný Přihlášení obchod@sagit.cz

Navigace:  Úvod  »  E-shop  »  Informační systémy

Účetní průvodce Delfín + 3 aktualizace

Účetní průvodce Delfín + 3 aktualizace

Účetní průvodce DELFÍN obsahuje podrobné účetní a daňové komentáře ke všem účtům vzorového účtového rozvrhu pro podnikatele – postupy účtování, souvztažnosti, schémata účtování, příklady, nejčastější chyby, omyly a nesprávnosti, odkazy na právní předpisy – celkem 488 účtových skupin, účtů a analytik. Dále v něm najdete 2099 důležitých předpisů v úplném znění a dále vysvětlení 235 obecných pojmů zejména z oblasti účetnictví. Všechny komentáře, obecné pojmy a právní předpisy jsou navzájem propojeny více než 30 tisíci klikatelnými odkazy. Komfortní a přehledné prohlížení a ovládání. Internetová aktualizace všech účtů a hesel čtyřikrát ročně; aktualizace právních předpisů dvakrát měsíčně. Cena 4 500 Kč bez DPH (5 445 vč. DPH) zahrnuje prvopořízení a roční aktualizaci. Za další aktualizace zaplatíte již jen 2 800 Kč bez DPH ročně.

Delfína si můžete přímo objednat anebo si ho napřed po dobu 15 dnů bezplatně vyzkoušet. 

průběžně aktualizováno

Titul není v nabídce knihkupectví a nelze jej objednat.
 

Anotace

Bezplatné vyzkoušení účetního průvodce DELFÍN

Delfína si můžete po dobu 15 dnů bezplatně vyzkoušet; DVD zašleme na vyžádání.

Demoverzi Delfína si můžete bezplatně stáhnout zde.


Delfín je vědomostní systém, jehož smyslem je poskytnout radu a pomoc tam, kde v účetní praxi potřebujte vyřešit novou problematiku anebo si ověřit, že to co teď děláte, je správně. K tomu máte k dispozici 3 základní bloky informací, které jsou navzájem propojené:

 • účty = podrobné komentáře ke všem účtům účtové osnovy pro podnikatele včetně
  • postupů účtování
  • souvztažností,
  • příkladů,
  • upozornění na chyby,
  • vazeb na výkazy,
  • daňových souvislostí,
  • odkazů na právní předpisy a dalších,
 • hesla = výklady obecných pojmů,
 • předpisy = právní předpisy v kvalitě "ÚZ".

Všechny související informace jsou logicky provázané a dostupné na jedno kliknutí. Pro běžné situace obsahuje Delfín hotové příklady, u složitějších případů poskytne vodítko pro jejich řešení. Vědomosti obsažené v Delfínovi jsou uspořádané tak, aby poskytly jak návod a základní informace pro méně zkušené, tak i hlubší informace a souvislosti pro praktiky a profesionály. Začátečník si např. může promýšlet principy účetních operací na příkladech, souvztažnostech a schématech, zatímco odborník více využije vzájemných vazeb mezi jednotlivými účty, vazeb mezi účty a relevantními ustanoveními předpisů (zákon o účetnictví, vyhláška č. 500/2002 Sb. a České účetní standardy); obě skupiny použijí daňový pohled na účet, upozornění na nejčastější chyby a nesprávnosti, vazby na výkazy atp. 

Delfín může být propojený s vaším účetním SW, takže komentáře k jednotlivým účtům můžete "zavolat" přímo ze svého účetního programu - zjistěte si, zda Delfín spolupracuje s Vaším účetním systémem.

Autoři Delfína (auditoři a daňoví poradci) aktualizují průběžně celý jeho obsah takto:

- účty a hesla vždy podle stavu k 1. 1., 1. 5., 1. 9. a k 31. 12. každého roku,

- právní předpisy 2x měsíčně.

Při prvním pořízení Delfína obdržíte DVD s poslední platnou verzí a poté si prostřednictvím internetu stáhnete

- 3 postupné aktualizace účtů a hesel,

- 25 aktualizací právních předpisů,

- aktualizace účtů a hesel se provádějí v redakční uzávěrce vždy k 1. 1., 1. 5. a 1. 9. aktuálního roku,

to vše za cenu 4 500 Kč bez DPH. Za každé další roční aktualizační obodbí zaplatíte už jen 2 800 Kč bez DPH. 

Delfín pracuje v jednoduchém ovládacím prostředí plně respektujícím konvence operačního systému Windows. Člení se na tři základní bloky:

Účty - tento blok je stěžejní částí celé aplikace. Obsahuje komentáře ke všem účtům účtové osnovy pro podnikatele. Pro každý účet je k dispozici několik druhů informací: obecný výklad, základní souvztažnosti, upozornění na časté chyby, vztah k výkazům, účetní doklady, pojednání o daňových souvislostech, schémata a příklady účtování a nechybí také odkazy na relevantní právní předpisy. Všechny související informace jsou, stejně jako u hesel, přístupné na jediné kliknutí myši.

 

Hesla - tato část obsahuje výklady a komentáře k jednotlivým obecným pojmům z oblasti účetnictví a částečně z oblasti daní. Na každý pojem je opět nahlíženo z několika hledisek – obecného, účetního, daňového, z pohledu jiných předpisů a nejčastějších chyb. V závěru pojednání je obsažen klikatelný seznam souvisejících účtů, souvisejících hesel a odkazů na právní úpravu. 

 

Třetí blok tvoří ÚZ pro Windows, což není nic jiného než edice ÚZ převedená do elektronické verze. 

 

Všechny tři bloky Delfína jsou vzájemně v maximální možné míře propojené, což uživateli umožňuje komplexní pohled na daný problém. 

Systém dále podporuje vyhledávání, zápis uživatelských poznámek k jednotlivým heslům, účtům a právním předpisům, vkládání záložek atd.

Pozor! Nejde o systém pro vedení účetnictví, ale o komentáře, příklady, souvztažnosti, právní předpisy apod., tedy o vědomosti.

 

Historie a budoucnost

Delfín existuje od roku 2001 a je zpracováván týmem složeným z auditorů, daňových poradců a účetních specialistů. Po celou dobu existence provádíme nejen aktualizace obsahu Delfína v závislosti na změnách právních předpisů, ale pracujeme i na technických inovacích:

 • Od ledna 2008 je k dispozici naprosto ojedinělá funkce „analýza platnosti“, která umožní, abyste ještě dříve, než obdržíte aktualizaci účetních komentářů, mohli sami po každé změně právních předpisů zjistit, které účetní komentáře se změnily. Tím máte kdykoliv jistotu, že texty, které čtetě, platí. 
 • Od ledna 2009 je zavedena aktualizace po internetu, která 2x měsíčně umožňuje stažení aktualizovaných právních předpisů. Uživatel Delfína má tedy k dispozici stále čerstvé předpisy a současně může provádět analýzu platnosti účetních textů - Delfín tak narozdíl od jiných systémů nezastarává. 
 • Od 31. 12. 2010 nové formátování autorských textů (hesel a účtů). 
 • Od 1. 1. 2011spuštění verze 2.0 internetové aktualizace - celkové zrychlení jejího průběhu a zvýšení spolehlivosti. 
 • Od 1. 1. 2012 nová verze vyhledávání v textu (heslo, účet, předpis, ...) v aktuálním okně. 
 • Od 1. 5. 2014 bude uvolněna nová programová verze, která bude obsahovat nový a rychlejší databázový „stroj“, modernější grafické rozhraní, novou verzi fulltextového vyhledávače a optimalizaci internetové aktualizace.

Bezplatné vyzkoušení účetního průvodce DELFÍN

Delfína si můžete po dobu 15 dnů bezplatně vyzkoušet; DVD zašleme na vyžádání.

Demoverzi Delfína si můžete bezplatně stáhnout zde.

 

Účetnictví už dávno není "jednoduché", ale s Delfínem je přece jenom o něco jednodušší. Věříme, že si Delfína oblíbíte a že se přidáte k těm účetním, kteří ho už používají. 

 

Informace o síťových verzích nebo multilicencích (MLP): delfín@sagit.cz, 596 786 002.

 

Účetní průvodce Delfín spolupracuje se systémy těchto producentů:

 

Další nabídka k tématu

Daňové zákony 2017

Daňové zákony 2017

Sagit, a. s.

Soubor všech českých daňových zákonů, do kterých jsou promítnuty všechny změny k 1. 1. 2017. Nově byl zařazen také zákon o evidenci tržeb. Publikace obsahuje celkem 12 zákonů v úplném znění s tučně vyznačenými změnami. V této publikaci jsou obsaženy pouze daňové zákony – další ...

Cena: 129 KčKOUPIT

ÚZ č. 1164 - Daně z příjmů, evidence tržeb 2017

ÚZ č. 1164 - Daně z příjmů, evidence tržeb 2017

Sagit, a. s.

Zákon o daních z příjmů byl od srpnového vydání ÚZetka změněn 6 dalšími novelami (mj. prokazování původu majetku, EET, hazardní hry a další změny). Zařazen byl nový pokyn GFŘ D-30, který specifikuje podmínky ke stanovení daně z příjmů paušální částkou. Publikace dále obsahuje zákon o ...

Cena: 109 KčKOUPIT

Vnitřní směrnice pro podnikatele 2017 + CD, 13. vydání

Vnitřní směrnice pro podnikatele 2017 + CD, 13. vydání

Hana Kovalíková - Anag, spol. s r. o.

Povinnost sledovat legislativní aktuální změny Vzhledem ke značným změnám zákonů je publikace upravena podle legislativy platné pro rok 2017. Provedené změny jsou v publikaci zpřehledněny do tabulek. Zpracování publikace Každá směrnice doplněna krátkým, jasným komentářem. Na konci ...

Cena: 589 KčKOUPIT

Prokazování původu majetku a daňové trestné činy

Prokazování původu majetku a daňové trestné činy

PhDr. Vladimír Pelc, JUDr. Vladimír Pelc, Ph.D. - Anag, spol. s r. o.

Během roku 2016 vstoupil v platnost zákon o prokazování původu majetku, který novelizuje zákon o daních z příjmů (zákon č. 586/1992 Sb.) a trestní zákoník (zákon č. 40/2009 Sb.). Zákon o prokazování původu majetku Právní úprava tohoto nového zákona je zaměřena na prokazování příjmů ...

Cena: 399 KčKOUPIT

Tabulky a informace pro daně a podnikání 2017

Tabulky a informace pro daně a podnikání 2017

RNDr. Ivan Brychta, Ing. Marie Hajšmanová, Ing. Bc. Petr Kameník, Mgr. Vít Lederer - Wolters Kluwer, a. s.

V praktickém kapesním formátu najdete přehled nejdůležitějších pojmů, sazeb, postupů a údajů z daňových zákonů pro rok 2017. Tabulky a další přehledy jsou určeny všem, kdo potřebují snadný a rychlý přístup k důležitým údajům, především účetním, auditorům, podnikatelům a vedoucím ...

Cena: 279 KčKOUPIT

Meritum - Účetnictví podnikatelů 2017

Meritum - Účetnictví podnikatelů 2017

Brychta, Bulla, Krupová, Kuchařová, Pilařová, Pšenková, Strouhal - Wolters Kluwer, a. s.

Publikace je zpracována jednoduše, přehledně a je doplněna četnými názornými příklady pro snadné pochopení problematiky. Obsahuje všechny důležité informace nezbytné pro správné vedení účetnictví. Ze změn pro rok 2017 vybíráme: •Změny ve výroční zprávě (zveřejňování nefinančních ...

Cena: 640 KčKOUPIT

Daně a účetnictví v cestovním ruchu, 2. vydání

Daně a účetnictví v cestovním ruchu, 2. vydání

Ing. Milena Otavová, Ph.D., doc. Ing. Patrik Svoboda, Ph.D., Ing. Veronika Dvořáková, Ph.D. - Wolters Kluwer, a. s.

Kniha sestává ze dvou částí. První, stěžejní je daňová část, která se zaměřuje na oblast DPH a na daň z příjmů se zaměřením na specifika v cestovním ruchu. Dále je problematika soustředěna na oblast cestovních náhrad a problematiku daňové evidence. Druhá, účetní část se zabývá ...

Cena: 374 KčKOUPIT

Abeceda účetnictví pro podnikatele 2017

Abeceda účetnictví pro podnikatele 2017

Chalupa, Kadlec, Pilátová, Procházková, Sedlák, Skálová, Vlach - Anag, spol. s r. o.

Již 15. vydání tradiční publikace bylo aktualizováno v souvislosti s novelami účetních a daňových předpisů platnými od 1. 1. 2017, především novelou zákona o účetnictví provedenou zákonem č. 221/2015 Sb. a novelou vyhlášky č. 500/2002 Sb. provedenou vyhláškou č. 250/2015 ...

Cena: 649 KčKOUPIT

Účetní průvodce MáDáti, předplatné na 12 měsíců

Účetní průvodce MáDáti, předplatné na 12 měsíců

Sagit, a. s.

Účetní průvodce MáDáti vědomosti pro každodenní praxi www.madati.cz

Cena: 3 400 KčKOUPIT

Meritum - Mzdy 2017

Meritum - Mzdy 2017

Kolektiv autorů - Wolters Kluwer, a. s.

14. aktualizované vydání přináší komplexní, přehledný a srozumitelný výklad z oblasti mzdové a personální praxe aktualizovaný podle platné legislativy pro rok 2017. Novinky pro rok 2017, které vám díky publikaci neuniknou: •stanovení všeobecného vyměřovacího základu a jeho ...

Cena: 599 KčKOUPIT

3 minuty týdně

Zprávy o nových publikacích a předpisech z oblasti daní, obchodního, pracovního práva, sociálního zabezpečení a řady dalších (témata edice ÚZ).

Provozovatel

Nakladatelství Sagit, a. s.
Horní 457/1, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Společnost je zapsaná v obchodním
rejstříku vedeném KS v Ostravě,
oddíl B, vložka 3086.
IČ: 277 76 981
DIČ: CZ27776981

Telefony


Zásilkový obchod: 558 944 614
Předplatné ÚZ: 558 944 615
Software: 558 944 629
Knihkupci: 558 944 621
Inzerce: 558 944 634

E-maily


Zásilkový obchod: obchod@sagit.cz
Předplatné ÚZ: predplatne@sagit.cz
Software: software@sagit.cz
Knihkupci: knihkupci@sagit.cz
Inzerce: inzerce@sagit.cz

Obchodní podmínky

© 1996–2017 Nakladatelství Sagit, a. s. Všechna práva vyhrazena.